Page 11 of 13

Re: pad serveru

Posted: 22:26 02. Nov 2011
by Desmond
Kucik ani Rejty se neozývají, takže si asi nějakou dobu počkáme :). Trpělivost.

Re: pad serveru

Posted: 22:27 02. Nov 2011
by Nalkanar
Tak víš jak.. Kucík je naložený v čaji ;)

Edit Desmond: No jo vlastně ;)

Re: pad serveru

Posted: 23:46 02. Nov 2011
by Desmond
Velebte kucika Zachránce ;). Už nabíhá.

Re: pad serveru

Posted: 23:48 02. Nov 2011
by -darkvision-
Jo proto tak rychle naskakoval na choppra (píše se to tak doufám, že anó).

Re: pad serveru

Posted: 00:53 03. Nov 2011
by kokosak
Pše se to čopr ;)

Re: pad serveru

Posted: 00:55 03. Nov 2011
by Nalkanar

Re: pad serveru

Posted: 12:14 17. Dec 2011
by Radim
Dneska kolem 11h pád.Pokud by někdo měl někdy čas ocenil bych náhradu za craftový suroviny.

Děkuji

Re: pad serveru

Posted: 20:41 22. Dec 2011
by Radim
Tak mi to už nárůstá,další dnešní pád a částka se už vyšplhala na 250k a nechci o ně přijít.Nejvíc mě točí ten skoro dokončenej legendární opasek.

Re: pad serveru

Posted: 09:07 05. Jan 2012
by Radim
Díky Desovi za včerejší navrácení,ale já ještě zapoměl na přísadu na legendu z krejčoviny a ta je za 160k.Pokud se najde někdo ochotný k mi to ještě dodá budu předem rád.

Vďaka

Re: pad serveru

Posted: 00:47 05. Apr 2012
by Nalkanar
Spadlo to... a zpola nalouhovaná legendární kůže je v ... :lol: :wall:

dodatek: může mi pak někdo napsat, komu mám poslat log apod. abych todstal aspoň surovou kůži zpět?

dodatek2: Desmond je borec (pokud to neshodil :D ) a zařídil ztráty.

Re: pad serveru

Posted: 16:14 09. Apr 2012
by Nalkanar
Toto zase jednou spadlo :lol:

Re: pad serveru

Posted: 06:24 18. Apr 2012
by D_E_K_A
Včera večer kolem 11 hod.? Nejsem si jistý přesně, tak mě prosím kdyžtak někdo opravte. Naneštěstí nebylo žádné DM ve hře a určitě nejsem jediný, kdo přišel o věci nebo umřel někde v dungu. Rád bych věděl, komu se máme ozvat?

PS.: Jelikož už bylo pozdě a já chtěl pak už jen dohrát hru a byl jsem unavený, proto jsem to postnul až teď ráno.

Re: pad serveru

Posted: 09:41 18. Apr 2012
by Caehan
Mně se stala také jedna divná věc - těsně po pádu jsme byli přesměrovaní z lodě do Kelu na loď do Alwarielu a když jsme se pak vydali do Kelu z Alwu, na lodi byl můj kůň, kterého jsem nechal na farmách v Karathě... pak jsem ho dovlekl do Karathy, vedu ho přes přechod a on zmizel... před přechodem také nebyl, kdo ví, kde teď je.

Re: pad serveru

Posted: 11:44 18. Apr 2012
by D_E_K_A
Opět pád servru asi 3x, přestal jsem to sledovat už. Předcházeli tomu horší lagy jak včera. Čas od 10:30 až doteď víceméně...

Re: pad serveru

Posted: 12:36 18. Apr 2012
by kucik
D_E_K_A wrote:Opět pád servru asi 3x, přestal jsem to sledovat už. Předcházeli tomu horší lagy jak včera. Čas od 10:30 až doteď víceméně...
Ale server jede nepřetržitě od dvou ráno.