Page 11 of 33

Re: Váš portret

Posted: 18:32 04. Jul 2009
by malina
:lol:

Re: Váš portret

Posted: 18:33 04. Jul 2009
by Krata
no už sem myslel :D

Re: Váš portret

Posted: 21:11 06. Jul 2009
by photter
George wrote:Phottere? můžu tu ženskou na tom "klavíru" znát? :D :wink: ... Je to ta, co si myslím?
ne, to neni ta, co ji znáš ty, to je jiná...thalijská...sou si možná podobný fyzicky ale tahle byla krásná, hloupoučká až naivní a samozřejmě taky pěkná potvora :mrgreen: :twisted: :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 14:38 07. Jul 2009
by Dilvish
Tady vypadám docela lidsky.

Někdy večer 27. 6. 09, tzv. Pelíšek Fest.
photo.jpg

Re: Váš portret

Posted: 08:56 12. Jul 2009
by Hacanus
Po dlouhem sebezpytovani esli to muzu svetu udelat sem se rozhod zverejnit svou civilni podobu :D :D snad to prezijete :mrgreen: :mrgreen:
Foto.jpg

Re: Váš portret

Posted: 12:32 12. Jul 2009
by Radim
No když to sem hodil i Hacanus a bavili jsme se o tom nezůstanu teda pozadu a ukážu vám svůj ksicht :mrgreen: :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 18:41 12. Jul 2009
by George
Radim wrote:No když to sem hodil i Hacanus a bavili jsme se o tom nezůstanu teda pozadu a ukážu vám svůj ksicht :mrgreen: :mrgreen:
Bych tě nepoznal :D

Re: Váš portret

Posted: 20:14 12. Jul 2009
by Radim
Bych tě nepoznal :D
Taky to je aspoň šest let stará fotka teď jsem krásnější :mrgreen: :mrgreen:


Carcaroth Besneph
stále ještě mág Azurové věže i když ne dlouho

Re: Váš portret

Posted: 13:11 24. Jul 2009
by marii
S....

Re: Váš portret

Posted: 13:14 24. Jul 2009
by marii
Bez....

Re: Váš portret

Posted: 13:16 24. Jul 2009
by kucik
Kde je ten slibovaný klavír?

Re: Váš portret

Posted: 13:18 24. Jul 2009
by marii
kucik wrote:Kde je ten slibovaný klavír?
Jaa ho neslibovala:)))to musis jinam....

Re: Váš portret

Posted: 17:11 24. Jul 2009
by Prometheus
Nuda v práci :lol:

Re: Váš portret

Posted: 17:13 24. Jul 2009
by Prometheus
Huráááá na vodu :twisted:

Re: Váš portret

Posted: 17:16 24. Jul 2009
by Prometheus
Klavir nemam :?