Page 11 of 33
Re: Váš portret
Posted: 18:32 04. Jul 2009
by malina
Re: Váš portret
Posted: 18:33 04. Jul 2009
by Krata
no už sem myslel

Re: Váš portret
Posted: 21:11 06. Jul 2009
by photter
Re: Váš portret
Posted: 14:38 07. Jul 2009
by Dilvish
Tady vypadám docela lidsky.
Někdy večer 27. 6. 09, tzv. Pelíšek Fest.
Re: Váš portret
Posted: 08:56 12. Jul 2009
by Hacanus
Re: Váš portret
Posted: 12:32 12. Jul 2009
by Radim
No když to sem hodil i Hacanus a bavili jsme se o tom nezůstanu teda pozadu a ukážu vám svůj ksicht

Re: Váš portret
Posted: 18:41 12. Jul 2009
by George
Radim wrote:No když to sem hodil i Hacanus a bavili jsme se o tom nezůstanu teda pozadu a ukážu vám svůj ksicht

Bych tě nepoznal

Re: Váš portret
Posted: 20:14 12. Jul 2009
by Radim
Bych tě nepoznal

Taky to je aspoň šest let stará fotka teď jsem krásnější
Carcaroth Besneph
stále ještě mág Azurové věže i když ne dlouho
Re: Váš portret
Posted: 13:11 24. Jul 2009
by marii
S....
Re: Váš portret
Posted: 13:14 24. Jul 2009
by marii
Bez....
Re: Váš portret
Posted: 13:16 24. Jul 2009
by kucik
Kde je ten slibovaný klavír?
Re: Váš portret
Posted: 13:18 24. Jul 2009
by marii
kucik wrote:Kde je ten slibovaný klavír?
Jaa ho neslibovala:)))to musis jinam....
Re: Váš portret
Posted: 17:11 24. Jul 2009
by Prometheus
Nuda v práci

Re: Váš portret
Posted: 17:13 24. Jul 2009
by Prometheus
Huráááá na vodu

Re: Váš portret
Posted: 17:16 24. Jul 2009
by Prometheus
Klavir nemam
