Page 11 of 19

Re: Vaše plocha

Posted: 15:07 26. Oct 2011
by GeForce
kucik wrote:...
Co to máš za monitor, že to má rozlišení 3520x1200? :shock:
Btw a OS se taky nepodobá ničemu co znam...

Re: Vaše plocha

Posted: 16:09 26. Oct 2011
by Molly23
GeForce wrote:
kucik wrote:...
Co to máš za monitor, že to má rozlišení 3520x1200? :shock:
Btw a OS se taky nepodobá ničemu co znam...
Mě se líbí co všechno má nastartované... mezi tím netbeans :D:D:D
At žije IT!!! :)
A abych nebyl off topic. Dneska se mi dostala do rukou plocha, kterou pochopí asi jedině studenti ČVUT Fakulty informačních technologií... Takže Zachy :D tohle se ti bude líbit.

Re: Vaše plocha

Posted: 15:27 27. Oct 2011
by GeForce
Tak ja sem dam tu svoji 8)

Image

Re: Vaše plocha

Posted: 17:16 02. Nov 2011
by johnny98-G
*rozhlídne se* hm asi sem to patří *odlikne*
plocha.jpg

Re: Vaše plocha

Posted: 17:18 02. Nov 2011
by de Aers
Á další kdo si oblíbil Kyodai Mahjong :)

Re: Vaše plocha

Posted: 19:30 02. Nov 2011
by Prasokralik
Moje plocha. Riven je prostě k sežrání.

Re: Vaše plocha

Posted: 21:00 03. Nov 2011
by GeForce
Já našel tuto :)

Re: Vaše plocha

Posted: 21:42 03. Nov 2011
by Prasokralik
Image

když už tenhle

Re: Vaše plocha

Posted: 22:54 03. Nov 2011
by Braenn
johnny98-G wrote:*rozhlídne se* hm asi sem to patří *odlikne*
plocha.jpg
:) Krásná, fakt že jo! Někdy ji musíš představit!

Re: Vaše plocha

Posted: 02:22 04. Nov 2011
by Lashek
Taky nahodim 8)

Re: Vaše plocha

Posted: 07:55 04. Nov 2011
by Narsith
Zatiši :mrgreen:

Re: Vaše plocha

Posted: 14:56 11. Nov 2011
by Derken-
Tak moje nová :)

Re: Vaše plocha

Posted: 16:33 11. Nov 2011
by Prasokralik
Emoooo i ty Eduarde. . .

Re: Vaše plocha

Posted: 16:37 12. Nov 2011
by Absinthorix
Takhle nějak

Re: Vaše plocha

Posted: 18:12 12. Nov 2011
by xxxMajkyxxx
Derken- wrote:Tak moje nová :)
Hej! Jak jako?.....ten uz mam na pevnym v obyvaku asi dva roky :P .....vymenit! :D