Page 11 of 12

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 12:10 05. May 2009
by Krata
ajo Jachym.. pardon, omlouvám se Jachyře :D

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 19:12 05. May 2009
by Czech_Luthor
ááááá Zrovna když si člověk vylejvá srdce svojí nejmilovanější to padne!!

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 19:40 05. May 2009
by Kiri
sem byl ve vane!!!

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 21:26 05. May 2009
by Pajule
někde sem byla :wink: , na Thaliji ne , já hledam LILITH

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 23:03 05. May 2009
by innfra
Ajó vlastně to padlo, když jsem chraftil... sry já koukal na chucka :)

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 18:39 07. May 2009
by innfra
18.36 cca craft v dílně...

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 20:42 07. May 2009
by monstera
20,40 nákup u správce dílky Karatha

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 20:45 07. May 2009
by Pajule
šla sem z gruberíku pěkně hezky do hor lokace po tom rozcestí nevim jak se jí nadává

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 22:19 07. May 2009
by monstera
22,17 další pád - dílna kování
Dnes je den pádů ?

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 22:21 07. May 2009
by innfra
jj, takže já jsem zkoumal podtemno a asi tím pádem dozkoumal, jestli budu tam kde budu...

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 15:44 08. May 2009
by innfra
15.42 broušení topazu v karatha dílně

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 15:55 08. May 2009
by kaz
prodej nekolika kaminku u Pracnika

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 16:06 08. May 2009
by Hacanus
nejak se tomu nechce :D chtelo by to restart :D

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 18:39 08. May 2009
by Hacanus
A mame tady cerstvej pad kolem 18:35 :D sedeli sme u ohne

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 18:48 08. May 2009
by Xaarth
To je hrůza. :(