Page 11 of 13

Re: Sraz na SR

Posted: 10:33 24. Sep 2009
by Radim
jachyra wrote:Nee nerušte to. My sa chystáme prísť aspoň na pár hodín pozrieť určite ;) teda, pokiaľ sa môj zdravotný stav aspoň trochu zlepší, lebo momentálne som na tom najhoršie z celej rodiny :? ak sa nepolepší, budem musieť nasadiť silné lieky tfuj!
Ale nezastaví ma nič pred tým na chvíľku doraziť, nech sa reku aspoň pozdravíme :mrgreen:
Nechápu ty co naslibujou a pak to zrušej,kvůli nějaký kravině.Nějaký zápasy a závody a bla bla bla.....to se snad dá pro jednou přežít nebo jste všichni tak nepostradatelní :?: Pche každej se dá nahradit takže jediná omluvenka je úmrtí v rodině s dodaným partem :twisted: .Rozhodně dorazím i kdybych tam měl bejt sám :mrgreen: :mrgreen:
Okrem toho som dostal odporucene este nasledovne chaty v okoli Ziliny:
Jinak ty poslední dvě sou docela slušný

Re: Sraz na SR

Posted: 10:52 24. Sep 2009
by Hacanus
Joooo!!! plne souhlasim, esli vas neprejel parni valec tak mate smulu a musite dojit :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Sraz na SR

Posted: 10:55 24. Sep 2009
by Daanri
Tak jednu chatu by som mal mat uz na 100%, len je trosicku mensia - kapacita je tych 10ludi, ale posteli je tam len pre 6 ludi asi, takze zbytok by musel prespat v spacakoch. Hadam s tym nebude problem, inac je ta chata velmi utulna.

Este som oslovil druhu chatu a to konkretne poslednu z toho zoznamu co som sem hodil. Maju mi dat vediet v priebehu 1-2hodin ako su natom. :)

Re: Sraz na SR

Posted: 14:05 24. Sep 2009
by Daanri
Takze toto je ta druha chata:

http://www.limba.com/sk/slovensko/ubyto ... grafie.htm

Cena je o nieco vyssia - 10,36 euro.

Re: Sraz na SR

Posted: 15:18 24. Sep 2009
by Xaarth
Daanri wrote:Takze toto je ta druha chata:

http://www.limba.com/sk/slovensko/ubyto ... grafie.htm

Cena je o nieco vyssia - 10,36 euro.

Tu bych bral. Euro sem nebo tam mě nevytrhne.

Těšte se na mojí návštěvu holobrádci. :twisted:

Re: Sraz na SR

Posted: 19:30 24. Sep 2009
by photter
jelikož už sem na půl cestě a spacáky nevezu, prosím v případě nutnosti rezervovat dvě postele
:roll:

Re: Sraz na SR

Posted: 22:16 24. Sep 2009
by Daanri
Ubytovatel:
Vincent Gasica
Adresa ubytovatela: Turie 471, 01312 Turie
telefon: +421908246935 (mobil);
e-mail: gasica@atlas.sk
fax: +421415636118;

Termin nastupu na pobyt: 25. 9. 2009
Termin ukoncenia pobytu: 27. 9. 2009
Pocet noci pobytu: 2
Pocet osob: 10
Celkova cena pobytu: 207,20 EUR (6 242,11 Sk – Konverzny kurz: 30,1260 SKK/EUR)
Preddavok: 127,50 EUR (3 841,06 Sk)
Doplatok na mieste: 79,70 EUR (2 401,04 Sk)

Adresa ubytovania:
, 699, Terchova, Slovenska republika
Podrobne informacie a farebne fotografie objektu: http://www.limba.com/scripts/show_accom ... &lang_id=1

Opis ubytovacej kapacity:
Chalupa pri ceste v obci, v horskom prostredi v casti Biely Potok. Altanok s krbom, hojdacka. Elektricke kurenie. Parkovanie vo dvore. Obchod 20m. Restauracia 500m. Autobus 20m. Vlak (stanica Varin) 15km. Ubytovacia kapacita: 2-lozkova izba (poschodova postel), 2-lozkova izba s dvoma pristelkami a 4-lozkova izba (1xposchodova postel), 2xkupelna s WC (1xsprchovaci kut, 1xvana), obytna kuchyna s TV-kabl. (plynovy sporak, chladnicka).

Takze tato chata je zarezervovana na zajtra, zaloha je zaplatena takze vas ocakavame. Myslim, ze chata to bude celkom utulna a bude sa hodit na danu akciu. S pani chatarkou sme dohodnuty na 17:00, ze prevezmeme kluce a potom uz ako sa budeme trusit je jedno. Kapacita chaty je 10 ludi, myslim ze tolky by sme sa tam mali aj ocitnut. ;)

Stretavka bude v Ziline, kde vas budeme cakat bud ja alebo Hacanus, alebo aj obaja spolu a potom pojdeme pekne pokope na chatu. Strava, pitie a ostatne veci, co si kto dovezie. Najlepsie ked dorazite do Ziliny sa nak ozvite na cislo +421 911 485 598, kde vas uz znavigujem na miesto alebo vas niekde vyzdvihnem.

Nake otazky??? :)

Re: Sraz na SR

Posted: 22:47 24. Sep 2009
by Prometheus
Ja mozem dorazit do Ziliny az vecer nieco pred pol osmou.Bude to problem?
Skor to nestihnem.

Re: Sraz na SR

Posted: 22:51 24. Sep 2009
by Daanri
Nebude, v najhorsom pojde Hacko so zbytkom na chatu a ja ta pockam abo spravime zbytku okruznu jazdu po Ziline a zapadneme nekam do krcmicky a na chatu sa presunieme ked dorazis. :)

Pride niekto este neskor???

Re: Sraz na SR

Posted: 22:59 24. Sep 2009
by Radim
Budu tam jak jsem psal.Nákup volovinek až na místě,kdo by se s tím měl s těma šílemejma dráhama tahat :mrgreen: :mrgreen:

Re: Sraz na SR

Posted: 11:20 25. Sep 2009
by jachyra
My vás prepadneme zajtra, hádam vás všetkých nenakazíme :D Asshen, hoď tu svoj mobil, ak si ešte nehodil, že by sme sa ozvali, čo a ako + poprosím presnú adresu, máme GPS tak nech ju využijeme.

Re: Sraz na SR

Posted: 13:13 25. Sep 2009
by Marvin
Ja a Neithan odhadujeme prichod v sobotu v poobednych hodinach.

Re: Sraz na SR

Posted: 13:51 25. Sep 2009
by Daanri
Presnu adresu este neviem, skusime tam potom zistit GPS suradnice.

Ozvite sa na mobil mne 0911 485 598.

Tak isto Marvine ked budete mat dojst dajte vediet vopred, ze by sme pre vas niekam prisli, aby som predtym naku dobu nepil. ;)

Re: Sraz na SR

Posted: 12:05 26. Sep 2009
by Marvin
Okej, opisujem cislo a prave vyrazame. Pred Zilinou dame vediet.

Re: Sraz na SR

Posted: 16:53 27. Sep 2009
by Hacanus
Takze sraz byl bajecny vsichni co neprisli muzou litovat, dekuju vsem co dorazili, rad sem vas poznal lidicky :D :D :D