Page 11 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:53 09. Nov 2009
by Lord_Berserk
ten cover Boney M - Rasputin mi pripomnel jeden skvelej vod Carburetors
http://www.youtube.com/watch?v=ZQ1rcdqLvAU
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:05 12. Nov 2009
by Sobik
Skvělý styl o kterém jsem nikdy předtím neslyšel:
Pirate metal (ALESTORM - Keelhauled).
Keelhaul that filthy landlubber, send him down to the depths below!
Make that bastard walk the plank, with a bottle of rum and a yo-ho-ho!
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:05 12. Nov 2009
by -RoF-
Sobik wrote:Skvělý styl o kterém jsem nikdy předtím neslyšel:
Pirate metal (ALESTORM - Keelhauled).
Keelhaul that filthy landlubber, send him down to the depths below!
Make that bastard walk the plank, with a bottle of rum and a yo-ho-ho!
Hehe jo ti jsou dobří a Swashbuckle si slyšel?
Obě kapely byly na Paganfestu a děsně tam řádili (a dělali tam předkapely)....vždy když hráli Korpiklaani, tak tam někdo z nich naběhl na podíum a zpíval s něma.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:27 13. Nov 2009
by marii
Sobik wrote:Skvělý styl o kterém jsem nikdy předtím neslyšel:
Pirate metal (ALESTORM - Keelhauled).
Keelhaul that filthy landlubber, send him down to the depths below!
Make that bastard walk the plank, with a bottle of rum and a yo-ho-ho!
Ale tohle uz sem daval Bersekr prece ne?

...Ze takhle nejak podobne to vypadalo pri plavbe do Hag graru nebo kam to jezdil:))
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:43 13. Nov 2009
by Lord_Berserk
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:04 13. Nov 2009
by innfra
Tak ty piráti jsou zlý

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:16 13. Nov 2009
by kucik
Lord_Berserk wrote:
Neco pro nase motorkare z archivu
Neni nad klasiku
http://www.youtube.com/watch?v=vlc6XM_y ... re=related
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 08:31 13. Nov 2009
by Theogil I
Dnes již klasika. I když Kucikovi AC/DC jsou rovněž moc fajnový.
http://www.youtube.com/watch?v=QFLu6bu7LEk
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 09:39 13. Nov 2009
by bigbull666
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:12 13. Nov 2009
by -RoF-
Já ted když jel ze školení autem, tož tatka tam měl na MP3 tuhle hudbu....no musel sem se krotit s plynem....celkem fajn.

Sice zajimavý styl co moc neposlouchám, ale je to fajn.
Fear Factory - Linchpin
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:24 20. Nov 2009
by -RoF-
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:39 20. Nov 2009
by Sapal
Ta Epica mi připomněla
Stromboli.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:36 21. Nov 2009
by Agnoros
Tak ja poslouchám tady pána a někdy i při hře
http://www.myspace.com/inonzur
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:14 21. Nov 2009
by -RoF-
Jo v práci sem poslouchal i nějaký symfonický metal a taky fajn
Visions of Atlantis - Lemuria
Uff Sapale

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:12 22. Nov 2009
by Sobik
Power Melodic Death metal:
Wintersun - Battle Against Time. Škoda že to na Youtubu nevyzní tak dobře, jako na 5.1 repru, popř. rovnou na koncertu.
