Page 11 of 12
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 20:29 03. Aug 2009
by melvik
Skvělé, taky si myslím, že by to Sorr lépe nenapsal

ehm .. ja určitě ne

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 20:43 03. Aug 2009
by kucik
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 20:45 03. Aug 2009
by jaara
Perfektní, dokonalé, poetické, prozaické, lyrické i epické - už víme, kdo opět vyhraje příští rok

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 20:51 03. Aug 2009
by Rejty
Super! Místo kronikáře je takřka jisté!

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 20:56 03. Aug 2009
by tao kan
Díky

. Jinak Járo, ta fotka jak do mě letíš hlavou při zápase je opravdu epická...co to je za útok?

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 21:27 03. Aug 2009
by Krata
Beuhlavý útok, postava si hodí na úspěšné odbourání inteligence a použije nejtvrdší zbran v dosahu

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 21:33 03. Aug 2009
by jaara
To je tajná šaolinská technika železné hlavy

Škoda jen, že jsem ji nikdy netrénoval

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 21:34 03. Aug 2009
by igor
Krata wrote:... postava si hodí na úspěšné odbourání inteligence ...
Ale je to asi buglý, u Jaary se to nevrátilo zpátky do normálu

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 00:29 04. Aug 2009
by Neithan1
Marvin wrote:tao kan wrote:
report už píšu vy "vyděrači" !

V tuto chvilu si pochvalujem, ze som zamerne zvolil taktiku nevyhrat

tiez som nechcel vyhrat a preto som kratu porazil len raz...
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 00:31 04. Aug 2009
by jachyra
Ty Neithanko náš sa ani len neohlasuj

ja som ťa vyzvala na súboj, rovnako i Helma a Bersa ... a vy zbabelci ste nemali odvahu a vyhovárali sa, že s dievčatami nebojujete tststs

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 01:15 04. Aug 2009
by Neithan1
ja teda normalne zeny velmi rad bijem, ale tak mala si tam manzela s velkym zeleznym mecom.. co ti poviem

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 01:21 04. Aug 2009
by jachyra
Ten veľký železný meč bol môj .... ten menší bol manželov

ale štít k nemu nechal doma.

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 01:39 04. Aug 2009
by Neithan1
ked mi niekto zarazi mec do ***e** tak neriesim kde si nechal stit

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 13:51 07. Aug 2009
by malina
[quote="Rejty"]
Zúčastnění
- ... Hassan +
Lucka...
Můžu si opravit jméno? Sice občas slyším i na jiná, ale doma mi říkají "Jani".
Jinak i když jsme odjeli dřív, díky všem, bylo to s váma moc prima a doufám, že příště tam budeme moct být celou dobu.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 13:55 07. Aug 2009
by Rejty
Opravím, omlouvám se...