A tu kuzi si oblece opravdu jen na chvili
Posledni dva dily mi prisly takovy naprosto nijaky nic nerikajici. A zrovna posledni jednu nebo dve knizky jsem necetl
Já u toho chcípal smíchy... ale myslim to byla dvojka...Prasokralik wrote:Vy ste fakt neviděli silent hill? kde to žijete? Jeden z nejelpších hororů co znám. Narozdíl od těch slátanin kterými většinou horory bývají, tohle má atmosféru, a jeden nakonec neví jestli valstně fandit lidem nebo "monstrům"
herní předloha se nezapře
Začátek se mě líbil, ale postupem času to začalo upadat a konec byl děsnej kýčHafen wrote:http://filmy.kinotip.cz/orel-devate-legie-2011/
Historicky je verna jen zminka o porazce legie, jinak je vse blabol, ale jako film se mi to zdalo dobry![]()
http://en.wikipedia.org/wiki/Massacre_o ... nth_Legion