Page 11 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:25 26. Jul 2011
by Hafen
Ja se nastesti dival na kinotipu :roll:

A tu kuzi si oblece opravdu jen na chvili :biggrin:

Posledni dva dily mi prisly takovy naprosto nijaky nic nerikajici. A zrovna posledni jednu nebo dve knizky jsem necetl :mrgreen:, po pravde pribehove mi prisel zazivnejsi serial Camelot nez HP RS.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:50 26. Jul 2011
by Prasokralik
Tak kdo viděl film Černá Smrt? Jedna z hlavních rolí Boromir (ano všichni víme že Sean Bean ale prostě Boromira mu už nikdo neodpáře)

Dokoukal jsem do půlky a hodně naturalisticky zprcovaná bitka s bandity mi vcelku imponovala.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:52 26. Jul 2011
by Desmond
Všimli jste si, že Sean Bean ve všech filmech umírá? :D LotR, Black Death, Equilibrium, atd. Ten chlap to snad dělá schválně :P.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:55 26. Jul 2011
by Prasokralik
Díky za spoil -.- ne že bych to netušil ale mohl jsem alespoň doufat. Připomeň mi někdy, že ti mám něco ošklivého provést.

BTW Silent Hill přežil, tak asi nebude až takovej emouš.

Edit Desmond: ups? Smáznul jsem to, tak trochu jsem doufal, že už to všichni zkoukli. Skoro to vyšlo :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:47 27. Jul 2011
by Thuereg
Heeej to chci vidět!!! :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:01 27. Jul 2011
by Maya
On vážně někde přežil...? To mu ale kazí image :-D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:33 27. Jul 2011
by Prasokralik
Vy ste fakt neviděli silent hill? kde to žijete? Jeden z nejelpších hororů co znám. Narozdíl od těch slátanin kterými většinou horory bývají, tohle má atmosféru, a jeden nakonec neví jestli valstně fandit lidem nebo "monstrům"

herní předloha se nezapře

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:42 27. Jul 2011
by Desmond
Samozřejmě, že viděli. Jen jsem si ho nevybavil v té vedlejší roli. No co, sice neumřel, ale zato přišel o svou rodinu. To se taky počítá ;).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:45 27. Jul 2011
by Nalkanar
Třeba je to jeho taktika... netrpět tam celý film (bo celou sérii), ale rychle chcípnout, vzít nějaký cash a jít zase umřít jinam :lol: :mrgreen:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:42 27. Jul 2011
by Desmond
Vidím to stejně, určo to má i ve svém resumé.

"Talent pro umirání"

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:05 27. Jul 2011
by Thuereg
Prasokralik wrote:Vy ste fakt neviděli silent hill? kde to žijete? Jeden z nejelpších hororů co znám. Narozdíl od těch slátanin kterými většinou horory bývají, tohle má atmosféru, a jeden nakonec neví jestli valstně fandit lidem nebo "monstrům"

herní předloha se nezapře
Já u toho chcípal smíchy... ale myslim to byla dvojka...

Ta scéna kdy ta holčička vzplane a dětskym hláskem povídá: "Koukni, já hořím." :D :D :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 02:38 29. Jul 2011
by Hafen
http://filmy.kinotip.cz/orel-devate-legie-2011/

Historicky je verna jen zminka o porazce legie, jinak je vse blabol, ale jako film se mi to zdalo dobry :mrgreen:

http://en.wikipedia.org/wiki/Massacre_o ... nth_Legion

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:31 29. Jul 2011
by Woxa
Hafen wrote:http://filmy.kinotip.cz/orel-devate-legie-2011/

Historicky je verna jen zminka o porazce legie, jinak je vse blabol, ale jako film se mi to zdalo dobry :mrgreen:

http://en.wikipedia.org/wiki/Massacre_o ... nth_Legion
Začátek se mě líbil, ale postupem času to začalo upadat a konec byl děsnej kýč

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:15 04. Aug 2011
by Terbee
Pro fandy sitcomů doporučuju Scrubs...zatím sem zkoukla jen 10 dílů první série, ale musím říct, že jsem se zatím nenudila :) Je to z prostředí nemocnice, kdy hlavní hrdina je medik - praktikant. Nějaký duchaplnější příběh prolínající se všemi díly to nemá, nicméně je to klasický sitcom o příbězích jedné partičky (ala HIMYM, Cougar Town, Friends, ...), na kterém se snad nedá nic zkazit. Fajn zábava na dlouhé letní večery, když zrovna nemáte nic lepšího na práci :mrgreen:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 07:52 05. Aug 2011
by Hafen