Page 11 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:20 17. Mar 2010
by Luelle
to říkám pořád, že paladin je křižák =P
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:32 17. Mar 2010
by nomis_b
ja sem nasel takovou krasnou koboldi rodinku na webu : ta nalevo je tkaova pro usmev, ta uprostred spise do jineho sveta, ale ta postavicka na pravo vypada hezky i primerena Thalii
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:13 17. Mar 2010
by Luelle
ať tu jen nespamuji =))
EINARA
AGAR
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:26 17. Mar 2010
by Czech_Luthor
Fallion...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 03:44 18. Mar 2010
by Lolipop
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:24 19. Mar 2010
by pilnik
Bertolduv kun Ares - shirsky hrebec -peknej macek
ps. pokud stoji nekde privazanej na krku mu visi cedule: POZOR KOUŠE

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:52 19. Mar 2010
by Pajule
velký jsou,ale taky sou klidný..

když zrovna nemají svojí náladu

...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:42 20. Mar 2010
by Agnoros
takhle si Febrillioviel představovala Artoria Krowse
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:41 20. Mar 2010
by Agnoros
Thomas Tane?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:18 22. Mar 2010
by de Aers
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:51 22. Mar 2010
by Esuliams
Hrdý trpasličí rod Kovadlin v celé své kráse a v následujícím pořadí:
Dobrosrdečná kovářka Agrila:

- Agrila
Její manžel, nejstarší z rodu Gorok:

- Gorok
Bratranec, vážený příbuzný manželů a mocný válečník Garogar:

- Garogar
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:52 22. Mar 2010
by -darkvision-
Esuliams wrote:Hrdý trpasličí rod Kovadlin v celé své kráse a v následujícím pořadí:
Dobrosrdečná kovářka Agrila:
AgrilaKovadlina.JPG
Její manžel, nejstarší z rodu Gorok:
Gorok.jpg
Bratranec, vážený příbuzný manželů a mocný válečník Garogar:
Ironbreaker01n.jpg
Agrila je chlap? To na te fotce tak vypada. Dokonce je.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:54 22. Mar 2010
by Esuliams
-darkvision- wrote:Agrila je chlap? To na te fotce tak vypada. Dokonce je.

Přijď se podívat

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:23 22. Mar 2010
by -darkvision-
Esuliams wrote:-darkvision- wrote:Agrila je chlap? To na te fotce tak vypada. Dokonce je.

Přijď se podívat

Pres ty vsemozny chlupy a ochlupeni se to neda poznat ani kdybych stal oci v oci k ni. Kor kdyz se budu divat z vysky na ni.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:38 22. Mar 2010
by Práček
-darkvision- wrote:Esuliams wrote:-darkvision- wrote:Agrila je chlap? To na te fotce tak vypada. Dokonce je.

Přijď se podívat

Pres ty vsemozny chlupy a ochlupeni se to neda poznat ani kdybych stal oci v oci k ni. Kor kdyz se budu divat z vysky na ni.

to ji musis chytit, oholit a kdyz to vschno zvladnes tak se muzes kouknout co je zac
