Page 11 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:20 17. Mar 2010
by Luelle
to říkám pořád, že paladin je křižák =P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:32 17. Mar 2010
by nomis_b
ja sem nasel takovou krasnou koboldi rodinku na webu : ta nalevo je tkaova pro usmev, ta uprostred spise do jineho sveta, ale ta postavicka na pravo vypada hezky i primerena Thalii

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:13 17. Mar 2010
by Luelle
ať tu jen nespamuji =))

EINARA

AGAR

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:26 17. Mar 2010
by Czech_Luthor
Fallion...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 03:44 18. Mar 2010
by Lolipop
Carmen
anděl.jpg
Carmen foto.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:24 19. Mar 2010
by pilnik
Bertolduv kun Ares - shirsky hrebec -peknej macek :lol:
ps. pokud stoji nekde privazanej na krku mu visi cedule: POZOR KOUŠE

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:52 19. Mar 2010
by Pajule
velký jsou,ale taky sou klidný..:D když zrovna nemají svojí náladu :D ...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:42 20. Mar 2010
by Agnoros
takhle si Febrillioviel představovala Artoria Krowse

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:41 20. Mar 2010
by Agnoros
Thomas Tane?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:18 22. Mar 2010
by de Aers
Moje nová Sarena de Aers
port.JPG

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:51 22. Mar 2010
by Esuliams
Hrdý trpasličí rod Kovadlin v celé své kráse a v následujícím pořadí:

Dobrosrdečná kovářka Agrila:
Agrila
Agrila
Její manžel, nejstarší z rodu Gorok:
Gorok
Gorok

Bratranec, vážený příbuzný manželů a mocný válečník Garogar:
Garogar
Garogar

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:52 22. Mar 2010
by -darkvision-
Esuliams wrote:Hrdý trpasličí rod Kovadlin v celé své kráse a v následujícím pořadí:

Dobrosrdečná kovářka Agrila:
AgrilaKovadlina.JPG
Její manžel, nejstarší z rodu Gorok:
Gorok.jpg

Bratranec, vážený příbuzný manželů a mocný válečník Garogar:
Ironbreaker01n.jpg
Agrila je chlap? To na te fotce tak vypada. Dokonce je. :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:54 22. Mar 2010
by Esuliams
-darkvision- wrote:Agrila je chlap? To na te fotce tak vypada. Dokonce je. :lol:
Přijď se podívat :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:23 22. Mar 2010
by -darkvision-
Esuliams wrote:
-darkvision- wrote:Agrila je chlap? To na te fotce tak vypada. Dokonce je. :lol:
Přijď se podívat :twisted:
Pres ty vsemozny chlupy a ochlupeni se to neda poznat ani kdybych stal oci v oci k ni. Kor kdyz se budu divat z vysky na ni. :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:38 22. Mar 2010
by Práček
-darkvision- wrote:
Esuliams wrote:
-darkvision- wrote:Agrila je chlap? To na te fotce tak vypada. Dokonce je. :lol:
Přijď se podívat :twisted:
Pres ty vsemozny chlupy a ochlupeni se to neda poznat ani kdybych stal oci v oci k ni. Kor kdyz se budu divat z vysky na ni. :P
to ji musis chytit, oholit a kdyz to vschno zvladnes tak se muzes kouknout co je zac :shock: :twisted: :lol: