Re: Chyby v Alchymii
Posted: 09:27 17. Jan 2012
Co na tom bylo k nepochopení?To přece pochopí i dítě
...že to ještě není opravenýRadim wrote:Co na tom bylo k nepochopení?
Radim wrote:Možná asi proto,že lidi co se o Thálii staraj neskáčou jak hráči pískají a až na to bude mít Kucik čas opraví to.Pokud to někdo oje..vá tak se na to určitě přijít dá a někdo se nachytá.
Dobře, jinak.Koninho87 wrote:Radim wrote:Možná asi proto,že lidi co se o Thálii staraj neskáčou jak hráči pískají a až na to bude mít Kucik čas opraví to.Pokud to někdo oje..vá tak se na to určitě přijít dá a někdo se nachytá.
Já neslyšel že bych pískal.Jen jsem to nahlásil.
Dobrý.Psal to dyžtak prasokrálik,že to ještě není opravený.Mě je uplně uprdele kdy se to opravý.Tak si hoň ego na prasokrálikovi =)-darkvision- wrote:Dobře, jinak.Koninho87 wrote:Radim wrote:Možná asi proto,že lidi co se o Thálii staraj neskáčou jak hráči pískají a až na to bude mít Kucik čas opraví to.Pokud to někdo oje..vá tak se na to určitě přijít dá a někdo se nachytá.
Já neslyšel že bych pískal.Jen jsem to nahlásil.
Derken to hlásil asi tak 3měsíce zpátky a ještě se to neupravilo. Spokojen?
(mám pocit, že to hlásil v době, kdy se udělali ty rapidní změny v alchymii)
Podívej se o pár řádku víš a uvidíš,že Prasokrálik psal že to ještě není opravený tak šššš.-darkvision- wrote:Ne, psal to Derken kucikovi po PM, tak mě laskave nepřesvědčuj o tom co kdo jak psal když o tom víš úplny Ho... !!
A ty si přečti celý tyhle rozhovory, jednou, dvakrát, klidně desetkrát, těžko říci, kolikrát to budeš muset přečíst, abys pochopil jejich zněníKoninho87 wrote:Podívej se o pár řádku víš a uvidíš,že Prasokrálik psal že to ještě není opravený tak šššš.-darkvision- wrote:Ne, psal to Derken kucikovi po PM, tak mě laskave nepřesvědčuj o tom co kdo jak psal když o tom víš úplny Ho... !!
-darkvision- wrote:A ty si přečti celý tyhle rozhovory, jednou, dvakrát, klidně desetkrát, těžko říci, kolikrát to budeš muset přečíst, abys pochopil jejich zněníKoninho87 wrote:Podívej se o pár řádku víš a uvidíš,že Prasokrálik psal že to ještě není opravený tak šššš.-darkvision- wrote:Ne, psal to Derken kucikovi po PM, tak mě laskave nepřesvědčuj o tom co kdo jak psal když o tom víš úplny Ho... !!
Koninho87 wrote:No jen si pohoň ego na foru.Já ti to přeju když to v reálu nejde co