Page 11 of 19

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 09:27 17. Jan 2012
by Radim
Co na tom bylo k nepochopení?To přece pochopí i dítě

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 10:37 17. Jan 2012
by Prasokralik
Radim wrote:Co na tom bylo k nepochopení?
...že to ještě není opravený

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 11:17 17. Jan 2012
by Radim
Možná asi proto,že lidi co se o Thálii staraj neskáčou jak hráči pískají a až na to bude mít Kucik čas opraví to.Pokud to někdo oje..vá tak se na to určitě přijít dá a někdo se nachytá.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 11:22 17. Jan 2012
by Koninho87
Radim wrote:Možná asi proto,že lidi co se o Thálii staraj neskáčou jak hráči pískají a až na to bude mít Kucik čas opraví to.Pokud to někdo oje..vá tak se na to určitě přijít dá a někdo se nachytá.

Já neslyšel že bych pískal.Jen jsem to nahlásil.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 11:24 17. Jan 2012
by Radim
Slovíčkaření miluju

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 11:55 17. Jan 2012
by -darkvision-
Koninho87 wrote:
Radim wrote:Možná asi proto,že lidi co se o Thálii staraj neskáčou jak hráči pískají a až na to bude mít Kucik čas opraví to.Pokud to někdo oje..vá tak se na to určitě přijít dá a někdo se nachytá.

Já neslyšel že bych pískal.Jen jsem to nahlásil.
Dobře, jinak.
Derken to hlásil asi tak 3měsíce zpátky a ještě se to neupravilo. Spokojen?
(mám pocit, že to hlásil v době, kdy se udělali ty rapidní změny v alchymii)

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 13:18 17. Jan 2012
by Koninho87
-darkvision- wrote:
Koninho87 wrote:
Radim wrote:Možná asi proto,že lidi co se o Thálii staraj neskáčou jak hráči pískají a až na to bude mít Kucik čas opraví to.Pokud to někdo oje..vá tak se na to určitě přijít dá a někdo se nachytá.

Já neslyšel že bych pískal.Jen jsem to nahlásil.
Dobře, jinak.
Derken to hlásil asi tak 3měsíce zpátky a ještě se to neupravilo. Spokojen?
(mám pocit, že to hlásil v době, kdy se udělali ty rapidní změny v alchymii)
Dobrý.Psal to dyžtak prasokrálik,že to ještě není opravený.Mě je uplně uprdele kdy se to opravý.Tak si hoň ego na prasokrálikovi =)

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 13:33 17. Jan 2012
by -darkvision-
Ne, psal to Derken kucikovi po PM, tak mě laskave nepřesvědčuj o tom co kdo jak psal když o tom víš úplny Ho... !!

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 13:35 17. Jan 2012
by Koninho87
-darkvision- wrote:Ne, psal to Derken kucikovi po PM, tak mě laskave nepřesvědčuj o tom co kdo jak psal když o tom víš úplny Ho... !!
Podívej se o pár řádku víš a uvidíš,že Prasokrálik psal že to ještě není opravený tak šššš.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 13:36 17. Jan 2012
by -darkvision-
Koninho87 wrote:
-darkvision- wrote:Ne, psal to Derken kucikovi po PM, tak mě laskave nepřesvědčuj o tom co kdo jak psal když o tom víš úplny Ho... !!
Podívej se o pár řádku víš a uvidíš,že Prasokrálik psal že to ještě není opravený tak šššš.
A ty si přečti celý tyhle rozhovory, jednou, dvakrát, klidně desetkrát, těžko říci, kolikrát to budeš muset přečíst, abys pochopil jejich znění :P

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 13:38 17. Jan 2012
by Koninho87
-darkvision- wrote:
Koninho87 wrote:
-darkvision- wrote:Ne, psal to Derken kucikovi po PM, tak mě laskave nepřesvědčuj o tom co kdo jak psal když o tom víš úplny Ho... !!
Podívej se o pár řádku víš a uvidíš,že Prasokrálik psal že to ještě není opravený tak šššš.
A ty si přečti celý tyhle rozhovory, jednou, dvakrát, klidně desetkrát, těžko říci, kolikrát to budeš muset přečíst, abys pochopil jejich znění :P

No jen si pohoň ego na foru.Já ti to přeju když to v reálu nejde co :D

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 14:11 17. Jan 2012
by jachyra
Koninho87 wrote:No jen si pohoň ego na foru.Já ti to přeju když to v reálu nejde co :D

Divím sa, že to práve ty hovoríš, čo sa vyburuješ na ostatných hráčoch
A už sa teším, ako začneš hovoriť mne, ako si ego honím :twisted:

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 14:21 17. Jan 2012
by kucik
Uklidněte se všichni.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:41 17. Jan 2012
by Shaman88
Já tomu nerozumím, proč by to měla být chyba.... některé efekty jsou v nwn děláné tak že se bonusy do nich sčítají.
At už bonusy do AC dodge či bonusy do záchraných hodů. Tohle je standartní chování nwn..., tedy alespon podle mě.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:45 17. Jan 2012
by kucik
Tohle se rozhodně sčítat nemá. Jinak by sis mohl hodit AC jaký bys chtěl.