Page 11 of 15
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 10:00 27. Apr 2010
by Sobik
Mě se zatim podařilo zmršit VŠECHNY postavy, uvidíme, jak dopadne Gorok.

Re: Můj pohled na kraft
Posted: 10:02 27. Apr 2010
by maku
Luelle wrote:první postavu člověk neskutečně zkurví

pak zjištuje co je špatně a časem zjistí, co mu vyhovuje, aby zachoval charakter a nezabilo ho cokoliv
Tak to jsem někde udělal chybu, moje postava je vždy strašnej chcípák

Je hezký, že se tolik lidí baví buildingem.. škoda, že se aspon stejné množství hráčů nebaví hraním RP

Re: Můj pohled na kraft
Posted: 10:05 27. Apr 2010
by Luelle
já taky nejedu buildy...spíš si vyberu povolání, který mi nějakým způsobem zaimponuje...a pak horko těžko honím, jak ho postavit, aby něco přežilo
ale ty šílený kombinace jako
mnich/klerik/zloděj
nebo bard/zloděj/mnich
paladin/zaklínač
bych asi neuhrála, protože jsem líná to okecávat
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 10:07 27. Apr 2010
by DenGrasse
Problém je, že lidi co sólujou nic jinýho než ten build nemaj...
Za sebe můžu říct, že kdykoli jsem stavěl build, dopadlo to pblbě, postava buď brzo chcípla nebo mně přestala bavit.
Dycky je lepší mít postavu, která má příběh a charakter, ale jsou asi hráči který to buď nebaví nebo to neuměj, i když pak nevim proč hrajou NWN a ne Diablo nebo WoW, kde se můžou vyžít.
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 10:13 27. Apr 2010
by -RoF-
Lidi se erpením baví, jen vy se asi špatně díváte a nebo nehrajou to "vaše" RP

Zvlášť když se někteří šikanují za kraviny....trochu povolte od HC a sleduje charakter dané postavy
Nomííís, prosím, kdy bude opravený craft zlatníka? Já nemůžu ani pořádně zkoumat a ani vyrábět pro ostatní.
Pořád tam ty % blbnou.
Jinak ty buildy a tak myslím už uzavřete, řvalo tu plno lidí a jak vidno, asi se nic měnit nebude.
Jen mě udivilo že odešlo plno lidí, a to asi ne kvůli úpravě craftu, zvlášť když jich plno zmizelo z podtemna, ikdyž objevila se jedna silná rodina, kde sou ty zbylé dvě? hmm hmmm
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 10:19 27. Apr 2010
by maku
-RoF- wrote:Lidi se erpením baví, jen vy se asi špatně díváte a nebo nehrajou to "vaše" RP

Zvlášť když se někteří šikanují za kraviny....trochu povolte od HC a
sleduje charakter dané postavy
S tím je právě dost často problém, někteří asi neznají význam slova RP, protože to, co někteří předvádějí jako RP s daným charakterem postavy je něco otřesného. Prál bych ti to někdy vidět.
Pardon za OT
- tedy ne, že by to zrovna v tomhle topicu vadilo
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 10:47 27. Apr 2010
by kucik
rotona wrote:Teda vy na ty buildy někde studujete ? Určitě někam chodíte na nějake seminaře kde to probíráte , protože já ani nevím pořádně o čem je řeč, ale přesto bych si nefrustrovaně na Thalii ráda zahrála.
To je celkem jednoduchý. Buď ti záleží na tom, aby byla tvoje postava ve všech směrech top a v tom případě se o to zajímáš, nebo ti je to putna a v tom případě tě to netrápí.
-RoF- wrote:
Jen mě udivilo že odešlo plno lidí, a to asi ne kvůli úpravě craftu, zvlášť když jich plno zmizelo z podtemna, ikdyž objevila se jedna silná rodina, kde sou ty zbylé dvě? hmm hmmm
Já si nemyslim, že odešlo plno lidí a pokud ano, pochybuju, že kvůli craftu. To jen ti samí už tři roky neustále vykřikujou, že odcházej.
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 11:08 27. Apr 2010
by KaTo
kucik wrote:...
Já si nemyslim, že odešlo plno lidí a pokud ano, pochybuju, že kvůli craftu. To jen ti samí už tři roky neustále vykřikujou, že odcházej.
Čínsko-ruské pohraničí, 70(?)tá léta:
Čína: "Tohle je naše poslední třistadvacátétřetí naprosto vážné varování! Pokud ihned nevyhovíte našim požadavkům, okamžitě na vás zaútočíme!"
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 11:14 27. Apr 2010
by sandoftime
nomis_b wrote:
Takez se dostavas zhruba s :
monk pres 58 (+ moznost rustu jeste vyse pomoci boostu)
valecnik AC 47 (bez moznosti roostu pomoci boostu)
(zapomel si u svych vypoctu, ze zaklad AC je 10, ne 0, tedy nahaty mas AC 10 )
ne nevycházel, to AB je nad standard, nevím kde jsi vzal u valecnika 47 kdyz muze mit pohodlne 53 (ano i s tim 10 základem)
58 je u siloveho monka vcetne +12 a +12 za dex moudrost,pokud ma jakozto pocatecni staty 14 a 14, takze růs pomocí boostu je uz utopie, je to totiz maximum
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 11:27 27. Apr 2010
by tao kan
ohledně craftu, dělá tu někdo zbroje? Po upravách ať kombinuju jak kombinuju 90% zbrojí je naprosto k ničemu, buď mají postih k dexu, nebo k AC. Má tu někdo ten samý problém? Akorát zbroj z čistého střbra a bronzo-zelezna nejsou na vyhození. Stále zkouším a nic kloudného z toho neleze...

...
edit: nehledě na to, že půl roku už mě nepadl žádný vyjímečný kousek
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 11:35 27. Apr 2010
by Luelle
tak kovové musí mít postih k dexu =)))
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 11:37 27. Apr 2010
by tao kan
tak to pak hadry pro dexare musej mít postih k odolnosti

Re: Můj pohled na kraft
Posted: 11:39 27. Apr 2010
by černý vlk
Luelle wrote:tak kovové musí mít postih k dexu =)))
otázka je, proč by je pak někdo nosil

no, když je někdo hodně neobratný, tak mu ani kovová plechovka kolem těla obratnost neubere (proto je tam omezení maximální obratnosti).. ale přímo postih k obratnosti? tož to musí být špatně přinýtované části, ať to kovář udělá znovu holomek

Re: Můj pohled na kraft
Posted: 11:39 27. Apr 2010
by Cairon
tao kan wrote:... nehledě na to, že půl roku už mě nepadl žádný vyjímečný kousek
Malá boží přízeň , zkus dát
velmi tučný obnos na sirotky nebo obětovat pannu...druhé řešení je dost komplikovné moc jich teď neroste..
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 12:56 27. Apr 2010
by tao kan
teorie stižnosti a otázek na foru ověřena, zadavatel zjistí, že ten looser je on sám

. Budu zkoušet dál

...