Page 11 of 22
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 09:43 14. May 2010
by kucik
Náhodně se tam spawnuje už dlouho. Vzhledem k dohle PC a NPC si může vždycky rozmyslet, jestli se přibližovat, nebo ne.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 10:19 14. May 2010
by KaTo
kucik wrote:Náhodně se tam spawnuje už dlouho. Vzhledem k dohle PC a NPC si může vždycky rozmyslet, jestli se přibližovat, nebo ne.
Aha...díky za vysvětlení. Jinak ja ho tam potkal teď poprvé po "úpravách", tak jsem si myslel, že je to novinka a tak jsem ho "nahlásil".
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 11:49 14. May 2010
by tao kan
dle mého názoru ty NPC zas tak přesilněné nejsou. Je to tak na hraně kdy se už samotný RP build nechytá a PG build bojuje o život. Otočí se to když je dobrá parta. Je potřeba znovu zkoumat jak na ně a počínat si opatrně. Sám mám kolikrát problém sehnat partu. Když se nezadaří, tak jdu prostě na slabší potvory, nebo zainvestuju do lahviček a poperu se s nima.
Rád bych aby se už dál nezvedala obtížnost, myslím že spousta hráču si tu jde zahrát jen třeba na hodinku, pomlátit pár NPC a zase zpět do reálného světa. Za tu dobu partu neseženete a zbytečně ztrácíte chuť hrát - kór jak schytáte sražení od obyčejné potvůrky a ztratíte xp za týden hraní. Myslím, že server by měl být vyvážený tak, aby si na něm zahrály obě skupiny hráču. Příležitostní i ti co u toho sedí 8 hodin/den. Nemůžeme přece stavět svět jen pro ty HC PG hráče jsou 8 hodin/den ve hře. Závěrem jen chci říct, že změny mě donutily k tomu hledat za každou cenu partu. Je to určitě změnu k dobrému, ale na druhou stranu hra není jen o tvoření party ale i o tvoření charakteru. Ať má parta výhodu, ale ať není hra koncipována jen pro ni.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 15:03 14. May 2010
by černý vlk
no, ono je jedno co napíšeme proti NPC, protože odpovědí bude "tvořte družiny" ..ale ono to není zas tak lehké, vytvořit družinu, ve které každý ví, co má dělat...poslední výpravy s družinou dopadly všechny fiaskem, umřeli jsme...když jsem s mágem soloval nebezpečnější dung, přežil jsem..ne vždy je družina výhodou..je sice fajn, že družina 30 minut pochoduje k dungu a "erpí" (fuj slovo) u toho..ale co z toho, když za dalších 15 minut je většina KO...když mám na hru přes všední den hodinu a z té hodiny jsem 45 minut na takovéto výpravě...opravdu se mi pochod v družině zhnusí. To je můj momentální pohled na družinu. Závidím těm, kterým to tak nějak jde :p
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 15:16 14. May 2010
by KaTo
černý vlk wrote:... "tvořte družiny" ..ale ono to není zas tak lehké, vytvořit družinu, ve které každý ví, co má dělat...poslední výpravy s družinou dopadly všechny fiaskem, umřeli jsme...když jsem s mágem soloval nebezpečnější dung, přežil jsem..ne vždy je družina výhodou..je sice fajn, že družina 30 minut pochoduje k dungu a "erpí" (fuj slovo) u toho..ale co z toho, když za dalších 15 minut je většina KO...když mám na hru přes všední den hodinu a z té hodiny jsem 45 minut na takovéto výpravě...opravdu se mi pochod v družině zhnusí. To je můj momentální pohled na družinu. Závidím těm, kterým to tak nějak jde :p
Aby to nedopadlo jako na WoWku - všichni se den předem odlognou u instance a následující den se v konkrétní čas všichni lognou, připojí na teamspeak a ... pak už jen poslouchají šéfa raidu *strká si prst do krku*...a krok po kroku stylem, Tank vpřed, DPSka, Tank zpět, healer, mág, Tank, DPS, atd. atd. postupují vpřed

.
Jinak je fakt, že taky z důvodu mého hraní 1-3hoďky denně, mě asi čeká na vyšším lvlu "nucené" hledání part...za každou cenu

*zpívá si písničku: "Kdepak já toho trpaslíčka jako tančíka mám, kterému pastičky oddělám, lalalááá..."*
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 15:19 14. May 2010
by Grunt
Vlku přeháníš. Já myslím že kouzelníci umírají buď poslední a nebo když udělají chybu. Mně se spíše stává že kolem mně všichni umřou, Ancy pokrčí rameny a jde pryč... Dneska sme ve 4ch lidech konečně podnikli prahvozd podle mých představ. A to co zvládl zloděj

sem koukal (jen nesmí být sám).
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 17:17 14. May 2010
by Krata
náročné složit partu a sehrát se protože jste si všichni zvykli solovat, jen se hezky učtě partovat

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 17:28 14. May 2010
by černý vlk
Grunt wrote:Vlku přeháníš. Já myslím že kouzelníci umírají buď poslední a nebo když udělají chybu. Mně se spíše stává že kolem mně všichni umřou, Ancy pokrčí rameny a jde pryč... Dneska sme ve 4ch lidech konečně podnikli prahvozd podle mých představ. A to co zvládl zloděj

sem koukal (jen nesmí být sám).
nepřeháním..jeden příklad: družina se nasáčkuje na bosse, je na to slabá a co má dělat můj mág? pokusí se zachránit situaci (v době, kdy by byl Ancy už dávno pryč

) a umře
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 17:42 14. May 2010
by Grunt
Tak asi chodíte na bosse nad vaše síly a to je pak v pořádku že zařvete všichni...
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 18:22 14. May 2010
by černý vlk
Grunt wrote:Tak asi chodíte na bosse nad vaše síly a to je pak v pořádku že zařvete všichni...
no kdo mohl vědět, že zlobří boss bude tak pro lvl 20

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 18:39 14. May 2010
by sandoftime
vždycky přijde někdo kdo všechno vyrube sám

vždycky
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 00:20 15. May 2010
by Krata
hele já koukal na nová monstra a dungy... ted už ne

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 01:19 15. May 2010
by Arash
Zajimavá diskuse se tady rozjela.
Taky přileju trošku oleje do ohně.
Co se týká takových změn vždycky je chyba na straně hráčů, hráči mají svůj zažitý standart a (někdy i podvědomě) nechtějí tento standart měnit, často protože jsou líní.
Pak jsou tu takzvaní "RP hráči" kteří na jednu stranu básní o tom že oni jsou ti nej, protože oni hrají erpé, ale na druhou stranu když kvůli tomu že nemají pořádný build a dostanou pěknou nákladačku, tak se jdou vybrečet na forum, kde si stěžují jak je vše nespravedlivé.
Všechno je o sehranosti party, pokud se před nějakým obtížnějším dungeonem sejde náhodná parta a bez nějaké domluvy tam vlezou tak to většinou má rychlý průběh a rychlý konec. Vše je jen o domluvě, a hlavním základem úspěchu je aby každý znal svou roli v partě a držel se jí. At už je postava tank, melee dps, range dps, boost, disable, support nebo třeba čistý healer, tak vždycky se musí držet své role v partě v daném dungeonu. Například když už vidíte že v partě máte trpasličího obránce který se tlačí k bossovi aby ho tankoval tak už vám musí být jasné že to bude o hubu a budete rádi že v daném dungeonu neumřete.
Ale taky musím říct že vzhledem k tomu jaké jsou tu úpravy povolání tak je velmi těžké vytvořit nějaký velmi silný build, a skoro nemožné vytvořit PB, tzn. že na obtížné dungeony musí jít opravdu parta tak 7 přiměřeně inteligentních lidí.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 01:46 15. May 2010
by KaTo
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 03:20 15. May 2010
by sandoftime
Krata wrote:hele já koukal na nová monstra a dungy... ted už ne

uvidíme

a tím neříkám "tak a ted vám to tam všechno vymlátím" nene, ale jsou lidé kteří to dovedou a já se vsadím že se někdo tkaový objeví