Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 16:26 18. Jul 2010
...šššt, nejen stande Aers wrote:Budeš odbavena jak v letadla před nástupem do autaOn se ten stan prej náhodou ztratí :p
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
...šššt, nejen stande Aers wrote:Budeš odbavena jak v letadla před nástupem do autaOn se ten stan prej náhodou ztratí :p
Aby se neztratil i jeden cestujcí *zableskne se jí v očích, jak to tu čte*KaTo wrote:Símtě, co řešíš? Ať si jede na Kypr sama, když není schopna pochopit, že jsou na světě důležitější věci, než se smažit u blbýho mooooře. A jestli to nerozdejchá *nasadí zasvěcený výraz* ...si holt vycvičíš jinou otro....eee...přítelkyni, jsem chtěl říct!maku wrote:...![]()
Luelle, ja teda nevím, co TY tady taky děláš za vlny. V koho autě se vezeš, u toho ve stanu spíšLuelle wrote:...![]()
![]()
![]()
. O příslušné díry (ve stanu, of course) se už postaráme *temně se zachechtá*.
VyřešenoRejty wrote:...![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
.
...no však Maku už se ztratil, bueheheee!!Miell wrote:...Aby se neztratil i jeden cestujcí *zableskne se jí v očích, jak to tu čte*
![]()
![]()
Tak aby z toho nebyla epidemie!KaTo wrote:...no však Maku už se ztratil, bueheheee!!Miell wrote:...Aby se neztratil i jeden cestujcí *zableskne se jí v očích, jak to tu čte*
![]()
![]()
![]()
![]()
áááááá ženo ty to kazíš!jogobelo wrote:No moment,Lul už má záplatu...tedy doufám že už mě nevyhranila...