Page 11 of 21

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 16:26 18. Jul 2010
by KaTo
de Aers wrote:Budeš odbavena jak v letadla před nástupem do auta :D On se ten stan prej náhodou ztratí :p
...šššt, nejen stan :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 16:42 18. Jul 2010
by -darkvision-
Proto je dobry i svym polovickam hlasit co se clovek chysta delat pres prazky abyc pak nevnikaly takoveto neshody. 8)

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 18:13 18. Jul 2010
by Miell
KaTo wrote:
maku wrote:...
Símtě, co řešíš? Ať si jede na Kypr sama, když není schopna pochopit, že jsou na světě důležitější věci, než se smažit u blbýho mooooře. A jestli to nerozdejchá *nasadí zasvěcený výraz* ...si holt vycvičíš jinou otro....eee...přítelkyni, jsem chtěl říct! :twisted: :twisted:
Luelle wrote:...
Luelle, ja teda nevím, co TY tady taky děláš za vlny. V koho autě se vezeš, u toho ve stanu spíš :P :P :P :P . O příslušné díry (ve stanu, of course) se už postaráme *temně se zachechtá*.
Rejty wrote:...
Vyřešeno :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Aby se neztratil i jeden cestujcí *zableskne se jí v očích, jak to tu čte*

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 18:21 18. Jul 2010
by KaTo
Miell wrote:...Aby se neztratil i jeden cestujcí *zableskne se jí v očích, jak to tu čte*

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...no však Maku už se ztratil, bueheheee!! :oops: :oops: :oops:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 18:32 18. Jul 2010
by Miell
KaTo wrote:
Miell wrote:...Aby se neztratil i jeden cestujcí *zableskne se jí v očích, jak to tu čte*

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...no však Maku už se ztratil, bueheheee!! :oops: :oops: :oops:
Tak aby z toho nebyla epidemie! :lol:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 19:03 18. Jul 2010
by maku
Tak pojdme sraz přesunout na Kypr :mrgreen:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 20:33 18. Jul 2010
by Luelle
sounds like a plan!

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 21:35 18. Jul 2010
by KaTo
*balí si nafukovací kačenku a rukávky* Hura, jedem, maku náz zve a všechno platí! :twisted:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 21:47 18. Jul 2010
by jogobelo
No moment,Lul už má záplatu :P...tedy doufám že už mě nevyhranila...

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 22:08 18. Jul 2010
by Luelle
jogobelo wrote:No moment,Lul už má záplatu :P...tedy doufám že už mě nevyhranila...
áááááá ženo ty to kazíš!


já nám tímhle chtěla sehnat baviče na noc!

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 22:13 18. Jul 2010
by jogobelo
Kazím? no já myslím že na dvě se taky někdo možná upne...ale tak jinak promin:(

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 22:24 18. Jul 2010
by Luelle
tak dvě jsou lákadlo to je jasný..ale to plán B kdyby nevyšel A - "kráska v nesnázích"

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 09:01 19. Jul 2010
by Bahnak
*píše si do úkolníčku* : "nezapomenout si meč +5 proti kráskám v nesnázích"
*dopíše později* : "a pořádně ho nabrousit a popatlat jedem"

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 09:28 21. Jul 2010
by Sobik
Přijedu do Konstantinovejch lázní vlakem v cca 15:45 (Jestli nikde nezabloudin nebo nezapomenu přestoupit)
Vyzvedne si mě tam někdo? :)

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 10:31 21. Jul 2010
by Radim
Tak něco jiného kromě spamu přidám :(

Bohužel mi štěstí nepřálo a při nedávné Absinthové párty moje holení kost nevydržela a byla přeražena na dva kusy.Nevím jak,nevím kde,nevím proč.
Takže nepřijedu protože to bolí jak čert a o berlích bych tam byl hovno platnej a ani si to neužil.

edit Bahňáčkovi: sry ale musíš se dopravit sám
edit pro asi Rejtyho: penízky hoďte do kasičky