Na jakých PC hrách ujíždíte?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Miranda tam bude takyNalkanar wrote:Kurvoš... chybí mi tam Miranda... to nevypadá dobře
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Aers - no je psaná na IMDB apod., ale zatím nebyla v žádném "traileru", takže se obávám, aby nebyla jedna z těch postav, které budou odsunuty na druhou kolej mimo tým.
.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Miri by ve hře být měla, ale nebude trvalý člen jednotky.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
..stejně jsem tu prdelatou geneticky upravenou mutantku neměl rád!G-ladiator wrote:Miri by ve hře být měla, ale nebude trvalý člen jednotky.
Mě ke spokojenosti (a homosexuálnímu vztahu
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Ashley z jedničky by tam taky měla být. Teda ona se mihla i ve dvojce krátce, že .. víme.. pařmeni..
kokosak : Tahle je prd proti Liarce (o:
kokosak : Tahle je prd proti Liarce (o:
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Ashley je v týmu, Miranda no, jak říká Ghost, nebude natrvalo, což mě krká (koncept dokonalého člověka FTW). A zdá se že IMko není indoktrinovaný (aspoň na to nevypadá), tak by mě zajímalo, proč Cerberus jde v některých trailerech po Sheppardovi. Bude to zajímavé 
.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Možná se na Sheperda zlobí, že si nechal jejich loď a posádka co dřív byla u Cerberusu, teď slouží jemu a na ně prdí ?Nalkanar wrote:Ashley je v týmu, Miranda no, jak říká Ghost, nebude natrvalo, což mě krká (koncept dokonalého člověka FTW). A zdá se že IMko není indoktrinovaný (aspoň na to nevypadá), tak by mě zajímalo, proč Cerberus jde v některých trailerech po Sheppardovi. Bude to zajímavé
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Taky možnost... anebo tam jde o kroganí genophage (aspoň v té části tam byli tuším borci z Cerbera, kteří na ně útočili). Ono víc než ta loď ho stál samotný Sheppard, ale zase pochybuju, že by ho IMko chtěl jen tak oddělovat, když v něm už předtím viděl jedinou záchranu lidstva.
.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
No mě na konci přišel teda docela nakrknutej, když mu vlastně Sheperd dal výpověď a zničil toho Reapera v lodi Kolektorů. Ale kdo ví... známe IM, třeba ho těmi útoky jen tlačí dopředu pro nějaký svůj účel. Kdo ví..
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Jojo, Aersi, máš recht, tohle je nudnááá blonckááá! Vždyť nemá ani jedno chapadlo! Liarka...to je jinčí kafčo!
K tomu Cerberovi - domýšlím se, že je to tak, že Cerberus je velká korporace, kde občas pravá ruka neví co dělá levá a zájmy těhle frakcí/divizí se kříží...kdo ví? Vždyť i v jedničce jste některým frakcím dost šlapali na paty....třeba se někdo "mstí".
P.S.
Kokosáku - emzácký sex bez chapadel není žádnej sex! Tento jasný fakt vám potvrdí i každý druhý Japonec!

K tomu Cerberovi - domýšlím se, že je to tak, že Cerberus je velká korporace, kde občas pravá ruka neví co dělá levá a zájmy těhle frakcí/divizí se kříží...kdo ví? Vždyť i v jedničce jste některým frakcím dost šlapali na paty....třeba se někdo "mstí".
P.S.
Kokosáku - emzácký sex bez chapadel není žádnej sex! Tento jasný fakt vám potvrdí i každý druhý Japonec!
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Pfff můj Ovčák je věrný Ashleyně od prvního dílu
Furt má ten její portrét v kajutě.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Tam nešlo o zničení Reapera, ale o to, jestli zničils bázi nebo ne. 
KaTo - je vidět, že ti nešla ta dvojka a nedohráls jí. Cerberus je rozdělen jen na tři buňky bojové (pak má asi nějaké subdivize vědecké apod.). Každé buňce velí jeden člověk (projekt Lazarus vedle Miranda) a ten jeden člověk zodpovídá za celý projekt u IM. Ve výsledku má IM velmi dobrý přehled a kontrolu nad tím, co dělá která buňka.
EDIT: v jedničce mě sralo, že jsem na ty dvě ženský jen nebyl svině... a pak už to bylo, že tam romance proběhne tak jako tak, od určitého bodu to prostě nešlo odkecat.
KaTo - je vidět, že ti nešla ta dvojka a nedohráls jí. Cerberus je rozdělen jen na tři buňky bojové (pak má asi nějaké subdivize vědecké apod.). Každé buňce velí jeden člověk (projekt Lazarus vedle Miranda) a ten jeden člověk zodpovídá za celý projekt u IM. Ve výsledku má IM velmi dobrý přehled a kontrolu nad tím, co dělá která buňka.
EDIT: v jedničce mě sralo, že jsem na ty dvě ženský jen nebyl svině... a pak už to bylo, že tam romance proběhne tak jako tak, od určitého bodu to prostě nešlo odkecat.
.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Vždyť jsem to řekl v podstatě skoro přesně... Aby se zníčila ta kostra, tak se musela zničit celá ta báze, aby tam po tom nic nezůstalo ne ?Nalkanar wrote:Tam nešlo o zničení Reapera, ale o to, jestli zničils bázi nebo ne.![]()
edit : Prostě nechtěl, aby nějaká ta technologie zůstala.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
