Page 11 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:42 31. Jan 2012
by Nalkanar
Kurvoš... chybí mi tam Miranda... to nevypadá dobře :roll:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:44 31. Jan 2012
by de Aers
Nalkanar wrote:Kurvoš... chybí mi tam Miranda... to nevypadá dobře :roll:
Miranda tam bude taky :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:46 31. Jan 2012
by Nalkanar
Aers - no je psaná na IMDB apod., ale zatím nebyla v žádném "traileru", takže se obávám, aby nebyla jedna z těch postav, které budou odsunuty na druhou kolej mimo tým.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:38 31. Jan 2012
by G-ladiator
Miri by ve hře být měla, ale nebude trvalý člen jednotky.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:45 31. Jan 2012
by KaTo
G-ladiator wrote:Miri by ve hře být měla, ale nebude trvalý člen jednotky.
..stejně jsem tu prdelatou geneticky upravenou mutantku neměl rád! :twisted:
Mě ke spokojenosti (a homosexuálnímu vztahu :mrgreen: , et vice versa) stačí, že mi vrátí zpátky Šmoulinku, alias Liaru! :lol: :lol:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:00 31. Jan 2012
by kokosak
...tuhle? ;)

Image

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:01 31. Jan 2012
by de Aers
Ashley z jedničky by tam taky měla být. Teda ona se mihla i ve dvojce krátce, že .. víme.. pařmeni..

kokosak : Tahle je prd proti Liarce (o:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:05 31. Jan 2012
by Nalkanar
Ashley je v týmu, Miranda no, jak říká Ghost, nebude natrvalo, což mě krká (koncept dokonalého člověka FTW). A zdá se že IMko není indoktrinovaný (aspoň na to nevypadá), tak by mě zajímalo, proč Cerberus jde v některých trailerech po Sheppardovi. Bude to zajímavé 8)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:06 31. Jan 2012
by de Aers
Nalkanar wrote:Ashley je v týmu, Miranda no, jak říká Ghost, nebude natrvalo, což mě krká (koncept dokonalého člověka FTW). A zdá se že IMko není indoktrinovaný (aspoň na to nevypadá), tak by mě zajímalo, proč Cerberus jde v některých trailerech po Sheppardovi. Bude to zajímavé 8)
Možná se na Sheperda zlobí, že si nechal jejich loď a posádka co dřív byla u Cerberusu, teď slouží jemu a na ně prdí ? :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:08 31. Jan 2012
by Nalkanar
Taky možnost... anebo tam jde o kroganí genophage (aspoň v té části tam byli tuším borci z Cerbera, kteří na ně útočili). Ono víc než ta loď ho stál samotný Sheppard, ale zase pochybuju, že by ho IMko chtěl jen tak oddělovat, když v něm už předtím viděl jedinou záchranu lidstva.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:10 31. Jan 2012
by de Aers
No mě na konci přišel teda docela nakrknutej, když mu vlastně Sheperd dal výpověď a zničil toho Reapera v lodi Kolektorů. Ale kdo ví... známe IM, třeba ho těmi útoky jen tlačí dopředu pro nějaký svůj účel. Kdo ví..

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:13 31. Jan 2012
by KaTo
Jojo, Aersi, máš recht, tohle je nudnááá blonckááá! Vždyť nemá ani jedno chapadlo! Liarka...to je jinčí kafčo!

K tomu Cerberovi - domýšlím se, že je to tak, že Cerberus je velká korporace, kde občas pravá ruka neví co dělá levá a zájmy těhle frakcí/divizí se kříží...kdo ví? Vždyť i v jedničce jste některým frakcím dost šlapali na paty....třeba se někdo "mstí".
P.S.
Kokosáku - emzácký sex bez chapadel není žádnej sex! Tento jasný fakt vám potvrdí i každý druhý Japonec! :lol: :twisted:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:14 31. Jan 2012
by de Aers
Pfff můj Ovčák je věrný Ashleyně od prvního dílu :D Furt má ten její portrét v kajutě.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:16 31. Jan 2012
by Nalkanar
Tam nešlo o zničení Reapera, ale o to, jestli zničils bázi nebo ne. ;)

KaTo - je vidět, že ti nešla ta dvojka a nedohráls jí. Cerberus je rozdělen jen na tři buňky bojové (pak má asi nějaké subdivize vědecké apod.). Každé buňce velí jeden člověk (projekt Lazarus vedle Miranda) a ten jeden člověk zodpovídá za celý projekt u IM. Ve výsledku má IM velmi dobrý přehled a kontrolu nad tím, co dělá která buňka.

EDIT: v jedničce mě sralo, že jsem na ty dvě ženský jen nebyl svině... a pak už to bylo, že tam romance proběhne tak jako tak, od určitého bodu to prostě nešlo odkecat.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:19 31. Jan 2012
by de Aers
Nalkanar wrote:Tam nešlo o zničení Reapera, ale o to, jestli zničils bázi nebo ne. ;)
Vždyť jsem to řekl v podstatě skoro přesně... Aby se zníčila ta kostra, tak se musela zničit celá ta báze, aby tam po tom nic nezůstalo ne ?

edit : Prostě nechtěl, aby nějaká ta technologie zůstala.