Page 11 of 17
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 13:36 17. Oct 2011
by GeForce
-RoF- wrote:Tak teoreticky jde bojovat i v NOPvP ne? Možná stačí vyvolat balora nebo tak.
v nonPVP nelze dát odpor ne? takže balor by měl bejt automaticky přátelskej ne?

Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 14:00 17. Oct 2011
by de Aers
GeForce wrote:-RoF- wrote:Tak teoreticky jde bojovat i v NOPvP ne? Možná stačí vyvolat balora nebo tak.
v nonPVP nelze dát odpor ne? takže balor by měl bejt automaticky přátelskej ne?

Vy řešíte blbosti

Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 14:01 17. Oct 2011
by Prasokralik
Jo! Řeště radši zebroidy.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 15:12 17. Oct 2011
by Derken-
To sice lze RoFe, ale tezko rict, koho zacne kotlit... to tu implozi muzes hodit sam.. a nebo treba greater ruin..
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 16:27 17. Oct 2011
by Thuereg
GeForce wrote:-RoF- wrote:Tak teoreticky jde bojovat i v NOPvP ne? Možná stačí vyvolat balora nebo tak.
v nonPVP nelze dát odpor ne? takže balor by měl bejt automaticky přátelskej ne?

nevim jak je to tady, ale co já si pamatuju tak vyvolanej balor byl nepřátelskej vuči všemu a to i vuči sesilateli pokud ten neměl ochranu před zlem. Alespoň tak tomu bylo co já sem hrával zaklínačku ale to je dlouho.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 16:38 17. Oct 2011
by Nalkanar
V no PvP není odpor. Vše je zelené a nikdo nemůže na nikoho jakkoliv útočit. Ani Balor si nevrzne. Pokud to jde nějak překonat, tak jde nejspíše o bug.

Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 16:41 17. Oct 2011
by Derken-
Neni to bug.. Prostě ho vyvoláš bez imky a tím se stává nepřátelským vůči všemu. Jako běžný mob.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 23:42 17. Oct 2011
by -darkvision-
noPvP - player vs player
Balor ale není player

Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 00:02 18. Oct 2011
by Molly23
Tady ale nejde tak o mechaniku nwn, ale jako o to jak je to myšleno IC. Stejně jako by měl (aspon myslím) v podtemnu epickej mág, poslouchat kněžku na 1. lvl, byt by ji mohl pouhým kouzlem první kategorie zabít.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 00:28 18. Oct 2011
by DenGrasse
Neměl. Nic jako kněžka na 1. úrovni neexistuje.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 00:31 18. Oct 2011
by Prasokralik
DenGrasse wrote:Neměl. Nic jako kněžka na 1. úrovni neexistuje.
och opět jsi nás hloupé hráče strašně utřel
a jak je to s tou zahradou a nopvp lokací, ať neodpovídáš jen an to co se ti hodí pro stěr dalšího z hráčů. . .
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 00:37 18. Oct 2011
by DenGrasse
* zahanbeně odhazuje použitou utěrku *
jak je to s nopvp lokací by mne taky zajímalo
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 00:42 18. Oct 2011
by Nalkanar
Asi tam půjdu hodit Bránu

Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 00:54 18. Oct 2011
by kucik
Imho se vam tam proste zadna nepratelska akce nepovede. Uz to tu bylo receno. Zkuste si udelat modul s nonPvP a hrat si tam. Myslim ze 99% zpusobu jak nekoho zabit tam nepujde.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 01:41 18. Oct 2011
by J.F.Payne
Jen nemrtváky healama

)