Page 11 of 25

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 16:31 20. Jul 2011
by Rejty
K financím má přístup Jaara, já ne...

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 17:31 20. Jul 2011
by Thuereg
mě si taky začárejte... sice už ne vim kdo ale někdo ro platil za mě s tim že to zaplatim jemu :D

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 22:45 20. Jul 2011
by Bahnak
Tak, ještě technická ke srazu.

Jakožto organizátor jsem měl opravdu dost času zajistit opravdu dost věcí, které potřebujeme pro hry na letošním srazu.
Her a aktivit na srazu bude opravdu požehnaně, nemyslím že jsme schopni zvládnout ani půlku toho co mám naplánováno, nicméně pár předmětů doličných mi chybí a touto cestou bych chtěl poprosit VÁS účastníky o malou výpomoc.

K opravdu hodně hrám bude potřeba ŠÁTEK!
Ať už si sebou vezmete kus hadru nebo starej šátek ze skautu, opravdu prosím, vezměte si něco alespoň vzdáleně podobného šátku.
Taktéž doporučuji aby šátek nebyl drahý, krajkový nebo hedvábný, prostě kus hadry kterej když za něj zatáhnete tak neskončí roztržený.
---
Dále prosím kohokoliv z účastníků aby mi pomohli na sraz obstarat pár věcí:

Míč - kopačák, volejbalový, jakýkoliv (medicinball raději ne)
Pinpongový míček - ideálně oranžový, ale je to fuk, prostě malej míček
Píšťalka - cokoliv na co se dá písknout a odstartovat tím nebo ukončit nějakou věc
Pásky, papíry a nějaký tužky - vezmu toho dost, ale jeden nikdy neví...
Jakékoliv dekorační kraviny, barvy, stuhy, šátky, itemy všech možných tvyrů a použití co koho napdane vítány!

---
Jak už jsem již podotkl v tomto TOPICU, letošní téma je PODTEMNO.
Je mi jasné že výroba kostýmu je náročná či drahá, ale i přesto chci apelovat na váš smysl pro humor a zábavu a poprosit, aby jste zkusili dojet v jakémkoliv kostýmu.
Nehrajeme si na livinghistory, prostě jen je fajn pohled na blázny v kostýmech co běhaj po louce.
Vygajdaný tepláky, starý roztrhaný tričko stáhnutý v pase kusem hadru, šátek na hlavu, no prostě cokoliv co kostým jen trošilinku připomíná je vítáno.
Pokud to bude "tmavé" či jakkoliv stylizované do podtemna, tím lépe. Ale rozhodně jakýkoliv kostým bude lepší než žádný, takže hybaj do šatníku.
Beru sebou nějaké vojenské černidlo na kůži, takže na požádání udělám černou tlamičku komukoliv. (Drowové letos ovládnou sraz!)

Jde hlavně o zábavu, takže se nebojte jakýchkoliv úchyláren.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 22:49 20. Jul 2011
by Rejty
Škoda, že nebudou trička, to by vypadalo hustě jít v nich do hospody. :D

Já už kostým mám, samozřejmě ve stylu Podtemna. Jsem nakoupil takovejch kravin, se mi letos sraz pěkně prodraží... :var_16:

Ještě dodělat zbraně, to mám v plánu o víkendu. :var_25:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 23:04 20. Jul 2011
by -darkvision-
Thuereg wrote:mě si taky začárejte... sice už ne vim kdo ale někdo ro platil za mě s tim že to zaplatim jemu :D
Já to platil za tebe, na srazu mi to das .. tebe si radsi pohlidam, jak to tak vidim :D

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 23:07 20. Jul 2011
by Rejty
Bahnak wrote:Místo v autě budu asi mít, ale zatím to vypadá že pojedu dříve než v pátek, ideálně bych chtěl dorazit už ve čtvrtek, možná i ve středu.
Bylo by fajn, kdyby někdo dorazil taky už ve středu. Odpadl nám odvoz a nechci tam nechávat věci někde v lese nebo u nich muset sedět. :?

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 23:17 20. Jul 2011
by Bahnak
Nomisek tuším s Alicí dorazí ve čtvrtek autíčkem, chtějí až do pátku jezdit na kolech po místních cestách, takže myslím že u nich v káře by na nějakou tu peněženku a doklady místo být mohlo...

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 23:19 20. Jul 2011
by Rejty
Ani tak nejde o pěněženku, ale o hadry, piva, jídlo, věci na spaní, zbraně atd. :D

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 20:17 21. Jul 2011
by Rejty
Napište mi pls PM ti, co jste posílali platbu za sraz a nejste označení na seznamu.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 20:54 21. Jul 2011
by Shaman88
Tak zitra si budu vyrabet nejaku tu zbran, doufám že to přežiju ve zdraví :)

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 20:57 21. Jul 2011
by Rejty
Co budeš vyrábět? :)

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:26 21. Jul 2011
by Shaman88
To zaleží na tom jak velký kusy dřeva najdu ve sklepě :)

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:32 21. Jul 2011
by Rejty
Hlavně ne násady od koštěte a podobný, to je hned zlomený. ideální by bylo najít hokejku. :wink:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:44 21. Jul 2011
by -darkvision-
Hele a bude se sraz vubec konat? Jsem dnes v tv slyšel že Plzen je prej pod vodou, či tak něco :? :shock:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:45 21. Jul 2011
by Rejty
Blbost, žádná velká voda tu není...