Page 11 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:02 20. Aug 2011
by OneIceOne
:act_42: :var_61: - :idea:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:06 20. Aug 2011
by -darkvision-
Miell wrote:Chjo.. je to z ruky a mumino je po očkování.. nechcete si někdy zajet na pivko na Kladno? Hospůdku se zahrádkou tu máme taky :wink:
A spát pak budem u vas jo? Kdyz prijedem auty .. 8)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:16 20. Aug 2011
by Miell
-darkvision- wrote:
Miell wrote:Chjo.. je to z ruky a mumino je po očkování.. nechcete si někdy zajet na pivko na Kladno? Hospůdku se zahrádkou tu máme taky :wink:
A spát pak budem u vas jo? Kdyz prijedem auty .. 8)
U nás už je bohužel plno.. v našem malém bytečku už máme tři hosty z Moravy (mají rezervaci na léta dopředu)... a pokud jste Pražští.. do Kladna to máte vlakem z Masaryčky 40 min. :ewink:
Jo a navíc.. u nás se vstává v šest.. i v sobotu a v neděli :biggrin:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:55 20. Aug 2011
by Práček
Bahnak wrote:Tak na sedmou... Co na ruzyni praku? Dyt odtamad ted budu vyrážet.
chtěl jsem si udělat pár fotek...ale moc nelétalo, tak budu muset ještě někdy

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 02:24 21. Aug 2011
by Molly23
Všem děkuji za sraz, už mě trošku chytá hlava, rád jsem vás viděl a rád vás zase uvidím... tahle slezina mi změnila názor na paladiny :D.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 02:28 21. Aug 2011
by Bahnak
Bolí mě hlava, paladini boží, repertoár písní doladíme časem, s vandrem počítám.
Kolik že jsem toho dnes vypil?
Víc takových srazů....

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 02:37 21. Aug 2011
by Molly23
taky mě chytá hlava a když něco píšu je to na nějakou chvíli, pletou se mi prsty. Jdu spát... vandr bude fajn.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:36 21. Aug 2011
by J.F.Payne
Já se nějak zlil. Později v nonstopu jsem se objímal se zakarpatským Ukrajincem Štefkem z Užgorodu, kterej mi vyprávěl o svý sedmiletý dceři. Domluvili jsme se dokonce, že půjdeme do kostela na mši, ale když jsme tam s Braenn dorazili, zjistili jsme, že se tou dobou žádné mše neslouží.

Hodnotím akci kladně, a temná strana síly konečně ukázala, že za něco stojí :))

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:18 21. Aug 2011
by Molly23
Jako sraz se povedl moc, kdo by tušil třeba že OneIceOne nosí v batohu 30-40 ptáků.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:30 21. Aug 2011
by Braenn
Matně si vzpomínám, nevyhodili nás z tramvaje? :D

Jinak je mi jak tak jak vám, hlavně po hodinové jízdě zapařeným nedýchatelným autobusem domů. Mše svatá se sice nevydařila, ale veselo rozhodně bylo:))

A Bahňák, téměř neporažený šampion v páce, měl konečně možnost ukázat že umí pít :P

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:32 21. Aug 2011
by Molly23
Ano, vyhodili nás z tramvaje hned po tom co Johan rozezpíval celou tramvaj :).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:40 21. Aug 2011
by Braenn
Haha, jo, celou tramvaj krom řidiče.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:28 21. Aug 2011
by Fryn
Jak to tak čtu, tak to musela být opravdu podařená akce. Až mě trošku mrzí, že jsem se právě nenacházel v Praze a taky trochu to, že po něčem tak vysilujícím se asi ve středu už nic nezorganizuje (i když vzhledem k některým zůčastněným a jejich kladnému vztahu k takovým záležitostem ... :) ).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:35 21. Aug 2011
by J.F.Payne
Já bych dal ve středu repete, čistě kvůli dobrým pocitům, které tyto srazy přináší. Když tak skládám všechny střípky včerejší mozaiky, nebojím se říct, že to byl "epic masterpiece". A doufám, že OneIceOne ke středě nenechá svůj batoh se 40 ptákama doma :)) Kokosákovi bude třeba víc Bailey´s... johoho, a námořnická tequilla, sůl do oka a šňupnout citrón, to nás ještě čeká.

Haha, a když si vzpomenu, že chtěl jít Bahňák do kina... :))

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:00 21. Aug 2011
by Braenn
Ve středu? Nevím nevím, on to je trochu zápřah pro peněženku, o játrech nemluvě! Leda by se v rámci úspory udělali nějakej piknik, kde by Bornin mohl hrát bez omezení, cituji pana hostinského, "té pindy odshora co volá policajty".

A ve středu navíc většina vstává do práce, ne?

Edit: sůl šnupnout a citron do oka:)