Page 11 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:16 10. Sep 2011
by Prasokralik
Jakto? Zakopat lze uplně každý předmět

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 01:01 11. Sep 2011
by KaTo
Vadí mi hráči (ani ne tak postavy :lol: ) co se odlogovávají u bossů :evil: . Za uši do průvanu, plantážníci!!

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:37 11. Sep 2011
by davidsoft
Prasokralik wrote:Jakto? Zakopat lze uplně každý předmět
Předmět ano (zřejmě s výjimkou přirozených zbraní bytostí, kde jsou omezení daná mechanikou hry), ale umístitelný objekt ne, a některé "krávoviny v přírodě" jsou dokonce pevnou součástí modelů dlaždic, takže se dají leda tak překrýt umístitelnými objekty, ale odstranit či zakopat ne.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:10 15. Sep 2011
by GeForce
Prasokralik wrote:Jakto? Zakopat lze uplně každý předmět
popravdě mě se nepodařilo zakopat ještě nic :D možna to trpaslíci neuměj nebo co ja vim, ale prostě to nejde, ani nějaká kytka co utrhl, hrneček co se mu rozbil, nic...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:51 15. Sep 2011
by Prasokralik
a děláš to správně? položíš předmět na zem a použiješ na něj specialni schopnost lopaty a tak vytvoříš díru která funguje jako jakákoliv bedna a můžeš do ní nasypat neomezený předmět kravin

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:01 16. Sep 2011
by davidsoft
Prasokralik wrote:a děláš to správně? položíš předmět na zem a použiješ na něj specialni schopnost lopaty a tak vytvoříš díru která funguje jako jakákoliv bedna a můžeš do ní nasypat neomezený předmět kravin
Předmět není nutné pokládat na zem (neodložitelné předměty dokonce na zem normálně odložit nelze). Stačí použít lopatu na předmět v inventáři. Myslím, že Sareth si stěžuje, že nelze zakopat předměty, které postava sice má, ale v inventáři nejsou. Možná by to šlo za DM asistence.

Předměty ve vlastním inventáři jdou (nebo alespoň před týdnem šly) zakopat bez omezení - mám dojem, že jde dokonce zakopat i lopatu, kterou to postava zakopává, či Duši bytosti (což nedoporučuji, protože postava bez duše není žádná legrace).

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:23 16. Sep 2011
by kucik
Asi nerozumim tomu: ,,Předměty, které postava má, ale nejsou v inventáři". Myslíš neodložitelné předměty? Ty v inventáři máš. Krom toho bych fakt neradil se jich zbavovat. Proto jsou taky neodložitelné.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:53 16. Sep 2011
by davidsoft
kucik wrote:Asi nerozumim tomu: ,,Předměty, které postava má, ale nejsou v inventáři". Myslíš neodložitelné předměty? Ty v inventáři máš. Krom toho bych fakt neradil se jich zbavovat. Proto jsou taky neodložitelné.
Např. banánová slupka, prázdné korbele po dopitém víně, talíře od jídla, lahvičky po vypitých lektvarech.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:09 16. Sep 2011
by J.F.Payne
Co použít.... FANTAZII? :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:09 16. Sep 2011
by davidsoft
J.F.Payne wrote:Co použít.... FANTAZII? :)
Fantazie funguje jen do doby, než postava z místa odejde. Když tam pak přijde někdo cizí, nic tam nenajde.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:20 16. Sep 2011
by Nalkanar
Fantazie + systém

Ale tady bych se obával, že bych nacházel zvěrstva ve stylu http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 46#p112446

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:29 16. Sep 2011
by G-ladiator
Popisy atmosféry mi taky trochu chybí, ale pokud by se měly zavádět, byl bych pro, aby to bylo pro všechny a ne jen pro některé.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:46 16. Sep 2011
by halfox
G-ladiator wrote:Popisy atmosféry mi taky trochu chybí, ale pokud by se měly zavádět, byl bych pro, aby to bylo pro všechny a ne jen pro některé.
Dát tuhle věc pro všechny na serveru, kde se skoro všechno může by byla sebevražda.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:49 16. Sep 2011
by Nalkanar
G-ladiator wrote:Popisy atmosféry mi taky trochu chybí, ale pokud by se měly zavádět, byl bych pro, aby to bylo pro všechny a ne jen pro některé.
Přesně tak. Ještě bychom nacházeli nějaké veleepické koňské bobky, nebo tak.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:23 16. Sep 2011
by GeForce
jinak co se zakopávání týče, vykopat inventář na zemi, ano to jde a jde do něj dávat spoustu věcí, ale pod pojmem "zakopat" si představuji, že postava vykope díru (což je ten inventář) a pak ji zahází hlínou nebo tím co bylo tam kde je momentálně díra, tudíž inventář, takže po úplném zakopání by měly věci zmizet... takhle si alespon já představuji pod pojmem zakopat.. :)
edit: nepokouším se zakopávat takové kraviny jako lopatu, neodložitelné itemy, duši bytosti runy atd... normální věci, jenže tak pořád někde leží v jakési jámě a každej na to kouká ap.