*dívá se na indicie, házené mezi hráče po ose "revoluce" - Ambit - Doriel* Tohle mi přijde jako docela fatální globální Q, pravda hraný trochu na "DM" úrovni, ale...
...přesto (OOC) od postav (jedna je moje

) vím o dvou dějových linkách, které dění okolo toho Q odhalovali a věřím, že jich bude víc. I když žádná z těch co znám asi není dotáhlá do konce (aneb, kterak dlouhodobé Q umírají na oubytě, což je trochu OT) ani jedna.
...jako jo, je to vyšší liga, na kterou může dosáhnout pár postav...ale snaží se někdo? Tedy někdo kdo na to má INt-WIS-motivaci šlapat a vydat se po "stínech" mocných?
Nebo co bys chtěl jako globálnější quest?
edit po prasokralik: Ne, ani já nejsem masochista, kterého vzrušuje neustálá přítomnost permky na těhle Q (a že věci kolem Isilu a Ambita na permku byly). Hlavně když ta permka může přijít kvůli blbosti CIZÍ postavy...

, tj. kterak k permce jako Dalibor k houslím přišel

.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. -
neznámý vojín