Page 11 of 12
Re: Quest sessions
Posted: 22:08 11. Apr 2012
by KaTo
*dívá se na indicie, házené mezi hráče po ose "revoluce" - Ambit - Doriel* Tohle mi přijde jako docela fatální globální Q, pravda hraný trochu na "DM" úrovni, ale...
...přesto (OOC) od postav (jedna je moje

) vím o dvou dějových linkách, které dění okolo toho Q odhalovali a věřím, že jich bude víc. I když žádná z těch co znám asi není dotáhlá do konce (aneb, kterak dlouhodobé Q umírají na oubytě, což je trochu OT) ani jedna.
...jako jo, je to vyšší liga, na kterou může dosáhnout pár postav...ale snaží se někdo? Tedy někdo kdo na to má INt-WIS-motivaci šlapat a vydat se po "stínech" mocných?
Nebo co bys chtěl jako globálnější quest?
edit po prasokralik: Ne, ani já nejsem masochista, kterého vzrušuje neustálá přítomnost permky na těhle Q (a že věci kolem Isilu a Ambita na permku byly). Hlavně když ta permka může přijít kvůli blbosti CIZÍ postavy...

, tj. kterak k permce jako Dalibor k houslím přišel

.
Re: Quest sessions
Posted: 22:31 11. Apr 2012
by Prasokralik
Upřímně se tě zeptám, pokud bys opravdu měl rád svou postavičku, kterou si už nějaký ten pátek pipláš, snažil by ses? S tím, jak tu padají nucené permky jak na běžícím pásu?
Ano, je zde pár masochistů, kteří tohle vyhledávají, ale většina hráčů má všech pět pohromadě a svých postaviček a času a úsilí do nich vložených si váží.
Mě osobně by hodně s*alo přijít o Riena na cizí popud. Až umře tak umře, ale bude to moje rozhodnutí, nikoho jiného. A o tuhle výsadu přijde každý, kdo se tady zkusí do něčeho motat. Jsou hráči, kteří kvůli tomu jak to nakonec s jejich postavičkama dopadlo z modulu odešli. True story.
Re: Quest sessions
Posted: 22:36 11. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
KaTo wrote:*dívá se na indicie, házené mezi hráče po ose "revoluce" - Ambit - Doriel* Tohle mi přijde jako docela fatální globální Q, pravda hraný trochu na "DM" úrovni, ale...
...přesto (OOC) od postav (jedna je moje

) vím o dvou dějových linkách, které dění okolo toho Q odhalovali a věřím, že jich bude víc. I když žádná z těch co znám asi není dotáhlá do konce (aneb, kterak dlouhodobé Q umírají na oubytě, což je trochu OT) ani jedna.
...jako jo, je to vyšší liga, na kterou může dosáhnout pár postav...ale snaží se někdo? Tedy někdo kdo na to má INt-WIS-motivaci šlapat a vydat se po "stínech" mocných?
Nebo co bys chtěl jako globálnější quest?
O to prave jde....vyssi liga......mam na mysli pribeh, quest, deni, ktere je dostupne i Tondovi Vomacku z Dolni Polni......treba na Demone se veskere deni tocilo kolem demonu, hlavniho mesta Alicie a rebelu. Veskere IC deni se tocilo kolem toho. Na Thaii mi neco takoveho chybi. Globali pribeh dostupny herne kazdemu
Re: Quest sessions
Posted: 22:47 11. Apr 2012
by Nalkanar
*dodá ke KaTovi* A čekací lhůty 4 měsíce a více na dohrání

Re: Quest sessions
Posted: 09:31 12. Apr 2012
by G-ladiator
Mě by se jako globální quest líbilo, kdyby padla jižní Tyri a Karatha válčila s Impériem

Re: Quest sessions
Posted: 09:34 12. Apr 2012
by Molly23
G-ladiator wrote:Mě by se jako globální quest líbilo, kdyby padla jižní Tyri a Karatha válčila s Impériem

Tyjo! To by bylo! Konečně by byla parádní příležitost! Jsem pro!

válku by to chtělo! Já se tak těšil s těmi orky, že bude něco většího, ale než jsme se stihli se skupinou rozkoukat, tak to uhaslo.
Re: Quest sessions
Posted: 10:09 12. Apr 2012
by KaTo
Molly23 wrote:...válku by to chtělo!...
Vidím ideální příležitost vyhlásit válku trpaslíkům (jen co dostavějí Tarten). V první řadě nezaplatit, v druhé při závěrečné pitce otrávit veškerou tu jejich bojovou elitu

...já vám věřím kucíííí, vy na to máte!

Re: Quest sessions
Posted: 10:20 12. Apr 2012
by Barbar321
Re: Quest sessions
Posted: 10:28 12. Apr 2012
by Bruciacullo
vem jim sekery a pak tu bude ufnukany flejm na foru jak vas umlatili pěstima

lepši je zemři dustojně sekerou

Re: Quest sessions
Posted: 10:33 12. Apr 2012
by J.F.Payne
Šermířka sloužící Juaně, co se žene do války... Jestli oan si ta Vil nevybrala blbýho patrona!

)
Re: Quest sessions
Posted: 10:41 12. Apr 2012
by G-ladiator
Molly23 wrote:G-ladiator wrote:Mě by se jako globální quest líbilo, kdyby padla jižní Tyri a Karatha válčila s Impériem

Tyjo! To by bylo! Konečně by byla parádní příležitost! Jsem pro!

válku by to chtělo! Já se tak těšil s těmi orky, že bude něco většího, ale než jsme se stihli se skupinou rozkoukat, tak to uhaslo.
On je v NWN problém dělat velké bitvy, protože to pak padá

Válka s Impériem by tak víceméně probíhala off-screen, ale s tím, že hráči by se mohli zapojovat do menších šarvátek a zvláštních operací, třeba.
Re: Quest sessions
Posted: 10:45 12. Apr 2012
by J.F.Payne
Akorát si teda myslím, že není reálný, aby Jižní Tyri padlo, takže... vám zbyde válka leda tak s Alwarielem

Re: Quest sessions
Posted: 10:55 12. Apr 2012
by Pajule
hm hm válka s Alwarielem jojo, na trpaslíky!!!

Re: Quest sessions
Posted: 11:08 12. Apr 2012
by zachy
Pajule wrote:hm hm válka s Alwarielem jojo, na trpaslíky!!!

Že vás to nenapadlo ještě před zničením Hag Graru

Re: Quest sessions
Posted: 11:14 12. Apr 2012
by Pajule
No válka s Hag Grarem byla parádní, to je fakt

) jenže Hag Grar sem měla ráda, trpošků by mi líto nebylo
