Page 11 of 14
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 16:00 18. Nov 2011
by Molly23
Já můžu celý den! Jen si řekněte!
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 20:37 18. Nov 2011
by Narsith
Sakra jaka čajovna zase ? Dělate mi v tom bordel

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 20:38 18. Nov 2011
by -darkvision-
Kape mi z nosu, vůbec nevím co mám dělat .. abych vás tam nenakazil
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 20:39 18. Nov 2011
by Derken-
My Shamanem dorazíme do čajky, ale potřebovali by jsme vědět, jak se tam konkrétně z nádraží dostanem, protože v Plzni se fakt nevyznám

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 20:40 18. Nov 2011
by Narsith
-darkvision- wrote:Kape mi z nosu, vůbec nevím co mám dělat .. abych vás tam nenakazil
Pff mě už kape od minule středy...a hlavu mam jak střep,tak se nyvytahuj

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 22:38 18. Nov 2011
by kucik
Práček wrote:A přivezte mi z té Plzně něco!

Privezem si opicku

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 22:44 18. Nov 2011
by Narsith
Hmm tak asi se nedozvim do jake čajovny se jde ? Takže až dorazim na misto tak tam budu stat před hospodou a čekat až dorazi ostani. :-/
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 23:09 18. Nov 2011
by kucik
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 23:14 18. Nov 2011
by kucik
Co odjezd v 15:00 ze Zlicina? To se tak rozumne stiha po obede.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 23:21 18. Nov 2011
by Molly23
Sem pro.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 00:27 19. Nov 2011
by Rejty
kucik wrote:Co odjezd v 15:00 ze Zlicina? To se tak rozumne stiha po obede.
Tak pozdě? Kdy obědváte?

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 11:23 19. Nov 2011
by Bahnak
15 vyhovuje, akorát po příjezdu jdu ještě do západočeského muzea, tak nevím kdy do té čajky dorazím.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 13:17 19. Nov 2011
by Molly23
ook 15 zličín, ale kde? Zličín není malej

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 13:26 19. Nov 2011
by kucik
Pod fastfoodama, nebo primo u fastfoodu - to uz se najdem.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 16:33 20. Nov 2011
by -darkvision-
Hej sraz bezvadný, jsem příjemně unavenej ..
jen malá technická, viděl někdo od té druhé ranní sendyse?
