Page 11 of 17

Re: SWTOR

Posted: 00:03 21. Sep 2012
by Prasokralik
Mě by zajímalo co si tím kompenzuje...

Re: SWTOR

Posted: 00:15 21. Sep 2012
by Nalkanar
Molly23 wrote:
mandos wrote:Long live the...Republic :D Už se těšim až rozchoděj ten free model ať se můžu hnout přes ten 15 lvl...
Kuš! Budeš anihilován! Né nadarmo mi říkaj Šifra 9 :twisted: ... Nalk může potvrdit jaká je Vil svině, už ji viděl v akci... nejvíc mě ale dostalo, když střelila těžce zraněného rebela do koulí. Vil je mnohem zlejší něž třeba Nalkův sith inkvizitor :D (dle bodíků).
Nu.... Galliho Bounty Hunterka je podstatně drsnější. A že má víc bodíků ke zlu, neznamená, že je zlejší. Ono je rozdíl být vymytý mozek Impéria a bývalý otrok, co šplhá po mrtvolách vzhůru. 8)

Re: SWTOR

Posted: 00:25 21. Sep 2012
by Prasokralik
A co to teda znamená?

Re: SWTOR

Posted: 00:35 21. Sep 2012
by Molly23
Tak SWTOR jde překopírovat přes flashku, stejně jako nwn ;). Vyzkoušeno... funguje bez problému.

Jinak já nejsem vymytý mozek impéria! Můj nadřízenej je ze mě trochu znechucenej :D hehehehe, zvlášt se tvářil divně, když mu Vil řekla, že dělá tu práci kvůli zábavě! A kdyby jste viděli mou lodičku, mého prototype phantoma... oooch, za takovej koráb by se nemusela stydět ani princezna Amidala!

Image

A co si kompenzuje? Nic, mě ta hra takhle baví :D...

Re: SWTOR

Posted: 00:45 21. Sep 2012
by Nalkanar
a) Stejně s tou lodí nemůžeš lítat.
b) Zabil jsem mistra svého mistra :) pak kdo je drsnější
c) Mollyšák má akorát víc bodů v temné páč neRPí a jen creepí temnou stranu :P

Re: SWTOR

Posted: 01:20 21. Sep 2012
by Prasokralik
Cítím z tebe závist pandawane.

Re: SWTOR

Posted: 01:29 21. Sep 2012
by Nalkanar
Ale kdeže... já jsem přece hard core erpér co erpí i na LoLku. :lol:

Re: SWTOR

Posted: 08:47 21. Sep 2012
by Molly23
To není pravdáááá mám pár mizerných bodíků i v kladné straně... ikdyž nechápu proč jsem je dostal za to, že chtěla svést týpka co prokoukl její tajnou identitu. (pak ho ale sejmula)

Re: SWTOR

Posted: 09:25 21. Sep 2012
by KaTo
Molly23 wrote:...chtěla svést týpka co prokoukl její tajnou identitu. (pak ho ale sejmula)
Hehe, já mám klaďačku, týpka jsem přefik a pak si smluvil rande "...až se zase uvidíme" :lol: :lol: :lol: . Vlastně když nad tím tak přemýšlím, za agentku jsem se "prokurvil" víc questama :lol: :lol: .

Re: SWTOR

Posted: 12:02 21. Sep 2012
by mandos
Tak to já se držim svojí scoundrelky co sedře z každýho poslední credit :D

Re: SWTOR

Posted: 15:24 21. Sep 2012
by Molly23
Slyšel jsem něco o tom, že free to play má být až v listopadu :? ... to si stihnu předpřipravit všechny classy do tý doby.

Re: SWTOR

Posted: 16:32 21. Sep 2012
by mandos
Jn, já si asi udělám jen tu scoundrelku, nalootim co nejlepší výbavu, párkrát v řádu desítek udělám Esselese a když to nevyjde půjdu zpět na GW2 :D

Re: SWTOR

Posted: 22:09 22. Sep 2012
by Nalkanar
Tak jsem dnes s mlátičem udělal první stupeň temné strany. A rozdíl zrovna u těch sithů je fakt minimální :D hlavně u těch mých rudokožců. :lol:

Re: SWTOR

Posted: 22:10 22. Sep 2012
by Prasokralik
Že se na ty neonový meče nevykašlete. To já ve wowku dropl chapadýlkovej meč, KaTo by slintal...

Re: SWTOR

Posted: 23:06 22. Sep 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:... chapadýlkovej meč, KaTo by slintal...
..by? Já slintám!! Panda s chapadlem u pasu, můj tajný *polkne* :twisted: :lol: :lol: :lol: