Page 11 of 17
Re: SWTOR
Posted: 00:03 21. Sep 2012
by Prasokralik
Mě by zajímalo co si tím kompenzuje...
Re: SWTOR
Posted: 00:15 21. Sep 2012
by Nalkanar
Molly23 wrote:mandos wrote:Long live the...Republic

Už se těšim až rozchoděj ten free model ať se můžu hnout přes ten 15 lvl...
Kuš! Budeš anihilován! Né nadarmo mi říkaj Šifra 9

... Nalk může potvrdit jaká je Vil svině, už ji viděl v akci... nejvíc mě ale dostalo, když střelila těžce zraněného rebela do koulí. Vil je mnohem zlejší něž třeba Nalkův sith inkvizitor

(dle bodíků).
Nu.... Galliho Bounty Hunterka je podstatně drsnější. A že má víc bodíků ke zlu, neznamená, že je zlejší. Ono je rozdíl být vymytý mozek Impéria a bývalý otrok, co šplhá po mrtvolách vzhůru.

Re: SWTOR
Posted: 00:25 21. Sep 2012
by Prasokralik
A co to teda znamená?
Re: SWTOR
Posted: 00:35 21. Sep 2012
by Molly23
Tak SWTOR jde překopírovat přes flashku, stejně jako nwn

. Vyzkoušeno... funguje bez problému.
Jinak já nejsem vymytý mozek impéria! Můj nadřízenej je ze mě trochu znechucenej

hehehehe, zvlášt se tvářil divně, když mu Vil řekla, že dělá tu práci kvůli zábavě! A kdyby jste viděli mou lodičku, mého prototype phantoma... oooch, za takovej koráb by se nemusela stydět ani princezna Amidala!
A co si kompenzuje? Nic, mě ta hra takhle baví

...
Re: SWTOR
Posted: 00:45 21. Sep 2012
by Nalkanar
a) Stejně s tou lodí nemůžeš lítat.
b) Zabil jsem mistra svého mistra

pak kdo je drsnější
c) Mollyšák má akorát víc bodů v temné páč neRPí a jen creepí temnou stranu

Re: SWTOR
Posted: 01:20 21. Sep 2012
by Prasokralik
Cítím z tebe závist pandawane.
Re: SWTOR
Posted: 01:29 21. Sep 2012
by Nalkanar
Ale kdeže... já jsem přece hard core erpér co erpí i na LoLku.

Re: SWTOR
Posted: 08:47 21. Sep 2012
by Molly23
To není pravdáááá mám pár mizerných bodíků i v kladné straně... ikdyž nechápu proč jsem je dostal za to, že chtěla svést týpka co prokoukl její tajnou identitu. (pak ho ale sejmula)
Re: SWTOR
Posted: 09:25 21. Sep 2012
by KaTo
Molly23 wrote:...chtěla svést týpka co prokoukl její tajnou identitu. (pak ho ale sejmula)
Hehe, já mám klaďačku, týpka jsem přefik a pak si smluvil rande "...až se zase uvidíme"

. Vlastně když nad tím tak přemýšlím, za agentku jsem se "prokurvil" víc questama

.
Re: SWTOR
Posted: 12:02 21. Sep 2012
by mandos
Tak to já se držim svojí scoundrelky co sedře z každýho poslední credit

Re: SWTOR
Posted: 15:24 21. Sep 2012
by Molly23
Slyšel jsem něco o tom, že free to play má být až v listopadu

... to si stihnu předpřipravit všechny classy do tý doby.
Re: SWTOR
Posted: 16:32 21. Sep 2012
by mandos
Jn, já si asi udělám jen tu scoundrelku, nalootim co nejlepší výbavu, párkrát v řádu desítek udělám Esselese a když to nevyjde půjdu zpět na GW2

Re: SWTOR
Posted: 22:09 22. Sep 2012
by Nalkanar
Tak jsem dnes s mlátičem udělal první stupeň temné strany. A rozdíl zrovna u těch sithů je fakt minimální

hlavně u těch mých rudokožců.

Re: SWTOR
Posted: 22:10 22. Sep 2012
by Prasokralik
Že se na ty neonový meče nevykašlete. To já ve wowku dropl chapadýlkovej meč, KaTo by slintal...
Re: SWTOR
Posted: 23:06 22. Sep 2012
by KaTo