Page 11 of 21
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 17:59 31. Oct 2011
by KaTo
Czech_Luthor wrote:...pro většinu z vás, není dnes problém udělat za měsíc 30 lvl ne? Všichni jste výborný PGčka.
(Koho tohle tvrzení naštve, tak to bude asi z důvodu, že sem v tom sám vidí

Hezký den

)
Mě jsi teda naštval! Hlavně protože se vidím v té "menšině"! Btw - když spočítám lvly hráčů kolem mě a čas, jak dlouho hrají...skoro bych k tomu "se uražení" tě ještě osočil z nadržování menšině a dělání z ní většinu!

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 18:06 31. Oct 2011
by Molly23
KaTo wrote:Czech_Luthor wrote:...pro většinu z vás, není dnes problém udělat za měsíc 30 lvl ne? Všichni jste výborný PGčka.
(Koho tohle tvrzení naštve, tak to bude asi z důvodu, že sem v tom sám vidí

Hezký den

)
Mě jsi teda naštval! Hlavně protože se vidím v té "menšině"! Btw - když spočítám lvly hráčů kolem mě a čas, jak dlouho hrají...skoro bych k tomu "se uražení" tě ještě osočil z nadržování menšině a dělání z ní většinu!

Pod tohle se podepíšu...
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 18:08 31. Oct 2011
by Czech_Luthor
KaTo wrote:Czech_Luthor wrote:...pro většinu z vás, není dnes problém udělat za měsíc 30 lvl ne? Všichni jste výborný PGčka.
(Koho tohle tvrzení naštve, tak to bude asi z důvodu, že sem v tom sám vidí

Hezký den

)
Mě jsi teda naštval! Hlavně protože se vidím v té "menšině"! Btw - když spočítám lvly hráčů kolem mě a čas, jak dlouho hrají...skoro bych k tomu "se uražení" tě ještě osočil z nadržování menšině a dělání z ní většinu!

Ty potvoro!

Bylo to určeno pro tu většinu (Která se v tom pozná) Ať už menšina či většina, to je jedno
EDIT: Já osobně mám s Fallionem nahráno nemálo hodin. A někteří (už nepoužiju slovo většina, trošku mě štve... sakra!) jsou na daleko vyšším lvl za ani ne půlku té doby. Čím to je?
Pro některé hráče totiž platí. Mít vymazlenou a namasenou postavu je základ pro RP. Omyl.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 18:10 31. Oct 2011
by Elverin
Ja se teda permce vyhybam jak cert krizi, ikdyz zrovna moje postava je jak magnet na problemy. I tak bych radsi pul roku ve vezeni, nez permku. Jde spis o zkusenosti postavy z IC deni, ackoliv nahnat 30 lvl je pro me spis otazka let nez mesicu

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 18:10 31. Oct 2011
by KaTo
Czech_Luthor wrote:...Bylo to určeno pro tu většinu (Která se v tom pozná) Ať už menšina či většina, to je jedno

..aneb: "Permkněte je DMka všechny, DG
(rozuměj Bůh) už si ty svoje pozná!"

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 18:12 31. Oct 2011
by Derken-
Jestli má někdo 30 za měsíc, tak to klobouk dolu

By mě zajímalo proč ho nemám za 2 roky
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 18:13 31. Oct 2011
by J.F.Payne
Derken- wrote:Jestli má někdo 30 za měsíc, tak to klobouk dolu

By mě zajímalo proč ho nemám za 2 roky
Páč jseš lama

))
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 18:14 31. Oct 2011
by Czech_Luthor
KaTo wrote:Czech_Luthor wrote:...Bylo to určeno pro tu většinu (Která se v tom pozná) Ať už menšina či většina, to je jedno

..aneb: "Permkněte je DMka všechny, DG
(rozuměj Bůh) už si ty svoje pozná!"

AMEN!
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 18:14 31. Oct 2011
by DenGrasse
KaTo wrote:Czech_Luthor wrote:...Bylo to určeno pro tu většinu (Která se v tom pozná) Ať už menšina či většina, to je jedno

..aneb: "Permkněte je DMka všechny, DG
(rozuměj Bůh) už si ty svoje pozná!"

Bere KaTovu permknutou postavu, prohlíží jí a....
(chvilka napětí)....
zahazuje.
Asi jí nepoznal....
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 18:15 31. Oct 2011
by Pajule
creepujme a craftujme až do konce světa johoho!
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 18:22 31. Oct 2011
by KaTo
DenGrasse wrote:...zahazuje.
Asi jí nepoznal....
Takže...je můj Azhael Morten v bezpečí, chceš říct?
(doufám, že se nelogne Zachy dřív, než ho vygumujou z databáze a záloh, a uvede to na pravou míru

)
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 18:29 31. Oct 2011
by Prasokralik
Takže Hiwi je vlastně maskovanej azhael jo? křídla jak křídla to je fakt, já si říkal že je holka nějaká divná
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 18:30 31. Oct 2011
by DenGrasse
DenGrasse wrote:
Bere KaTovu permknutou postavu, prohlíží jí a....
Tvůj Azhael je v naprostém bezpečí.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 18:35 31. Oct 2011
by Thuereg
30 za měsíc mi přijde trochu moc... já s Theem bych ho už asi měl dybych nedělal kraviny který mě už stáli docela dost xp, ale myslim že tak za pul roku nebo rok? ani nevim jak dlouho už tu hraju. Myslim že to expení se někde na 25lvl razantně spomalí.
Co se permek týče tak nejsem proti. Popravdě i s Theem už sem s ní párkrát počítal. Netvrdim že by mě to nenaštvalo, asi dost, ale mohl sem si za to sám. Aneb napadnu-li stráže asi mě za to nedaj vyznamenání. (I když u tý Gardy by mohli že?:D)
Měl sem naštěstí klidu a DM bylo schovívavé. I tak si myslim Theu vytrpěl svoje a teď nenarážim na to že mu vzali koně...
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 18:45 31. Oct 2011
by zachy
DenGrasse wrote:DenGrasse wrote:
Bere KaTovu permknutou postavu, prohlíží jí a....
Tvůj Azhael je v naprostém bezpečí.
Azhael má od všech DM protekci, každý DM má svoji cenu, která se dá zaplatit

Azhael nezemře
