Myslíš World of Warplanes-darkvision- wrote:Takže world of planes a nebo war thunder - co je lepší? Z vašho pohledu, co tu hrajete - pročítám tu příspěvky a nějak to nemohu dohledat..
World of planes a Warthunder je tatáž hra.
Já se klaním na stranu Warthunderu. Má to kvalitnější zpracování, větší zážitek ze hry, zajímavý systém levelování a bitev a stromy jsou mnohem lépe navržené. Vyblbnou se tam jak prostí hráči co hledaj prostě zábavu, tak i piloti co hledaj výzvu.
