Page 11 of 28

Re: World of Planes

Posted: 14:37 18. Jul 2013
by Molly23
-darkvision- wrote:Takže world of planes a nebo war thunder - co je lepší? Z vašho pohledu, co tu hrajete - pročítám tu příspěvky a nějak to nemohu dohledat..
Myslíš World of Warplanes :wink: (ta od wargaming)
World of planes a Warthunder je tatáž hra.

Já se klaním na stranu Warthunderu. Má to kvalitnější zpracování, větší zážitek ze hry, zajímavý systém levelování a bitev a stromy jsou mnohem lépe navržené. Vyblbnou se tam jak prostí hráči co hledaj prostě zábavu, tak i piloti co hledaj výzvu.

Re: World of Planes

Posted: 16:50 18. Jul 2013
by slencak
Molly23 wrote:Když útočíš na bombardér, nebo jiné odolné letadlo, musíš znát jeho slabinu a důležitá je i tvá výzbroj. Ve starých Sturmovicích jsem bombardérům zapálil motor a nechal ho být... ono to časem prostě bouchlo.

Doporučil bych ti lítat za bombardér a koukat na nepřátelské stíhačky jak na tebe útočí a učit se od nich. Já takhle třeba zjistil, že ocasní plochy dost trpí :). Bombera těžko zničíš totálně. Cílem je ho spíše zkryplit, křidélka, výškovka, směrovka, motory... a pak už nechat gravitaci dokončit dílo zkázy. Už jsem byl taky jednou nucen opustit svou neovladatelnou Catalynu.
S ničením a kličkováník kolem valícího se bombardéru už jsem se nějak sžil,ale nestačím jim ve výšce..jak je potom mám bránit :biggrin:

Taky se přikláním k Warthunderu
-zjednodušené bitvy :rychlé jatka pro pohlazení ega
-historické a realistické: výzva

Re: World of Planes

Posted: 17:15 18. Jul 2013
by de Aers
Víte, že se Aria podílela na tvorbě mapy Arktida ve hře World of Warplanes ? Nevěříte ? Zde je důkaz !
shot_002.jpg

Re: World of Planes

Posted: 17:24 18. Jul 2013
by -RoF-
:D :D :D

Re: World of Planes

Posted: 18:44 18. Jul 2013
by -darkvision-
Acc si musím založit nový, nebo mohu použít to z tanků ?

Re: World of Planes

Posted: 19:35 18. Jul 2013
by Molly23
Na Warthunder nový, na World of Warplanes z tanků.

Re: World of Planes

Posted: 20:16 18. Jul 2013
by Molly23
:lol:
Image

Re: World of Planes

Posted: 22:44 18. Jul 2013
by -darkvision-
Good, už budu za chvíli 3lvl němec. 8)

Re: World of Planes

Posted: 22:58 18. Jul 2013
by Molly23
Jakej máš nick?

Re: World of Planes

Posted: 22:59 18. Jul 2013
by -darkvision-
Podle me mám Darkvision .. ale ted mam 10minut pauzu a pak zkusim těžší misy nebo co to tam je 8)

Re: World of Planes

Posted: 22:59 18. Jul 2013
by Molly23
Budeš na drowím TS? Půjdu s tebou zalítat.

Re: World of Planes

Posted: 23:01 18. Jul 2013
by -darkvision-
Zajdu, dej mi 10minut tedy.
edit: ale nejsem zadnej profik, dnes jsem to spustil :D takže se tím vzduchem tak motám různě :D

Re: World of Planes

Posted: 12:38 20. Jul 2013
by -RoF-
Ha! Zadařilo se :roll:, což se moc často nestává :)

Re: World of Planes

Posted: 15:48 20. Jul 2013
by Molly23
za 10 výher ve Warhunderu ted dostanete 300 goldů, super akce, hodí se to na konverze volných zkušenosti!
!!!!!POUZE TUTO NEDĚLI!!!!

Re: World of Planes

Posted: 16:40 20. Jul 2013
by -darkvision-
Tak zejtra vecer budu na pc, po osmy pak tmuzem dat mollysaku, uz mam ctyrkove stihace a zjistil jsem ze kazde letadlo se da vylepsovat, tedy posadka. Hned se pak lita lip :-D