Page 11 of 11

Re: Relevel

Posted: 22:36 18. Sep 2012
by Tadomekaari
KaTo wrote:Jestli nejsi moc mírný s těma 50 procenty...já bych jim přidal ještě 25 na holou! :wall: A 2 kila švestiček! :lol: :lol: :lol:
Jo a tos mi připomněl - RDD samozřejmně zakázat stejně jako tieflingy a aasimary!! :roll:
Tielfingova a aasimaři mi nevadi patři i do realii světa jediny duvod proc neprotestuju ze jsou zakazani je to ze by to bylo nefer vuci tielfingum ti nemaj kde hrat od zniceni hag gragu.