Page 11 of 15

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 23:09 07. Nov 2012
by Bruciacullo
11! buhhahahahhaa

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 23:13 07. Nov 2012
by J.F.Payne
Bruciacullo wrote:realny homo? nebo hetero?
Ještě nevím. Záleží, na co budu mít zrovna chuť. Moje transsexuální přtelkyně zvládá obojí.
Molly23 wrote:Kdy že se koná ta společná grilovačka?
Asi až v létě. Taky záleží, kdy se tady vocasovi, nebo jak se jmenuje, podaří ten server vyřadit z provozu.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 23:14 07. Nov 2012
by Aulus
J.F.Payne wrote:
Bruciacullo wrote:realny homo? nebo hetero?
Ještě nevím. Záleží, na co budu mít zrovna chuť. Moje transsexuální přtelkyně zvládá obojí.
Ryu? *rozhlíží se*

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 23:35 07. Nov 2012
by Prasokralik
vercas wrote:Ja jsem cestny clovek psal jsem 24hodin a stale to plati :-]

puvodne jsem psal ze nebudu utocit na server pokud prestanete sikanovat moje kamarady kteri nebugujou to se nestalo takze pristupuji k dalsim krokum
čekáme na ty další kroky homofobe a ono furt nějak nic... to už jsi dokrokoval?

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 23:56 07. Nov 2012
by kucik
Prasokralik wrote:
vercas wrote:Ja jsem cestny clovek psal jsem 24hodin a stale to plati :-]

puvodne jsem psal ze nebudu utocit na server pokud prestanete sikanovat moje kamarady kteri nebugujou to se nestalo takze pristupuji k dalsim krokum
čekáme na ty další kroky homofobe a ono furt nějak nic... to už jsi dokrokoval?
Rodice ho asi poslali spat.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 00:18 08. Nov 2012
by Aulus
Ve dvě ráno zase odkope peřinu a zapne komp, uvidíte. :mrgreen: To máme totiž špičku a v noci ho přeci nikdo neuvidí, jak to shazuje, páč je tma!!!

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 00:22 08. Nov 2012
by -darkvision-
Tma? :x :shock: :x *v panické hrůze utíká pryč, za světlem*

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 00:25 08. Nov 2012
by Aulus
-darkvision- wrote:Tma? :x :shock: :x *v panické hrůze utíká pryč, za světlem*
Dárečku! Aport! *hodí kost obalenou "bugřím" masem do tmy*

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 00:26 08. Nov 2012
by -darkvision-
Pche *zavrčí* bugří maso *pomyslí si, kdo ma jist ty nevyvinutý děcka*

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 00:55 08. Nov 2012
by rosnicka
J.F.Payne wrote:Shození serveru zapříčiní, že mnozí z nás po čase zažijí reálný sex místo aby ve hře popouštěli uzdu své gay kyber fantazii. Do it, please!
kristova noho nestraš :surprised:

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 00:58 08. Nov 2012
by -darkvision-
*jednu ruku dává před sebe - dlaní, druhou si zakrývá tvář*

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 01:00 08. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
-darkvision- wrote:*jednu ruku dává před sebe - dlaní, druhou si zakrývá tvář*
Nacvicujes na ten realny sex? :P

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 01:01 08. Nov 2012
by Aulus
Jenom trollí. Pejsci nemají ruce. :lol:

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 01:03 08. Nov 2012
by rosnicka
On na to jen zapomněl chudinka :ewink:

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 02:21 08. Nov 2012
by -darkvision-
xxxMajkyxxx wrote:
-darkvision- wrote:*jednu ruku dává před sebe - dlaní, druhou si zakrývá tvář*
Nacvicujes na ten realny sex? :P
Dělám něco špatně snad? :shock: