Page 11 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 09:02 26. Apr 2013
by Molly23
V možnostech máš možnost si zaškrtnout aby ti to ukládalo replaye. Ve složce hry pak máš složku Replays a tam je najdeš. 18:00 vyhovuje.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 18:23 26. Apr 2013
by Theogil I
Tak finále odjeto, s nehorázným štěstím 2:0 pro mě.
Odkazy na video:
replays.rar
(566.54 KiB) Downloaded 279 times

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 18:52 26. Apr 2013
by Bahnak
Prní rozhodně nebyla o štěstí, vidím naprosto jasné vítězství, dobrá taktika.
Druhá docela haluz, ale i tak ten finiš byl taktický, takže pro mě Theogil jasnej tankista vítěz.
:var_16:

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 19:43 26. Apr 2013
by Fryn
Vítězem druhého Thalijského turnaje se tedy stává Theogil I. Blahopřeju. Mollymu to uteklo opět ve finále, ale určitě budou ještě další možnosti.

Děkuji tedy všem zůčastněným a doufám, že i přes jisté potíže vás tento "ročník" zabavil. Ještě dneska nebo zítra doplním turnajový strom v jeho finální podobě.

Videa z finále jsem shlédnul a ve druhém kole se opravdu dost projevilo i štěstí (nebýt toho zapálení :) ...), ale to ke hře také nedílně patří.

Tomuto turnaji docela znatelně dominovalo Pz35t (s plivátkem), jsem zvědav, který stroj a hráč bude dominovat tomu příštímu.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 19:46 26. Apr 2013
by Molly23
Já už to mám jasné, já nominuji Pz 1 c.!!!

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 19:58 26. Apr 2013
by Diemo
hlasim se a take bohuzel 1c xD

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:04 26. Apr 2013
by Fryn
Molly23 wrote:Já už to mám jasné, já nominuji Pz 1 c.!!!
Ještě bych počkal na jakém tieru se další turnaj dohodne :) (a vůbec, jaký bude zájem).
Ale prozatím to budu tedy brát tak, že Molly a Vracas mají zájem o třetí tier.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:16 26. Apr 2013
by Bruciacullo
já taky III

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:26 26. Apr 2013
by Theogil I
Jsme pro. Pěkně postupně.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:31 27. Apr 2013
by kucik
Jj, projedem to postupne :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:32 27. Apr 2013
by Bruciacullo
nominoval bych tank ale nepamatuju si co mam v garaži tak to napíšu až v neděli...

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:40 06. May 2013
by Fryn
Dneškem bych oficiálně rozjel nominace do třetího turnaje. Postavíme ho tedy na třetím tieru (mimo stíhače a dělostřelectvo). Nominace se jako obvykle uzavřou v neděli o půlnoci.

Prosím zájemce o potvrzení/nahlášení svých tanků a aby hlasovali o mapě, která se vybere na tento turnaj.

EDIT: Za sebe nominuju M3 Stuart a hlasuju pro mapu Ensk.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:51 06. May 2013
by Diemo
vracas: Lakeville, Pz.Kpfw. I Ausf. C

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 16:05 06. May 2013
by Molly23
Stejně jako Diemo! Jak mapa tak i tank!

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:36 06. May 2013
by klobouk
Lakeville, M3 Stuart