Re: Pády servru
Posted: 20:34 22. Oct 2015
´Po standardním restartu v 2:00 by se to mělo spravit.
Tři zdá se mi že server asi padl na White listGoran wrote:Při snaze připojit se na server je možno dostat se do obrazovky s výběrem postav, po zvolení postavy a připojení však vyskočí hláška "byl jsi zaveden". Testováno ze dvou účtů stejného připojení.
Běžísendys wrote:a Bum !:)) to same jako předtím. Na stránkach prý server jede ale nepouští to do hry
Code: Select all
error 504 gateway timed outCode: Select all
http://thalie.pilsfree.cz/Presny cas (na vteriny) nemam. Ale mohu upresnit ze to bylo zhruba mezi 6:42 az do 6:52. Vlastne predchozi post jsem daval jen co jsem se byl schopen pripojit (a ten ma cas 6:58).kucik wrote:Přesný čas nemáš? Jestli to třeba neodvařil nějakej proces, kterej se spouští jen občas.
To se zrovna nic vyjímečnýho nedělo. Takže nevim.pavad wrote:Presny cas (na vteriny) nemam. Ale mohu upresnit ze to bylo zhruba mezi 6:42 az do 6:52. Vlastne predchozi post jsem daval jen co jsem se byl schopen pripojit (a ten ma cas 6:58).kucik wrote:Přesný čas nemáš? Jestli to třeba neodvařil nějakej proces, kterej se spouští jen občas.
Pouze upresnim ze jine webove stranky mi v te dobe jely (testovano na CNN zpravodajstvi a lidovkach - refreshe stranek prinasely nove udaje). Pouze forum Thalie hazelo error 504.kucik wrote:To se zrovna nic vyjímečnýho nedělo. Takže nevim.pavad wrote:Presny cas (na vteriny) nemam. Ale mohu upresnit ze to bylo zhruba mezi 6:42 az do 6:52. Vlastne predchozi post jsem daval jen co jsem se byl schopen pripojit (a ten ma cas 6:58).kucik wrote:Přesný čas nemáš? Jestli to třeba neodvařil nějakej proces, kterej se spouští jen občas.