Page 11 of 16

Re: Pády servru

Posted: 20:34 22. Oct 2015
by kokosak
´Po standardním restartu v 2:00 by se to mělo spravit.

Re: Pády servru

Posted: 07:54 23. Oct 2015
by kokosak
Fixed

Re: Pády servru

Posted: 21:30 19. Dec 2015
by kokosak
Tak lagy už dostoupily takové délky, že to lidi začlo odpojovat

Re: Pády servru

Posted: 00:05 21. Dec 2015
by kokosak
Te´d to kicklo celý server :D

Re: Pády servru

Posted: 00:15 21. Dec 2015
by Aillen
Vyhazuje to nejen ze hry, ale i z fóra.

Re: Pády servru

Posted: 03:12 30. Dec 2015
by Goran
Při snaze připojit se na server je možno dostat se do obrazovky s výběrem postav, po zvolení postavy a připojení však vyskočí hláška "byl jsi zaveden". Testováno ze dvou účtů stejného připojení.

Re: Pády servru

Posted: 03:18 30. Dec 2015
by sendys
Goran wrote:Při snaze připojit se na server je možno dostat se do obrazovky s výběrem postav, po zvolení postavy a připojení však vyskočí hláška "byl jsi zaveden". Testováno ze dvou účtů stejného připojení.
Tři zdá se mi že server asi padl na White list :-D¨

EDIT: Vyřešeno

Re: Pády servru

Posted: 03:09 04. Jan 2016
by sendys
a Bum !:)) to same jako předtím. Na stránkach prý server jede ale nepouští to do hry

Re: Pády servru

Posted: 10:38 04. Jan 2016
by karolina
sendys wrote:a Bum !:)) to same jako předtím. Na stránkach prý server jede ale nepouští to do hry
Běží

Re: Pády servru

Posted: 07:58 08. Jan 2016
by pavad
Snad to pomuze s identifikaci lag/pad problemu serveru:

Dnes rano masivne trvajici (cca 10 minut prubezneho zkouseni)

Code: Select all

error 504 gateway timed out
pri pokusu dostat se na toto forum. Hlavni stranka

Code: Select all

http://thalie.pilsfree.cz/
dostupna bez problemu.

Re: Pády servru

Posted: 12:00 08. Jan 2016
by kucik
Přesný čas nemáš? Jestli to třeba neodvařil nějakej proces, kterej se spouští jen občas.

Re: Pády servru

Posted: 12:18 08. Jan 2016
by pavad
kucik wrote:Přesný čas nemáš? Jestli to třeba neodvařil nějakej proces, kterej se spouští jen občas.
Presny cas (na vteriny) nemam. Ale mohu upresnit ze to bylo zhruba mezi 6:42 az do 6:52. Vlastne predchozi post jsem daval jen co jsem se byl schopen pripojit (a ten ma cas 6:58).

Re: Pády servru

Posted: 13:05 08. Jan 2016
by kucik
pavad wrote:
kucik wrote:Přesný čas nemáš? Jestli to třeba neodvařil nějakej proces, kterej se spouští jen občas.
Presny cas (na vteriny) nemam. Ale mohu upresnit ze to bylo zhruba mezi 6:42 az do 6:52. Vlastne predchozi post jsem daval jen co jsem se byl schopen pripojit (a ten ma cas 6:58).
To se zrovna nic vyjímečnýho nedělo. Takže nevim.

Re: Pády servru

Posted: 14:20 08. Jan 2016
by pavad
kucik wrote:
pavad wrote:
kucik wrote:Přesný čas nemáš? Jestli to třeba neodvařil nějakej proces, kterej se spouští jen občas.
Presny cas (na vteriny) nemam. Ale mohu upresnit ze to bylo zhruba mezi 6:42 az do 6:52. Vlastne predchozi post jsem daval jen co jsem se byl schopen pripojit (a ten ma cas 6:58).
To se zrovna nic vyjímečnýho nedělo. Takže nevim.
Pouze upresnim ze jine webove stranky mi v te dobe jely (testovano na CNN zpravodajstvi a lidovkach - refreshe stranek prinasely nove udaje). Pouze forum Thalie hazelo error 504.

Re: Pády servru

Posted: 17:36 08. Jan 2016
by Zedral
Podle mne byl spuštěn RESIDENT ANTIEFLING SHIELD :-)