Page 101 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:50 18. Aug 2011
by Bruciacullo
Když máme úpravu šatů, úpravu štítů, úpravu helem, úpravu zbraní atd. Co takhle ještě někde umožnit úpravu plášťů?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:01 18. Aug 2011
by černý vlk
já bych prosil:
1) pořádný buben, ale fakt pořádný pro mého barda (žádné titntítko)
2) v Podtemnunebyly předělány čarodějnické hole (nejsou tam ty s nábojema, co v Karathě)
3) chybí tam epický obchod s náhodnými kápěmi (mistr až epická) a boty (mistr až epické) - jako na poušti na povrchu
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:52 21. Aug 2011
by XŠevyX
Jojo , to s tím předělávání plášťů není špatný nápad

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 08:41 22. Aug 2011
by wsweetjane
Taky se přimlouvám za změnu plášťů - kdyby bylo možné ho ve hře zneviditelnit (třeba jako se dají zbraně atd.), dal by se za něj nosit ten od Barvíře - který sice vypadá jako když na sebe máte puštěný větrák - ale alespoň vypadá jako látkový - nevypadá jako z kamene jako všechny ostatní....
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:24 22. Aug 2011
by kucik
Právě proto, aby nešly zneviditelňovat se to předělávání nepřidávalo.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:37 22. Aug 2011
by Nalkanar
A je možné to přidat bez "neviditelných plášťů pro PBčkáře", čistě pro tu RP možnost mít plášť určitého designu?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:31 22. Aug 2011
by kucik
Jde o dost práce. Musí se vyfiltrovat použitelné vzhledy.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:10 22. Aug 2011
by Bruciacullo
Rozhodně by to bylo vítané obohacení a dotahování vzhledu postav by se tím ještě víc přiblížilo k dokonalosti

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:48 22. Aug 2011
by wsweetjane
kucik wrote:Právě proto, aby nešly zneviditelňovat se to předělávání nepřidávalo.
Nechápu proč - pokud nosím plášť vizuálně na sobě...Jde jen o to že ten od Barvíře nedává žádné vlastnosti - takže vlastně místo neviditelného kameného, máte na sobě plášť viditelný od barvíře - tak jako tak je postava s pláštěm...???
Prozatím to řeším tak že sem bez pláště a nosím ten od barvíře - tím samozřejmně oslabuju a ochuzuju postavu o vlastnosti pláště.
A to z důvodu :
1) Klasické pláště sou nevzhledné
2) Klasické pláště bugují jako blázen - neuvěřitelným způsobem hlavně v kombinaci s barvířem - s koněm a pod. Objevují se neustále po sundání na koni prazvláštně učiní postavičku nahou pokud má části zbroje které nejsou na koni normálně vidět:)
3) Nevypadají jako pláště - jsou jak z kamene a především při pohybu postavy - je to dost "zvláštní"...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:29 22. Aug 2011
by Nalkanar
lehce OT: Barvíř má pláště? V Karathě jsem u barvíře žádné tuším neviděl
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:33 22. Aug 2011
by kucik
Ne, barvíř jenom barví (a přešívá).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:36 22. Aug 2011
by Braenn
Jistě to tu už někdy někde bylo naťuknuté, ale
Možnost měnit portréty?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:38 22. Aug 2011
by kucik
Měnit portrét by měl dělat opravdu jen DM. Popis OK, na ten jsem přistoupil, ale portrét fakt ne. To by bylo na zbláznění.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:19 22. Aug 2011
by Braenn
A v jakém smyslu? Na eq s tím nebyl nejmenší problém, až na pár jedinců, co potřebovalo mít vlastní balíček ve stylu "sličná elfka v bikinách, v noční košili, ve zbroji, nahá a v zimním".
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:26 22. Aug 2011
by kucik
Protože je to opět jedna z mála možných identifikací postavy.
Navíc už takhle mám problém donutit některé jedince, aby zveřejnili portrét, který si tam dali. Z představy, že si to bude každý ještě měnit mě jímá hrůza.
Nějak mě nenapadá důvod, proč si někdo potřebuje měnit portrét.