Page 101 of 329
Re: Vtípky
Posted: 16:58 31. Jan 2011
by Molly23
No copak? Běžný způsob... neviděli jste film Indián? ne bo to bylo v zajetí rychlosti... něco takového.
Re: Vtípky
Posted: 21:49 31. Jan 2011
by -RoF-
Ohrané že furt z toho samého serveru, ale mají tam fajn věci
Siiiimpsooons
http://navratdoreality.cz/?p=view&id=2093
Re: Vtípky
Posted: 18:51 03. Feb 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 11:13 04. Feb 2011
by Molly23
Něco pro druidy
Re: Vtípky
Posted: 13:42 05. Feb 2011
by Urlraen
Re: Vtípky
Posted: 13:52 05. Feb 2011
by Radim
Urlraen wrote:http://www.novinky.cz/koktejl/224363-rus-se-pri-uteku-zritil-ze-ctvrteho-patra-vstal-a-drapal-se-na-zed-znovu.html
To je frajer

Borec jako

Re: Vtípky
Posted: 14:48 05. Feb 2011
by Molly23
není to ten samý co kdysi vypadl také ze čtvrtého okna pod vlivem alkoholu, vrátil se nahoru, kde ho za to seřvala manželka, dostal depresi a zase skočil a zas to přežil bez zranění?

Re: Vtípky
Posted: 18:45 08. Feb 2011
by -RoF-
Drsné dostalo mě to

a na konci jak ho už osvobodil
Opilec na eskalátoru
Re: Vtípky
Posted: 23:19 08. Feb 2011
by Tretas
Takový pravdivý vtípek...
ČUNKOVA BÁSEŇ -Mě Romové nevadí - mě serou...
Kdybych já byl barevný,
měl bych život nádherný.
živil by mě český stát,
já jen tančil, pil a krad.
Souložil bych jako kanec
a peněz měl plný ranec.
Po světě pak cestoval,
v Strassburgu si stěžoval.
Nezabýval bych se prací,
živil bych se emigrací.
Příslušníci jiné rasy
mají u nás zlaté časy.
I ten Cikán zdivočelý
ze Spiše i Pováží,
houfně do Čech stěhuje se
za svou černou pakáží.
Vítej v zemi zaslíbené
náš národní hoste!
Díky tobě populace
zkvalitní a vzroste...
http://web.libimseti.cz/t.e.e.b.e.e.//c ... 19066.html
Re: Vtípky
Posted: 09:52 09. Feb 2011
by Sveneld
Dear Egyptians,
Please don't destroy the pyramids, we will not rebuild.
Sincerely,
The Jews
Re: Vtípky
Posted: 12:35 09. Feb 2011
by Rejty
Mladý gynekolog se doslechl, že opravami aut se dá vydělat víc peněz než v nemocnici. I šel se ucházet o práci v autoservisu.
"Dobrá, šikovné mechaniky potřebujeme," povídá šéf. "Ale máme takovou přijímací zkoušku. Dostanete auto s vadným motorem, neřekneme vám, co je s ním špatně. Za hodinu ho musíte opravit, za každou minutu navíc se vám strhne jeden bod. Musíte ho opravit přesně, za každou chybu vám také strhnu nějaké body. Můžete jich získat celkem sto. Támhle je to auto, dejte se do práce."
Tak se do toho gynekolog pustil. A skutečně, do hodiny tam to auto stálo opravené.
"Tak co, kolik mám bodů?"
"Stopadesát."
"Proč tolik?"
"No - padesát za to, že jste to stihnul do hodiny. Padesát za to, že je motor opravený bezchybně. A padesát za to, že jste to všechno udělal skrz výfuk."
Re: Vtípky
Posted: 13:40 09. Feb 2011
by -RoF-
Tak mě pobavilo tohle v souvislosti s článkem "Kreml ruší střídání zimního a letního času"
Změna času podle něj neškodí pouze lidem. „Ani nemluvím o kravách a dalších zvířatech, která nechápou, proč k nim dojičky přicházejí v jinou dobu,“ vysvětlil prezident.
To sem se vážně chechtal.
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... -casu.html
Jinak je to dle mě fajn, že to zrušili, doufám se to stane aj u nás

. Ta změna času je naprd.
Re: Vtípky
Posted: 16:40 09. Feb 2011
by kucik
Doufám, že to na mě nikdo nepráskne, ale tohle mě dneska složilo:
Rozhovor o paintballce:
(03:30:44 PM) kucik:
A co všechno mám teda přivézt? Masku? Bombu? koule? nebo jenom zbylý části zbraně?
(03:31:21 PM) K:
co vim, tak koule táta zná
(03:31:38 PM) K:
to vyznělo blbě...ale jako měl je v ruce a ví z čeho jsou a jak jsou velký etc
(03:31:49 PM) kucik:

Re: Vtípky
Posted: 23:07 09. Feb 2011
by Žorž
Tak od cesty:
Re: Vtípky
Posted: 22:13 10. Feb 2011
by Alvarion
A man buys a lie detector robot that slaps people who lie. He decides to test it at dinner.
DAD: Son, where were you today during school hours?
SON: At school*Robot slaps Son*
SON: OK,I went to the movies.
DAD: Which one?
SON: Toy Story*Robot slaps son again*
SON: OK, it was Day with a Porn Star.
DAD: WHAT? When I was your age I didn't even know what porn was!*Robot slaps Dad*
MOM: HAHA! After all he's your son.*Robot slaps mom*