Page 101 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:17 03. Sep 2012
by Molly23
Hehe politika applu mi připomněla tuhle písničku
http://www.youtube.com/watch?v=MeXQBHLIPcw
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:48 03. Sep 2012
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:02 04. Sep 2012
by Desmond
Rudimental - Feel The Love (ft. John Newman)
Spoiler pro Mayu - tohle ještě uslyšíš v nejmenovaném seriálu 
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:43 04. Sep 2012
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:50 04. Sep 2012
by Absinthorix
Och... budu muset opět nainstalovat... Gordon čeká
Arcanum a tohle je zase můj oblíbenej soundtrack... smyčcový kvartet si neutrhl ostudu
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:03 04. Sep 2012
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:02 05. Sep 2012
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:35 05. Sep 2012
by J.F.Payne
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 06:28 05. Sep 2012
by -RoF-
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:51 05. Sep 2012
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:57 05. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Nikdy jsem nebyl prilisnej fanda rapu v tomhle hudebnim zanru, ale kytarove rify jsou natolik chytlave, s fajnovou bassovkou ze muzu tuhle legendarni kapelu z devatesatych let minuleho stoleti zaradit mezi legendy a moje oblibence.
Downset - My American Prayer
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:05 06. Sep 2012
by Prasokralik
Pointer Sisters si vždy vzpomenu na Ariu
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:38 07. Sep 2012
by Prasokralik
Breath of Life jediná věc kvůli které stojí za to na ten film kouknout jsou zaverečné titulky
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:29 07. Sep 2012
by XŠevyX
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:32 07. Sep 2012
by Caehan
Já raději tu původní od
Eurythmics, ale i ta jeho má něco do sebe.... jen je jiná, no.