Page 101 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:11 02. Apr 2014
by karolina
Teoreticky by to šlo.. jestli mi přestane být jak po opici...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:27 02. Apr 2014
by Bahnak
To je samé "možná" a "asi"...
Kucik na florbale, Tao nemuže, Kokos nemuže, Derken se učí, Dark nemá prachy.
Frozik možná, Jon velké možná, Karolína po opici a Mandos na Kladně.
Vypadá to tedy na jindy, což je fakt škoda vzhledem k tomu jak je tam venku nádherně.
Ještě tomu dám chvilku, třebas někdo potěší a napíše že by určitě dojel, pak bych zvedl kotvy a jel pít, mimojiné mám novou výbornou deskovku, která jde hrát ve 3-6 lidech, nenáročná na pravidla a přitom fakt zábavná...!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:12 02. Apr 2014
by Caehan
A co je to za deskovku?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:21 02. Apr 2014
by Bahnak
http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska ... okia-1607/
Odzkoušeno na pátečním plzeňském předsrazu, kde jsme to pařili dokud jsme nepadli.
Prudce návyková, zábavná a podělávací záležitost.
Je to trochu o náhodě, ale záleží jak moc se vydáš tomu štěstíčku naproti, hra jde vyhrát dvěma způsoby, docílením nějakého počtu vítězných bodů a nebo vymlácením ostatních. Osobně miluji tu druhou možnost.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:24 02. Apr 2014
by Bahnak
Hm, půl šestý a nikdo nic, příště to zkusím naplánovat alespoň den dopředu.
Ale to počasí je pořád nádherný.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:04 02. Apr 2014
by Bahnak
Tak nakonec nás přece jen pár jde, pivo prostě láká moc. Kdyby se někdo chtěl přidat...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:52 02. Apr 2014
by Absinthorix
Já si všiml až teď

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 03:34 03. Apr 2014
by J.F.Payne
Sodoma a Gomora, já byl zrovna na Vinohradech v Riegráčích, nádhera. Ale příště dojdu, Vyšehrad mám 500 m od baráku... teda když se to zorganizuje dřív.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:47 03. Apr 2014
by Absinthorix
Jop, taky můžu dojet. Jsem sice na druhém konci na Bílé Hoře... ale co už

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:29 07. Apr 2014
by Bahnak
Počasí hlásí na středu chcanec, takže asi nic...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:20 07. Apr 2014
by kokosak
Stejně to mam teď trochu moc z ruky
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:26 07. Apr 2014
by J.F.Payne
V Dejvicích máme střechu... a zahrádku s pergolou.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:29 07. Apr 2014
by Fryn
J.F.Payne wrote:V Dejvicích máme střechu... a zahrádku s pergolou.
Tam bych se alespoň mohl mihnout před noční.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:30 07. Apr 2014
by kucik
Vyšák je fajn, ale no food a cesta do centra + vejšlap nahoru. A k večeru zima.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:38 07. Apr 2014
by kokosak
Jedeš na Vyšák metrem a deš rovně. No problem!