Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:33 05. Dec 2013
jo jo karlonino, taky bych na tvem miste přemýšlel vypnout autodislike.
Jinak majitel je odpovědný za svého summona.
Jinak majitel je odpovědný za svého summona.
Nemam ho zaplý.Krysak wrote:jo jo karlonino, taky bych na tvem miste přemýšlel vypnout autodislike.
Jinak majitel je odpovědný za svého summona.
Aktuálně ho má proti mne zapnutý Rori, Diemo a Tulík (ten s dluhym jmenm neco jako alibaba)karolina wrote:Nemam ho zaplý.Krysak wrote:jo jo karlonino, taky bych na tvem miste přemýšlel vypnout autodislike.
Jinak majitel je odpovědný za svého summona.
SouhlasInfra wrote:Dlouhé a nekonečně se zvyšující rozestupy mezi meditacemi.
nechci spamovat, ale ono je to odlišné od staré Thalie?Infra wrote:Dlouhé a nekonečně se zvyšující rozestupy mezi meditacemi.
jo jo, takový Aragorn by si mohl sem tam vyseknout krásné saltíčkosandoftime wrote:Na hraničáři mi vadí jediná věc - nemá akrobacii. Celkem by mi k němu seděla, ale je to jen osobní názor.
No a? Odpor je OOC info, může ti to být jedno.. A propo, Diemo má nastaveny autodislike,tak ho dává asi pořád..černý vlk wrote:jo jo, takový Aragorn by si mohl sem tam vyseknout krásné saltíčkosandoftime wrote:Na hraničáři mi vadí jediná věc - nemá akrobacii. Celkem by mi k němu seděla, ale je to jen osobní názor.
Co mi vadí na Thalii? Třeba to, že jeden hráč (Diemo) dává odpor, když jsme ve hře skoro sami, když je více lidí, odpor nedává.
Počkat co? Šak autodislike funguje jen v rámci podtemno a povrch ne? A pokud vím, tak vlkova postava je povrchnanka.karolina wrote:No a? Odpor je OOC info, může ti to být jedno.. A propo, Diemo má nastaveny autodislike,tak ho dává asi pořád..černý vlk wrote: Co mi vadí na Thalii? Třeba to, že jeden hráč (Diemo) dává odpor, když jsme ve hře skoro sami, když je více lidí, odpor nedává.