Page 101 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:33 05. Dec 2013
by Krysak
jo jo karlonino, taky bych na tvem miste přemýšlel vypnout autodislike.

Jinak majitel je odpovědný za svého summona.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:35 05. Dec 2013
by karolina
Krysak wrote:jo jo karlonino, taky bych na tvem miste přemýšlel vypnout autodislike.

Jinak majitel je odpovědný za svého summona.
Nemam ho zaplý.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:40 05. Dec 2013
by Krysak
karolina wrote:
Krysak wrote:jo jo karlonino, taky bych na tvem miste přemýšlel vypnout autodislike.

Jinak majitel je odpovědný za svého summona.
Nemam ho zaplý.
Aktuálně ho má proti mne zapnutý Rori, Diemo a Tulík (ten s dluhym jmenm neco jako alibaba)

Mas ho zapnutý, my si ho nezapínáme, aby nebylo hned cvc, ale aby jsme mohli neco odehrat......

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:50 05. Dec 2013
by Nalkanar
Stejně by tam mělo být noPvP. Autodislike se nakonec začne používat zase ve velkém a bude to prostě potřeba.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 02:18 06. Dec 2013
by Shaman88
V další opravě bude.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 04:15 06. Dec 2013
by J.F.Payne
Jediný moje vyhraný CvC? Ná úvodní lokaci! :)))

Joke - nikdy jsem žádný nevyhrál. Ani na Úvodní lokaci....

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:56 06. Dec 2013
by Infra
Dlouhé a nekonečně se zvyšující rozestupy mezi meditacemi.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:50 06. Dec 2013
by soul1
Infra wrote:Dlouhé a nekonečně se zvyšující rozestupy mezi meditacemi.
Souhlas

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:56 06. Dec 2013
by Nalkanar
Prý by se snad na lvlu 20 mohlo zaseknout.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:43 06. Dec 2013
by Barbar321
Infra wrote:Dlouhé a nekonečně se zvyšující rozestupy mezi meditacemi.
nechci spamovat, ale ono je to odlišné od staré Thalie?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:24 07. Dec 2013
by Infra
No slyšel jsem, na letním srazu, že se to mělo zaseknout na 30ti minutách. A každé povolání mělo jiné škálování pro meditace. Kouzelníci samozřejmě měli delší periody, ale mělo to být únosné vzhledem k tomu, že dungy měli dávat formou DMG spellů.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 01:01 09. Dec 2013
by sandoftime
Na hraničáři mi vadí jediná věc - nemá akrobacii. Celkem by mi k němu seděla, ale je to jen osobní názor.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 08:37 09. Dec 2013
by černý vlk
sandoftime wrote:Na hraničáři mi vadí jediná věc - nemá akrobacii. Celkem by mi k němu seděla, ale je to jen osobní názor.
jo jo, takový Aragorn by si mohl sem tam vyseknout krásné saltíčko ;)


Co mi vadí na Thalii? Třeba to, že jeden hráč (Diemo) dává odpor, když jsme ve hře skoro sami, když je více lidí, odpor nedává.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:37 09. Dec 2013
by karolina
černý vlk wrote:
sandoftime wrote:Na hraničáři mi vadí jediná věc - nemá akrobacii. Celkem by mi k němu seděla, ale je to jen osobní názor.
jo jo, takový Aragorn by si mohl sem tam vyseknout krásné saltíčko ;)


Co mi vadí na Thalii? Třeba to, že jeden hráč (Diemo) dává odpor, když jsme ve hře skoro sami, když je více lidí, odpor nedává.
No a? Odpor je OOC info, může ti to být jedno.. A propo, Diemo má nastaveny autodislike,tak ho dává asi pořád..

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:42 09. Dec 2013
by Puxina
karolina wrote:
černý vlk wrote: Co mi vadí na Thalii? Třeba to, že jeden hráč (Diemo) dává odpor, když jsme ve hře skoro sami, když je více lidí, odpor nedává.
No a? Odpor je OOC info, může ti to být jedno.. A propo, Diemo má nastaveny autodislike,tak ho dává asi pořád..
Počkat co? Šak autodislike funguje jen v rámci podtemno a povrch ne? A pokud vím, tak vlkova postava je povrchnanka.