Page 101 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 21:39 03. Oct 2013
by KaTo
Re: World of Tanks
Posted: 22:06 03. Oct 2013
by Molly23
Doporučuji zkouknout diskuze na WoT facebooku, někdy se člověk fakt zasměje

. Nejlepší je když tam hodí nějakou hádanku a vždy se najde nějaký troll co napíše "to je Maus" a pak nějaký puberťák co napíše "Já mám Is-3" a ted nedávno jsem četl postesknutí jednoho hráče co by chtěl vidět reálný souboj T-29 vs. Tiger I a jeden takový mu tam hned začal rozepisovat statistiky ze hry.
Re: World of Tanks
Posted: 06:17 04. Oct 2013
by Puxina
Uff to jsou zase.... no nic.
Zajímavá akce
http://worldoftanks.eu/cs/news/44/speci ... nik-space/
A to jsem chtěl zkusit druhou řadu sovětských stíhačů. Ideální čas na expení a nákup jak vidím

Aspoň se nebude posádka objectu704 flákat.
Re: World of Tanks
Posted: 06:57 04. Oct 2013
by Bahnak
Dobrá akce, myslím že ISík si zastřílí

Re: World of Tanks
Posted: 09:16 04. Oct 2013
by Puxina
Jinak občas nějaké info se dá dočíst tady

otázka jestli to je fakt nebo ne .....
http://www.worldofwars.cz/index.php/top ... ov/page-76
Se asi tanky budou převracet i na záda, když spadnou a tak

Re: World of Tanks
Posted: 10:38 04. Oct 2013
by kucik
KaTo wrote:*zírá na Mollyho* To mi chceš namluvit, že "arcádová" hra, jakou WoT je, někdo bere vážně ....
* Koukne na Mollyho *
* Koukne na KaTa *
* zpět na mollyho *
* na KaTa *
To by přece nikoho ani nenapadlo.
Re: World of Tanks
Posted: 12:41 05. Oct 2013
by Bahnak
Puxina wrote:Uh

ted jsem měl výdělek s IS-7 jak s prémiovým tankem a to jsem dostal ještě 25k za 5000 dmg
Divné, že jsem neztratil ani HP ze svého tanku, to se stává jednou za deset let

Tak právě jsem tě téměř v kreditech dorovnal, tank bez ztráty HP, prokuchával jsem ISíkem 7-9 tiery a tohle byl výsledek

Akorát těch 100k ne a ne dosáhnout

Re: World of Tanks
Posted: 12:48 05. Oct 2013
by Puxina
Pěkné

a povedené expy.
To máš i s tím bonusem 50k za zabití 5 a více soupeřů. To je ted nějaká mise

Re: World of Tanks
Posted: 10:54 07. Oct 2013
by Molly23
Re: World of Tanks
Posted: 12:25 07. Oct 2013
by Puxina
Jojo ty létající tanky jsem viděl. To je nějaký bug. A to že si někdo nahraje a nebo vytvoří pomalování tanku *pokrčí rameny*
Re: World of Tanks
Posted: 13:11 07. Oct 2013
by Puxina
Jinak trošku vážnější video ohledně nového patche
http://worldoftanks.eu/cs/news/46/asap-89/
Jsou tam fajn vysvětleny ten nový mód bitev 7vs7. Vypadá to zajímavě, tak uvidíme.
Ti němečtí stíhači vypadají divně, ale proč ne. Desítka bude mít au bubínkový zásobník

Re: World of Tanks
Posted: 20:52 07. Oct 2013
by Puxina
Sranda ve třech lidech v četě jsem ještě Bratry ve zbroji neměl. Dobré bitvy

Re: World of Tanks
Posted: 13:57 08. Oct 2013
by Fryn
Puxina wrote:Sranda ve třech lidech v četě jsem ještě Bratry ve zbroji neměl. Dobré bitvy

Ti byli taky pěkně vydření

, ale celkově byly včera velmi povedené bitvy.
Re: World of Tanks
Posted: 14:07 08. Oct 2013
by Puxina
Fryn wrote:Puxina wrote:Sranda ve třech lidech v četě jsem ještě Bratry ve zbroji neměl. Dobré bitvy

Ti byli taky pěkně vydření

, ale celkově byly včera velmi povedené bitvy.
No já si už už říkal jestli to dáš nebo ne

Kloboukovi jsem nechával T-150 a jel jsem na toho posledního a jen jsem viděl jak mu mizí HP a tys ho pak dorazil.
Jo hry středáků jsou nejzajímavější, asi bysme mohli někdy zkusit to TS

.
Re: World of Tanks
Posted: 14:18 08. Oct 2013
by Fryn
Puxina wrote: No já si už už říkal jestli to dáš nebo ne

Kloboukovi jsem nechával T-150 a jel jsem na toho posledního a jen jsem viděl jak mu mizí HP a tys ho pak dorazil.
Jo hry středáků jsou nejzajímavější, asi bysme mohli někdy zkusit to TS

.
Nj, když jsem u svého AMX konečně nabil zásobník, tak už byl jen na jednu ránu. Moje první šla mimo a pak ... ehm, jsem trochu nesportovně zastoupil ostatním prostor ke střílení, abych ho druhou v klidu dokončil.
Proti TS nic nemám, Klobouk si ho snad taky už doinstaloval.