a ja tobe a tve AmbrePajule wrote:Děkujů turiel a její Bel za pěkné ťapání po světě
Poděkování
Re: Poděkování
Re: Poděkování
Chtěla bych poděkovat všem, kteří se mnou v poslední době hráli. Kromě mého IG manžela, bratrance a ostatních ogarů děkuji za hru Elince, Taovi, Thee, Israelovi a Elen (snad jsem na nikoho nezapoměla).
Skvělé jsou nové lokace, občas i bloudíme na místech, které jsme předtím znali. No někdy je to hodně nebezpečné. Je znát, že na to bylo vynaloženo hodně práce a také jí hodně zbývá ještě. Obdivuju vaše pevné nervy.
Díky taky Nomisovi za úpravy v craftu. Otestujeme to
No a to nejhorší na konec.
Myslím, že záruka vyděšení a momentu překvapení je maku. Nechápu proč s námi hraje pak dál, když hráče odrovná hned na začátku.

Skvělé jsou nové lokace, občas i bloudíme na místech, které jsme předtím znali. No někdy je to hodně nebezpečné. Je znát, že na to bylo vynaloženo hodně práce a také jí hodně zbývá ještě. Obdivuju vaše pevné nervy.
Díky taky Nomisovi za úpravy v craftu. Otestujeme to
No a to nejhorší na konec.
Re: Poděkování
Obrovské díky hrráči postavy Rashed! Neskutečné oživení hry. Díky... tak mi to RP chybělo. Jsi nejlepší.
Sinkacha +++++++++++++
Beazyne +
Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
Beazyne +
Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
- Ikstremist
- Měšťan
- Posts: 163
- Joined: 04:34 21. Mar 2010
- Location: Psychedelict
- Contact:
Re: Poděkování
Ukradli ste mi partaka! GRRR! Pomsta bude sladká!Lenulasek wrote:Obrovské díky hrráči postavy Rashed! Neskutečné oživení hry. Díky... tak mi to RP chybělo. Jsi nejlepší.
P.S:Co byste taky čekali od oldskulera z alhambrie...
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
PSYTRANCE POWER
Laelaan Caana
PSYTRANCE POWER
Laelaan Caana
Re: Poděkování
Ikstremist wrote:Ukradli ste mi partaka! GRRR! Pomsta bude sladká!Lenulasek wrote:Obrovské díky hrráči postavy Rashed! Neskutečné oživení hry. Díky... tak mi to RP chybělo. Jsi nejlepší.
P.S:Co byste taky čekali od oldskulera z alhambrie...
a mylim ze jen tak nevratíme..ten pulčík je užasnej

Re: Poděkování
Dekuji DM teamu a predevsim Nomisovi za to, ze i kdyz napsali konecny verdikt k ocarovanim vyslechli me pripominky. Vse upravili velmi rychle a snad ocarovani dospelo k jistemu kompromisu.
Jen ted Nomisi doresime nejake ty detaily, je tam asi nejaka drobna chyba. Napisu pak zase PM
Jen ted Nomisi doresime nejake ty detaily, je tam asi nejaka drobna chyba. Napisu pak zase PM
Re: Poděkování
Děkuju WB za pěkné změny světa....sice noo bez RP, ale je to fajné
A díkas hlavně za úpravu devastu, konečně nebude Aria tak silná a snad někteří přestanou mít narážky.
Děkujůů
A díkas hlavně za úpravu devastu, konečně nebude Aria tak silná a snad někteří přestanou mít narážky.
Děkujůů
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Poděkování
diky Kucikovi za opravu bugovani GS,snad to pomohlo 
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: Poděkování
Chtel bych podekovat bande zlobivaku Zau´ndar a krasavici Sinkache za prijemne oziveni hry a prikladne RP. 
Rashed - Malý uličník.
Re: Poděkování
Děkuji za komplimentLashek wrote:Chtel bych podekovat bande zlobivaku Zau´ndar a krasavici Sinkache za prijemne oziveni hry a prikladne RP.
Sinkacha +++++++++++++
Beazyne +
Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
Beazyne +
Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
Re: Poděkování
Děkuju všem trpošům, které poslední dny potkávám. Super se s Vámi hraje, jen tak dal! Nord!
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Poděkování
moc děkuju porodním pomocníkům Esuliams a Lynxovi a tvořitelce Luelle 
Re: Poděkování
Diky za pozdni vecerni hru Wekslak, jeho trolici a hlavne poutku od kuse to nemelo chybu, stacilo mi ze jsem to jen poslouchal
a taky dik spolecenstvu okolo
a taky Terk ktera to nastartovala.
Re: Poděkování
Tak děkuju Arii (Rofovi) za adrenalinovou hru. A zároveň chci poděkovat Rashedovi za tu knížečku. Od té tvé básničky tak přibili už dva zápisy (a nejen od Sin) a zdá se, že jich bude čím dál víc.
Inspiroval jsi mě k vytvoření unikátního předmětu pro pěknou RP hru. Opravdu moc děkuji.
Sinkacha +++++++++++++
Beazyne +
Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
Beazyne +
Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
Re: Poděkování
připojuju se k poděkování Esuliams, Luelle a díky také CarmenLolipop wrote:moc děkuju porodním pomocníkům Esuliams a Lynxovi a tvořitelce Luelle
paladin Daladan