Page 101 of 331

Re: Poděkování

Posted: 19:42 12. May 2010
by turiel
Pajule wrote:Děkujů turiel a její Bel za pěkné ťapání po světě :)
a ja tobe a tve Ambre :wink: a doufam ze nase cestovani zdaleka nekonci :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 19:59 13. May 2010
by Esuliams
Chtěla bych poděkovat všem, kteří se mnou v poslední době hráli. Kromě mého IG manžela, bratrance a ostatních ogarů děkuji za hru Elince, Taovi, Thee, Israelovi a Elen (snad jsem na nikoho nezapoměla).

Skvělé jsou nové lokace, občas i bloudíme na místech, které jsme předtím znali. No někdy je to hodně nebezpečné. Je znát, že na to bylo vynaloženo hodně práce a také jí hodně zbývá ještě. Obdivuju vaše pevné nervy.

Díky taky Nomisovi za úpravy v craftu. Otestujeme to :wink:

No a to nejhorší na konec. :mrgreen: Myslím, že záruka vyděšení a momentu překvapení je maku. Nechápu proč s námi hraje pak dál, když hráče odrovná hned na začátku. :mrgreen: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 01:45 15. May 2010
by Lenulasek
Obrovské díky hrráči postavy Rashed! Neskutečné oživení hry. Díky... tak mi to RP chybělo. Jsi nejlepší.

Re: Poděkování

Posted: 01:58 15. May 2010
by Ikstremist
Lenulasek wrote:Obrovské díky hrráči postavy Rashed! Neskutečné oživení hry. Díky... tak mi to RP chybělo. Jsi nejlepší.
Ukradli ste mi partaka! GRRR! Pomsta bude sladká!

P.S:Co byste taky čekali od oldskulera z alhambrie...

Re: Poděkování

Posted: 10:23 15. May 2010
by Práček
Ikstremist wrote:
Lenulasek wrote:Obrovské díky hrráči postavy Rashed! Neskutečné oživení hry. Díky... tak mi to RP chybělo. Jsi nejlepší.
Ukradli ste mi partaka! GRRR! Pomsta bude sladká!

P.S:Co byste taky čekali od oldskulera z alhambrie...

a mylim ze jen tak nevratíme..ten pulčík je užasnej :) a ty jeho prsdtíčky*zasní se*

Re: Poděkování

Posted: 13:56 15. May 2010
by Istvan
Dekuji DM teamu a predevsim Nomisovi za to, ze i kdyz napsali konecny verdikt k ocarovanim vyslechli me pripominky. Vse upravili velmi rychle a snad ocarovani dospelo k jistemu kompromisu.
Jen ted Nomisi doresime nejake ty detaily, je tam asi nejaka drobna chyba. Napisu pak zase PM

Re: Poděkování

Posted: 12:49 16. May 2010
by -RoF-
Děkuju WB za pěkné změny světa....sice noo bez RP, ale je to fajné :wink:

A díkas hlavně za úpravu devastu, konečně nebude Aria tak silná a snad někteří přestanou mít narážky.

Děkujůů :wink:

Re: Poděkování

Posted: 17:04 16. May 2010
by G14
diky Kucikovi za opravu bugovani GS,snad to pomohlo :P

Re: Poděkování

Posted: 22:09 16. May 2010
by Lashek
Chtel bych podekovat bande zlobivaku Zau´ndar a krasavici Sinkache za prijemne oziveni hry a prikladne RP. 8)

Re: Poděkování

Posted: 07:32 17. May 2010
by Lenulasek
Lashek wrote:Chtel bych podekovat bande zlobivaku Zau´ndar a krasavici Sinkache za prijemne oziveni hry a prikladne RP. 8)
Děkuji za kompliment

Re: Poděkování

Posted: 11:39 17. May 2010
by tao kan
Děkuju všem trpošům, které poslední dny potkávám. Super se s Vámi hraje, jen tak dal! Nord!

Re: Poděkování

Posted: 20:27 17. May 2010
by Lolipop
moc děkuju porodním pomocníkům Esuliams a Lynxovi a tvořitelce Luelle :D

Re: Poděkování

Posted: 00:20 18. May 2010
by PiAn0
Diky za pozdni vecerni hru Wekslak, jeho trolici a hlavne poutku od kuse to nemelo chybu, stacilo mi ze jsem to jen poslouchal :D a taky dik spolecenstvu okolo :) a taky Terk ktera to nastartovala.

Re: Poděkování

Posted: 08:22 18. May 2010
by Lenulasek
Tak děkuju Arii (Rofovi) za adrenalinovou hru. A zároveň chci poděkovat Rashedovi za tu knížečku. Od té tvé básničky tak přibili už dva zápisy (a nejen od Sin) a zdá se, že jich bude čím dál víc. :) Inspiroval jsi mě k vytvoření unikátního předmětu pro pěknou RP hru. Opravdu moc děkuji.

Re: Poděkování

Posted: 14:31 18. May 2010
by Lynx23
Lolipop wrote:moc děkuju porodním pomocníkům Esuliams a Lynxovi a tvořitelce Luelle :D
připojuju se k poděkování Esuliams, Luelle a díky také Carmen :)