Page 102 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:28 22. Aug 2011
by Braenn
Rozumím.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:29 22. Aug 2011
by Nalkanar
A jedinci co měnili portrét u postavy, která čekala na popravu několik RL měsíců

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:44 23. Aug 2011
by wsweetjane
Barvíř přidává pláště jako vzhledy krku - má tuším asi tři na výběr.....
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:07 26. Aug 2011
by GeForce
Škoda je, že se neda skombinovat smrtící utok a hips :-/
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:14 26. Aug 2011
by davidsoft
Uvítal bych nějaký příkaz, který by mi do systémových zpráv vypsal, jaké je počasí. Občas mi to buguje - na mé obrazovce prší a ostatním hráčům ne.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:20 26. Aug 2011
by kucik
Bude možné až po implementaci nějakého smysluplnějšího modelu počasí. Takhle si řídí každá lokace počasí náhodně.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:39 26. Aug 2011
by davidsoft
kucik wrote:Bude možné až po implementaci nějakého smysluplnějšího modelu počasí. Takhle si řídí každá lokace počasí náhodně.
To, že si lokace řídí počasí náhodně, chápu, ale mě by stačilo
GetWeather(GetArea(oPC)). Já bych to implementoval takto:
Code: Select all
string sMessage;
switch (GetWeather(GetArea(oPC))) {
case WEATHER_CLEAR:
sMessage = "jasno";
break;
case WEATHER_RAIN:
sMessage = "prší";
break;
case WEATHER_SNOW:
sMessage = "sněží";
break;
default:
sMessage = "počasí nelze zjistit";
}
SendMessageToPC(oPC, "Počasí: " + sMessage);
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:35 28. Aug 2011
by kucik
Jenze tam je podstatna ta udalost, kdo to ma postave vypisovat. Muze to sice vypisovat pri vstupu do lokace, ale behem pobytu v lokaci se muze pocasi nekolikrat zmenit.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:10 28. Aug 2011
by davidsoft
kucik wrote:Jenze tam je podstatna ta udalost, kdo to ma postave vypisovat. Muze to sice vypisovat pri vstupu do lokace, ale behem pobytu v lokaci se muze pocasi nekolikrat zmenit.
Moje původní myšlenka byla taková, že by si to hráč nechal vypsat použitím příkazu (např.
/pc pocasi), když by chtěl: Tedy hráč, který s tím problémy nemá, nikdy, a hráč, který s tím problémy má, pokaždé, než by hrál něco, co by záviselo na aktuálním počasí.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:31 08. Sep 2011
by Absinthorix
Možná už to tu bylo, ale nešlo by dodělat k craftovým lektvarům aby v někde v popisku, nebo za jménem byla úroveň výrobce (anonymně)?
Příklad lektvar nev(4) nebo nev(15).
Pak by si jejich tvůrce mohl stanovit přiměřenou cenu za kvalitu a možná by se s nimi trochu oživil trh.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:17 08. Sep 2011
by Ikstremist
Absinthorix wrote:Možná už to tu bylo, ale nešlo by dodělat k craftovým lektvarům aby v někde v popisku, nebo za jménem byla úroveň výrobce (anonymně)?
Příklad lektvar nev(4) nebo nev(15).
Pak by si jejich tvůrce mohl stanovit přiměřenou cenu za kvalitu a možná by se s nimi trochu oživil trh.
Nesouhlasím! Lektvary se kupují od daného alchymisty, když si blázen a kupuješ od někoho koho neznáš, neurčíš kvalitu. Nemluvě o tom že ti prodá lektvary s drogama a hurá, pokud jsi RP hráč, oškube tě jak kuřátko.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:23 08. Sep 2011
by Derken-
Tomu sám nevěříš, že by jsi to kane vypil, kdyby ti ho prodal třeba místo fa.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:24 08. Sep 2011
by Ikstremist
Derken- wrote:Tomu sám nevěříš, že by jsi to kane vypil, kdyby ti ho prodal třeba místo fa.
Wake up, kane neni droga

A vubec, dost o drogach, koukam že vrchní drowstvo nemá o drogách ani ponětí.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:27 08. Sep 2011
by Derken-
To byl obecnej příklad lektvaru s nežádoucími účinky

Drog mám dost, ale jedy vaříme radši

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:47 08. Sep 2011
by Absinthorix
Ikstremist wrote:Nesouhlasím! Lektvary se kupují od daného alchymisty, když si blázen a kupuješ od někoho koho neznáš, neurčíš kvalitu. Nemluvě o tom že ti prodá lektvary s drogama a hurá, pokud jsi RP hráč, oškube tě jak kuřátko.
RP můžeš oškubávat kuřátka tak jako tak... a prodávat kane jako ultimátní léčivý uberlektvar, pokud ti to někdo zbaští

a proč by kvalitu nemohl určit prostě "někdo", když od oka poznáš kvalitu +5 meč od +4, proč ne lektvar 15 od 10?
Edit: možná to nebylo zřetelně napsáno -
sílu lektvaru a ne jeho složení a účinky
(podle nosu taky poznáš absinth od zelené a vypadají podobně, ovšem množství účinné látky se různí

nehledě na nechtěné přísady ze samopalu, aby taky pak někdo něco ještě viděl...)