Page 102 of 329

Re: Vtípky

Posted: 23:15 10. Feb 2011
by de Aers
Alvarion wrote:A man buys a lie detector robot that slaps people who lie. He decides to test it at dinner.
DAD: Son, where were you today during school hours?
SON: At school*Robot slaps Son*
SON: OK,I went to the movies.
DAD: Which one?
SON: Toy Story*Robot slaps son again*
SON: OK, it was Day with a Porn Star.
DAD: WHAT? When I was your age I didn't even know what porn was!*Robot slaps Dad*
MOM: HAHA! After all he's your son.*Robot slaps mom*
Tak tohle je hodně drsnéé :D

Re: Vtípky

Posted: 23:21 10. Feb 2011
by -speck-

Re: Vtípky

Posted: 15:57 12. Feb 2011
by Molly23
Miluju alarmující zprávy.... člověk si přečte jen kousek článku a může si myslet že je v neustálém ohrožení života....

"Někdy musí mířit i několik metrů před cíl, aby ho zasáhli. Počítají s větrem i nadmořskou výškou. Číhají všude. Odstřelovači."

zdroj: http://technet.idnes.cz/odstrelovac-nem ... chnika_mbo

Re: Vtípky

Posted: 20:20 14. Feb 2011
by Alvarion
Tak nejprve se zajděte vyčůrat......
Máte?
Tak na vlastní nebezepčí...... http://www.loupak.cz/video/srandicky/41 ... -kompilace

Re: Vtípky

Posted: 10:29 15. Feb 2011
by Práček
to je tak drsný, až je to roztomilé...hlavně ta kačena, jak kouká kam zmizely ty kačata :twisted:
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:02 17. Feb 2011
by White wolf
79cda3ccdd_46166807_o2.gif
Hehe tohle mě teda dostalo. :lol:

Re: Vtípky

Posted: 18:05 17. Feb 2011
by White wolf
A jeden vtípek z téhož zdroje.
Kněz prodával svého starého koně. Kupec si koně prohlédl a koupil ho. Kněz ještě kupci zdůraznil, že místo povelu "krok" má říci "pane bože" a místo "stůj" má říct "amen".
Tak sedl muž na koně a řekl "pane bože" a kůň se rozešel. Muž řekl znova "pane bože" a kůň začal klusat. To se mu líbilo. Řekl to ještě několikrát a kůň se rozběhl strašnou rychlostí. Najednou se před nimi objevil útes. Muž zaječel "stůj". Kůň nezastavil. Muž křičel všechny možné příkazy, "prrr!", "hoou!", pokusil se koně stáhnout zpátky, ale nic ho nezastavilo.
Pak si najednou vzpomněl a zaječel "Amen". Kůň se zastavil těsně na okraji, dříve než spadli dolů. Strachem zpocenému muži se ulevilo, položil ruku koni na krk a pak řekl "pane bože".

Re: Vtípky

Posted: 18:44 17. Feb 2011
by marii
Práček wrote:to je tak drsný, až je to roztomilé...hlavně ta kačena, jak kouká kam zmizely ty kačata :twisted:
Image
Ten obrazek nevidim jen ja,nebo ej tu jeste nekdo.. :cry:

Re: Vtípky

Posted: 18:54 17. Feb 2011
by Práček
kdo viděl Despicable me, tak si musel ty mimoně zamilovat :mrgreen:
prostě boží
a konečně jsou i minifilmečky s nima 8) banana, Orientation Day a nejlepší Home Makeover.... jak vyndavá ty špendlíky z voodoo panenky :D a ty tenisáky v železní pane :D

p.s samozdřejmě, že jsem na to šel jenkvůli malému synovci 8) ne kecam.... byl jsem tam dobrovolně a líbilo se mi to 8)

Re: Vtípky

Posted: 19:00 17. Feb 2011
by Práček
marii wrote: Ten obrazek nevidim jen ja,nebo ej tu jeste nekdo.. :cry:
netuším proč to nejde...normálně jsemto tam dal přes vložit obrázek, to tlačítko "Img" pak zadal odkaz no a nějak to blbne (i když já ho třeba vidím normálně, jenže někteří prostě ne.....ale vím, že jsem s Rofem neviděl jeden obrazek co dával berserk(tušim ten jak vypadá Hegesha) tak to možná je nějakej problém..nevím kde :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 19:03 17. Feb 2011
by marii
Uz ho vidim..ale nevim teda..chudinky malinky:))

Re: Vtípky

Posted: 19:23 17. Feb 2011
by kucik
Ty obrazky nejsou videt, protoze adresa je :
http://static.aumojekoule.eu:8080/image ... 774361.jpg
A treba me to pise Error 403 forbiden. Nechci zkoumat proc.
Kdyz vyhodis ten port 8080, tak je uvidi vsichni.

Re: Vtípky

Posted: 21:25 17. Feb 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 13:06 18. Feb 2011
by Rejty
Dva eskymáci brzy ráno vstanou a vyrazí přes zamrzlou pláň k moři na lov mrože. Jdou dvě hodiny, přijdou k zamrzlému moři, vysekají v ledu velkou díru, nachystají návnadu a s připravenými harpunami čekají. Za hodinu mrož vykoukne, oni ho zabijí a vytáhnou z vody. Popadnou ho za ocas a táhnou zpátky. Jde to ztuha, protože je to proti srsti a mrož navíc svými kly drhne o led.

Když takhle jdou tři hodiny a jsou teprve v polovině, potká je bílý vědec, který je v Grónsku na vědecké výpravě. Běloch je chvíli pozoruje a pak říká: "Pánové, proč raději nevezmete toho mrože za kly a netáhnete ho za ně? Vždyť by se vám to táhlo líp!" Pak pokračuje v chůzi.

Eskymáci na sebe kouknou, pokrčí rameny a zkusí to. A skutečně, mrož se jim táhne mnohem líp. Po hodině jeden z nich promluví:

"Ty, to je fakt divný. Běloch. Cizinec. Teprve pár měsíců tu je. A takhle skvěle nám poradil - ten mrož se nám fakt táhne líp."

Ten druhý zavrtí hlavou a říká:
"No, já nevím, jestli nám poradil opravdu tak dobře. Podívej, jsme zase zpátky u moře..."

Re: Vtípky

Posted: 20:40 18. Feb 2011
by Molly23
V Půlnočním království je princezna na vdávání,
nápadníci se jen hrnou. Princezna si vymínila, že aby si mohla vybrat
toho pravého, musí se s ním projít při svitu měsíce zámeckým
parkem.Potíž je v tom, že z takové procházky se vždy vrátí sama, a po
princi ani vidu ani slechu.
To se rychle rozkřikne a další nápadníci se už nehlásí.Zoufalý král tedy nechá vyhlásit,že dá princeznu za ženu a půl království prvnímu, kdo se z té procházky vrátí živ a zdráv.Přihlásí se jediný zájemce - Honza. Jde tedy s princeznou do parku a když přijdou k jezírku s krokodýly, princezna si sundá z ruky prsten a hodí ho do jezírka.Nato se otočí k Honzovi a říká:"Vyndej ho!"Honza si rozepne kalhoty a vyndá ho. Princezna se radostně usměje a říká:"No vidíš, a ti ostatní blbci skákali do vody..."