Page 102 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:13 07. Sep 2012
by KaTo
Caehan wrote:
Já raději tu původní od
Eurythmics, ale i ta jeho má něco do sebe.... jen je jiná, no.
Já mám rád i
tuhle verzi.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:38 07. Sep 2012
by XŠevyX
Všechny mají něco do sebe... i ten film ve videu není špatný
Ještě tady jedna:
http://www.youtube.com/watch?v=Rl6fyhZ0G5E
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:37 08. Sep 2012
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:43 11. Sep 2012
by kucik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:08 12. Sep 2012
by Koninho87
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:56 12. Sep 2012
by -RoF-
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:38 12. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:32 12. Sep 2012
by Molly23
http://www.youtube.com/watch?v=H19cONJfISo
Tak těmhle týpkům domlouvám v Praze konzert

... uffff... docela drsný start mé "managerské" kariéry

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:15 15. Sep 2012
by pavad
Pořídil jsem si kolekci nahrávek souboru "Il Giardino Armonico" prezentujících Vivaldiho tvorbu. Tento soubor hraje na dobové nástroje a preferuje barokní styl hry (ne onen přeslazený romantizmus díky přepisům partitur romantistickými umělci).
Skladba "La Follia" (odkaz níže) mě nutí poslouchat ji znovu a znovu jak je nabitá emocemi. Posuďte sami.
La Follia, sonata No. 12, Op 1, Rv 63
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:14 16. Sep 2012
by Molly23
Death Angel, bubeníkovi bylo tenkrát 14 let!
http://www.youtube.com/watch?v=BH8nfDIOkFk
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:20 19. Sep 2012
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:35 19. Sep 2012
by Molly23
Knight jumps queeen, if you know what I mean...
http://www.youtube.com/watch?v=JpCefrmlXJQ
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:38 20. Sep 2012
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:05 20. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Kapela, ktera do sveho hudebniho zanru prinesla hodne originalniho, hodne muzikalniho.
Deftones - Hexagram
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:28 21. Sep 2012
by Prasokralik
trochu soundtrackové klasiky
Real Folk blues
The Blue