Page 102 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:44 07. Apr 2014
by kucik
kokosak wrote:Jedeš na Vyšák metrem a deš rovně. No problem!
I tak tam není jídlo. Zkoušel jsem. Stejnětak to neřeší problém, že musim dojet k tomu metru.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:50 07. Apr 2014
by kokosak
No tak si mužeš dát klobásu, pak ti je špatně a nemusíš už nic jíst ;)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:41 28. Apr 2014
by Bahnak
Vyšák zítra? Sice je to úterý oproti obvyklé středě, ale na servrech o počasí se tvrdí, že bude hezky.
Čas srazu 16:00-17:00 až ?
Možnost her deskovek, potutelného rozebírání mechanik NWN a NT, pomlouvání kohokoliv a čehokoliv jakkoliv, dohady o všem možném, přeměřování si pindiků, vyzrazovaní IC informací, pití nepřiměřeného množství alkoholických nápojů, domlouvání kooperačních společenství, obtěžování okolí nemístným zpěvem, ..., no prostě jako vždycky.
Vítáni jsou všichni bez věkového či frakčního omezení.

http://www.mapy.cz/#!x=14.422659&y=50.0 ... to%20Praha

50°3'49.122"N, 14°25'21.268"E

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:49 28. Apr 2014
by Molly23
Já chci jít! Já chci jít! Se ti Bahňáku musím pochlubit novou hračkou! Akorát ve škole končím v 16:30 tak dorazím okolo té páté.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:55 28. Apr 2014
by kokosak
Já bez šance.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:56 28. Apr 2014
by karolina
Ani za guláš... dneska poslední den v Praze a pak dlouho nic..

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:07 28. Apr 2014
by Caehan
Ni šance... končím kdovíkdy.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:18 28. Apr 2014
by -darkvision-
Nebejvaly vyšáky ve středu? Zítra máš úterý :P
.. a hlavně tedka to počasí, aby se to do zítra zlepšilo :twisted: ..do středy už je větši šance :twisted:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:14 28. Apr 2014
by kucik
Hele a co něco trochu dál od centra? Hvězda/Ladronka/Šárka? To je vždycky boj, dohrabat se až k vyšáku a jako bonus je fronta na pivo a žvanec.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:23 28. Apr 2014
by Braenn
Středa je bohužel zabitá z jiných důvodů. A zítra nemá pršet! :D
A za mne 17+.
Edit pro Kucika - fronty jsou opruz, to bez debat, ale nevím, zda Hvězdou nebo Šárkou potěšíš kohokoli, kdo není z naší strany Phy.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:35 28. Apr 2014
by Fryn
Šel bych, ale zítra mi to koliduje už s něčím jiným.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 06:33 29. Apr 2014
by Braenn
Tak se omlouvám, za mne Vyšák padá. Z druhé práce dali fakt brzo vědět rozpis směn a dnešek mám do večera zabitej, a to ještě s autem.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 07:44 29. Apr 2014
by Bahnak
Tak zatím se na dnešek chytl jen Molly a zbytek volá po středě, inu:
přesouváme tedy na středu.
Navíc je zde určitá pravděpodobnost, že čtvrteční svátek ovlivní účast a možná prodlouží večírek, neboť se pak přece "zítra nejde do práce".
Přesunutí někam více na západ prahy není úplně od věci. Molly to bude mít blíž, Kucik taky, Fryn po cestě z práce...
Napadají mě z hlavy 3 místa kde se srazit na západě:

1) U Holečků
http://www.uholecku.cz/
http://www.mapy.cz/#!x=14.338128&y=50.0 ... 0942_1&t=s
Hospoda co neurazí, zahrádka, vaří dobře a za ceny vcelku rozumné.
Párkrát se tam už sedělo i s Thalijcema.
Čepované piva: Staropramen světlý, tmavý, ležák 11, ležák nefiltrovaný, nealko a jako bonus Hoegaarden.

2) U džbánu
http://www.udzbanu.cz/
http://www.mapy.cz/#!x=14.328300&y=50.0 ... 1969_1&t=s
Hospoda s velkou zahrádkou a grilem, vaří dobře, ale za vyšší ceny.
Naposledy jsem tam byl pár let dozadu.
TANKOVÉ PIVO Staropramen 10, 11, Granát, Nefiltrovaná 12.

3) Ristorante Fabiano
http://www.ristorantefabiano.cz/index.php
http://www.mapy.cz/#!x=14.325318&y=50.0 ... 7673_1&t=s
Picérka s venkovním posezením, příjemnou obsluhou a moc dobrým jídlem - za trochu vyšší ceny.
Tuším že se tam sedělo tak rok dozadu s Thalií.
Nemůžu dohledat co čepujou - či jestli vůbec, ale tuším že jsme tam pivo měli.

Ostatně dá se udělat i štace mezi těmito knajpami, neboť tvoří pomyslnou přímku. Takže lze začít třeba v u Holečků, projít se ohradou dolů k picérce a po jídle se odbelhat ke džbánu a tam se dorazit.
Kdo má v hlavě jinou možnost, sem s ní.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:07 29. Apr 2014
by Molly23
Já vzpomínám ještě na tu hospůdku na Hvězdě, tu jsem si docela oblíbil a občas si tam zajel na oběd. Popřípadě na Hradčanské jsou skvělé Hospoda u Viléma ( :lol: ) a Sokolovna. Ale nebráním se žádné ze zmíněných a zůčastním se rád nějakého posezení. Dlouho jsem nebyl a těším se.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:42 29. Apr 2014
by Absinthorix
Holečkovi jsou TOP a Hvězda je taky poměrně vynikající - a obojí má poměrně vynikající spojení, byť trošku delší pro někoho z druhého konce.

+přímá linka z Anděla (191)
+přímá linka z Butovic a spol (179)
+přímá linka z Pankráce a spol (18)
konečná 1+2+18

A kdo se chce kousíček projít (nebo přesednout na jeden z autobusů) tak i tram 22 a 25 (Vypich)