Tak sorry, já fakt nevím kdo má jakou postavu pokud ji neznám.. Ale fnukat,že mi někdo dává odpor je.. Hmm no divný. Ale můžeš být klidný,pokud by Diemo chtěl odpravit nějakou postavu tak nu je jedno kolik je hráčů. Spíš když je málo hráčů tak se to líp naklikaváPuxina wrote:Počkat co? Šak autodislike funguje jen v rámci podtemno a povrch ne? A pokud vím, tak vlkova postava je povrchnanka.karolina wrote:No a? Odpor je OOC info, může ti to být jedno.. A propo, Diemo má nastaveny autodislike,tak ho dává asi pořád..černý vlk wrote: Co mi vadí na Thalii? Třeba to, že jeden hráč (Diemo) dává odpor, když jsme ve hře skoro sami, když je více lidí, odpor nedává.
Co Vám na Thalii vadí?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Na vyžádání.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Proto se da kombinovat s povolanimi , ktera to maji.sandoftime wrote:Na hraničáři mi vadí jediná věc - nemá akrobacii. Celkem by mi k němu seděla, ale je to jen osobní názor.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Tvoji postave davam odpor automaticky kdyz jsem na lovu, meli jsme IC problem, hodlam ho dal resit, tak nefnukej v OOC sekci.

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Dislike je po 99% herního času OOC informace kterou jiný hráč vůbec nemá brát v potaz.
Nechápu problém.
Nechápu problém.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Doufám, že až jí potkáš, tak budeš například zohledňovat jiné oblečení postavy atd. A ne že to bude hned "hele červenej".Diemo wrote:Tvoji postave davam odpor automaticky kdyz jsem na lovu, meli jsme IC problem, hodlam ho dal resit, tak nefnukej v OOC sekci.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Však ta červená září i přes barvy oblečení....Derken- wrote:Doufám, že až jí potkáš, tak budeš například zohledňovat jiné oblečení postavy atd. A ne že to bude hned "hele červenej".Diemo wrote:Tvoji postave davam odpor automaticky kdyz jsem na lovu, meli jsme IC problem, hodlam ho dal resit, tak nefnukej v OOC sekci.
Re: Co Vám na Thalii vadí?

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Ne, neměnilo.Barbar321 wrote:nechci spamovat, ale ono je to odlišné od staré Thalie?Infra wrote:Dlouhé a nekonečně se zvyšující rozestupy mezi meditacemi.
Jsou dva druhy. Jeden dává dislike povrch/podtemno. Druhý všem mimo partu.Puxina wrote:Počkat co? Šak autodislike funguje jen v rámci podtemno a povrch ne? A pokud vím, tak vlkova postava je povrchnanka.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Každý není jako ty, když máš problém asi fňukáš, chápu tě (možná proto hraješ za trpaslíka tady, aby sis zahrál na tvrďáka)...takže nevkládej své emoce do mého příspěvku. Pokud má tvá postava problém s Nulieth, tak ji dávej odpor pořád a ne jen někdy.Diemo wrote:Tvoji postave davam odpor automaticky kdyz jsem na lovu, meli jsme IC problem, hodlam ho dal resit, tak nefnukej v OOC sekci.
Abych nebyl OT:
celkem mi na Thalii vadí, že odpor je brán jen jako OOC prostředek umožňující CvC.
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: Co Vám na Thalii vadí?
prosím? Hele, chlapečku, asi si fakt o sobě myslíš moc..já hrál svou postavu pořád, to ty jsi s trpaslíkem přiletěl jak voda a začal jsi po trpaslicky něco žvástat, tvoje role play je pro mě tuctová a nezábavná ( " jsem drsný trpoš a ty ses blbě tlemil na mou robu, buum"), takže si užívej hry, přeji ti to, ale ne se mnou. Tahle hra je o zábavě a nevnuvuj mi svou hru, taky ti nevnucuju svou.Diemo wrote:Jako by se to nekdy stalo
Jestli hrac bude hrat a nebude ignorovat, kdyz mu nekdo pise. Minule potreboval dat facku, pak zacal i hvezdickovat
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: Co Vám na Thalii vadí?
1. Přestaň spamovat. Pokud máš s nějakým hráčem osobní spor. řešte si to soukromě.černý vlk wrote:Každý není jako ty, když máš problém asi fňukáš, chápu tě (možná proto hraješ za trpaslíka tady, aby sis zahrál na tvrďáka)...takže nevkládej své emoce do mého příspěvku. Pokud má tvá postava problém s Nulieth, tak ji dávej odpor pořád a ne jen někdy.Diemo wrote:Tvoji postave davam odpor automaticky kdyz jsem na lovu, meli jsme IC problem, hodlam ho dal resit, tak nefnukej v OOC sekci.
Abych nebyl OT:
celkem mi na Thalii vadí, že odpor je brán jen jako OOC prostředek umožňující CvC.
2. Odpor je OOC prostředek umožňující CvC.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Tak třeba u hraničáře je ale kombinování škoda. Přeci jen je to jedno z povolání co by mělo zůstat relativně čisté, v tom je jeho krása. Obzvlášť na NT kde z něho udělali hodně na dex orientovanou postavu.Krysak wrote:Proto se da kombinovat s povolanimi , ktera to maji.sandoftime wrote:Na hraničáři mi vadí jediná věc - nemá akrobacii. Celkem by mi k němu seděla, ale je to jen osobní názor.
Jinak nevím jestli Vlk to s těmi salty u aragorna myslel ironicky nebo ne, ale já to vzal vážně a souhlasím s tím
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
A proto má vylepšený únik a lepší skrývání a tichý pohyb než čistý tulák. 
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Lepší hide a sm nemá díky obratnosti, ale díky tomu, že "se vyzná" v přírodě.