Page 102 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:47 09. Dec 2013
by karolina
Puxina wrote:
karolina wrote:
černý vlk wrote: Co mi vadí na Thalii? Třeba to, že jeden hráč (Diemo) dává odpor, když jsme ve hře skoro sami, když je více lidí, odpor nedává.
No a? Odpor je OOC info, může ti to být jedno.. A propo, Diemo má nastaveny autodislike,tak ho dává asi pořád..
Počkat co? Šak autodislike funguje jen v rámci podtemno a povrch ne? A pokud vím, tak vlkova postava je povrchnanka.
Tak sorry, já fakt nevím kdo má jakou postavu pokud ji neznám.. Ale fnukat,že mi někdo dává odpor je.. Hmm no divný. Ale můžeš být klidný,pokud by Diemo chtěl odpravit nějakou postavu tak nu je jedno kolik je hráčů. Spíš když je málo hráčů tak se to líp naklikavá

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:25 09. Dec 2013
by Krysak
sandoftime wrote:Na hraničáři mi vadí jediná věc - nemá akrobacii. Celkem by mi k němu seděla, ale je to jen osobní názor.
Proto se da kombinovat s povolanimi , ktera to maji.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:20 09. Dec 2013
by Diemo
Tvoji postave davam odpor automaticky kdyz jsem na lovu, meli jsme IC problem, hodlam ho dal resit, tak nefnukej v OOC sekci.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:36 09. Dec 2013
by Bahnak
Dislike je po 99% herního času OOC informace kterou jiný hráč vůbec nemá brát v potaz.
Nechápu problém.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:38 09. Dec 2013
by Derken-
Diemo wrote:Tvoji postave davam odpor automaticky kdyz jsem na lovu, meli jsme IC problem, hodlam ho dal resit, tak nefnukej v OOC sekci.
Doufám, že až jí potkáš, tak budeš například zohledňovat jiné oblečení postavy atd. A ne že to bude hned "hele červenej". 8)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:42 09. Dec 2013
by Shaman88
Derken- wrote:
Diemo wrote:Tvoji postave davam odpor automaticky kdyz jsem na lovu, meli jsme IC problem, hodlam ho dal resit, tak nefnukej v OOC sekci.
Doufám, že až jí potkáš, tak budeš například zohledňovat jiné oblečení postavy atd. A ne že to bude hned "hele červenej". 8)
Však ta červená září i přes barvy oblečení....

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:46 09. Dec 2013
by Diemo
:-D Jako by se to nekdy stalo :-D Jestli hrac bude hrat a nebude ignorovat, kdyz mu nekdo pise. Minule potreboval dat facku, pak zacal i hvezdickovat :-D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:59 09. Dec 2013
by kucik
Barbar321 wrote:
Infra wrote:Dlouhé a nekonečně se zvyšující rozestupy mezi meditacemi.
nechci spamovat, ale ono je to odlišné od staré Thalie?
Ne, neměnilo.
Puxina wrote:Počkat co? Šak autodislike funguje jen v rámci podtemno a povrch ne? A pokud vím, tak vlkova postava je povrchnanka.
Jsou dva druhy. Jeden dává dislike povrch/podtemno. Druhý všem mimo partu.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:02 09. Dec 2013
by Diemo
Ten se treba pouzival behem utociste ne?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:06 09. Dec 2013
by černý vlk
Diemo wrote:Tvoji postave davam odpor automaticky kdyz jsem na lovu, meli jsme IC problem, hodlam ho dal resit, tak nefnukej v OOC sekci.
Každý není jako ty, když máš problém asi fňukáš, chápu tě (možná proto hraješ za trpaslíka tady, aby sis zahrál na tvrďáka)...takže nevkládej své emoce do mého příspěvku. Pokud má tvá postava problém s Nulieth, tak ji dávej odpor pořád a ne jen někdy.


Abych nebyl OT:
celkem mi na Thalii vadí, že odpor je brán jen jako OOC prostředek umožňující CvC.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:09 09. Dec 2013
by černý vlk
Diemo wrote::-D Jako by se to nekdy stalo :-D Jestli hrac bude hrat a nebude ignorovat, kdyz mu nekdo pise. Minule potreboval dat facku, pak zacal i hvezdickovat :-D
prosím? Hele, chlapečku, asi si fakt o sobě myslíš moc..já hrál svou postavu pořád, to ty jsi s trpaslíkem přiletěl jak voda a začal jsi po trpaslicky něco žvástat, tvoje role play je pro mě tuctová a nezábavná ( " jsem drsný trpoš a ty ses blbě tlemil na mou robu, buum"), takže si užívej hry, přeji ti to, ale ne se mnou. Tahle hra je o zábavě a nevnuvuj mi svou hru, taky ti nevnucuju svou.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:10 09. Dec 2013
by kucik
černý vlk wrote:
Diemo wrote:Tvoji postave davam odpor automaticky kdyz jsem na lovu, meli jsme IC problem, hodlam ho dal resit, tak nefnukej v OOC sekci.
Každý není jako ty, když máš problém asi fňukáš, chápu tě (možná proto hraješ za trpaslíka tady, aby sis zahrál na tvrďáka)...takže nevkládej své emoce do mého příspěvku. Pokud má tvá postava problém s Nulieth, tak ji dávej odpor pořád a ne jen někdy.


Abych nebyl OT:
celkem mi na Thalii vadí, že odpor je brán jen jako OOC prostředek umožňující CvC.
1. Přestaň spamovat. Pokud máš s nějakým hráčem osobní spor. řešte si to soukromě.
2. Odpor je OOC prostředek umožňující CvC.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:27 09. Dec 2013
by sandoftime
Krysak wrote:
sandoftime wrote:Na hraničáři mi vadí jediná věc - nemá akrobacii. Celkem by mi k němu seděla, ale je to jen osobní názor.
Proto se da kombinovat s povolanimi , ktera to maji.
Tak třeba u hraničáře je ale kombinování škoda. Přeci jen je to jedno z povolání co by mělo zůstat relativně čisté, v tom je jeho krása. Obzvlášť na NT kde z něho udělali hodně na dex orientovanou postavu.

Jinak nevím jestli Vlk to s těmi salty u aragorna myslel ironicky nebo ne, ale já to vzal vážně a souhlasím s tím :twisted: Ne, opravdu. Hraničář by měl chodit v kožených zbrojích a obratností se rovnat tulákům. Opět můj názor.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:37 09. Dec 2013
by Puxina
A proto má vylepšený únik a lepší skrývání a tichý pohyb než čistý tulák. :wink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:40 09. Dec 2013
by Mok
Lepší hide a sm nemá díky obratnosti, ale díky tomu, že "se vyzná" v přírodě.