Page 102 of 331

Re: Poděkování

Posted: 16:56 18. May 2010
by Sveneld
velke dik Plasticke chirurgii Luelle s.r.o. :)

Re: Poděkování

Posted: 23:47 18. May 2010
by zachy
Diky DM maku za zpestření procházky podtemna :) Příště se k těm bylinkám a jinejm surovinám k alchymii dostanu :P

Re: Poděkování

Posted: 00:02 19. May 2010
by -darkvision-
Ja bych taky rad podekoval Dm Maku, myslim ze to byl on. Ty kostlivci co se tam spawnuli u tech rakvi, to me totalne vylekalo. Uprimne je to tak. Telloval sem s jednim hracem furt a pomaloucku prolezaval dung, boosty dochazely a do toho slysim zvuk, kouknu se a uz vim ze je zle :lol:
Fakt sem se dlouho takhle nevylekal.
Takze diky.

Re: Poděkování

Posted: 08:19 19. May 2010
by maku
Je fajn, že jakmile se někdo z vás lekne, tak hned poznáte, že se jedná o moji osobu. Heh, každý má svůj styl - asi. Ano, byl jsem to já. :)

Re: Poděkování

Posted: 21:32 19. May 2010
by Sobik
Slavné vítězství! Fakt VELKÝ BAREV KY všem, co se tam vyskytli:
Tao Kan, Israel, Thea, moje žena Esu, Hunnreh, cmon, Gorhynk, Gorhunk, všichni DM, co byli s náma i proti nám! Probohy snad sem na nikoho nezapomněl.
Hlavně teda dík Caironovi, kterej to má všechno na svědomí. :D

Re: Poděkování

Posted: 00:52 20. May 2010
by Nalkanar
Tak nějak bych poděkoval za posledních pár dní Hiw a Farah... a postavám okolo, co se mihli :P

Re: Poděkování

Posted: 01:08 20. May 2010
by KaTo
Nestydo :oops: ! Styď se :oops: ! Fuj :oops: ! :lol: :lol: :lol: (modří :mrgreen: vědí, kdo! - jo a abych nezapomněl - díky :wink: :mrgreen: :mrgreen: )

P.S.
A díky všem, co se mnou dneska "ke konci" měli trpělivost...nějak mi ta únava, "zmáhala" i postavu :lol: .
P.P.S.
A když už sem píšu - příjemné intermezzo s smradi-alchymistkou :wink: :) (dále viz výše).

Re: Poděkování

Posted: 06:38 20. May 2010
by maliarda
Přidávám se k poděkování! Bylo to parádní :D 8) Díky všem zúčastněným :wink:

//a omluva za to odběhnutí....

Re: Poděkování

Posted: 08:07 20. May 2010
by Esuliams
Taky moc děkuju všem, kteří byli na včerejší bitvě od hráčů až po DM. A hlavně těm, kteří to připravovali. Moc se mi líbí, jak začíná fungovat naše družina. Jsou to supr zažitky s váma.
Díky!

Re: Poděkování

Posted: 08:09 20. May 2010
by de Aers
Také přidávám svůj dík ke včerejší akci s trphajzlíkama :)

Re: Poděkování

Posted: 09:33 20. May 2010
by Miell
KaTo wrote:Nestydo :oops: ! Styď se :oops: ! Fuj :oops: ! :lol: :lol: :lol: (modří :mrgreen: vědí, kdo! - jo a abych nezapomněl - díky :wink: :mrgreen: :mrgreen: )

P.S.
A díky všem, co se mnou dneska "ke konci" měli trpělivost...nějak mi ta únava, "zmáhala" i postavu :lol: .
P.P.S.
A když už sem píšu - příjemné intermezzo s smradi-alchymistkou :wink: :) (dále viz výše).

Také se přidávám k díkům, Farah měla velkou radost! :D
A smraďoška byla skvělá! :!:

Re: Poděkování

Posted: 09:14 21. May 2010
by Cairon
Chtěl bych poděkovat všem hráčům ( postavám ) co byli v bitvě u Uggardu a kolegům DM za pomoc ( Luelle , Rejty ) za asistenci a speciál dík patří můži za kamerou :mrgreen: . Maku moc dík za video. Teprve teď jsem se mohl v klidu kouknout jak to vypadalo z pohledu hráčů... z mého pohledu to během boje bylo dost šílené - efekt , potvora , klikni , přesuň , boostuj , ustup , zařvi , promlouv za vojáka , nech se zabít , pošli posilu atd... fakt jsem byl utahanej po těch 4 dlouhých hodinách bitvy jak kdybych se tam reálně rubal jako trolobijec.

A děkuji taky našemu maličkému servru , který to vše ustál při návštěvnosti 50 + a nepadl !!! Sláva mu ! :wink:

Re: Poděkování

Posted: 16:40 21. May 2010
by efu_redo
No, musím za poslední dobu poděkovat Venděa Amyss za zajímavou hru plnou slastí a strastí... Pak následuje Pidin Pidinek ( gefik ) za fajn postavičku a Miawiel společně s Rallikem Nomem za super scénku. Nesmím opomenout taky Bageshura a Ariu. Taky další dík patří kontroverzní a zlé Koře Meynolds. :mrgreen:

Samozřejmě díky všem fajn postavám, které potkávám a se kterýma se dostávám do kontaktu.

Maku dík za tvé spestření v lese a s orkama. Cairone díky za skvělý šampon na vlasy a Luelle je dobrotivá víla.

Snad jsem nikoho neopoměl.

Re: Poděkování

Posted: 12:59 22. May 2010
by artaxas
Dík Urlraenovi, první přepad, v podstatě první akce mojí postavy...i když sem stál jak socha. Jo a v lastně děkuju všem zúčastněným.

Re: Poděkování

Posted: 00:16 23. May 2010
by Luelle
děkuji Ikstremistovi za zajímavou hru a hlavně *neviditelnost* :D dík bylo to super

a jednomu trpaslíčkovi,co dostal kouř díky, za super reakce :mrgreen: