Page 103 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:30 08. Sep 2011
by kucik
Spíš bych přemejšlel, aby byla na lektvaru značka alchymisty a tudíž by jsi kupoval lektvar na základě toho, že věříš danýmu alchymistovi.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:14 08. Sep 2011
by Pajule
nějakej způsob jak se vkrást do pokoje, možná je to blbost možná né. Tak mi to nějak napadlo, aspoň by se třeba zas rozjeli nájemní vrazi hh

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:14 08. Sep 2011
by Nalkanar
Pajule wrote:nějakej způsob jak se vkrást do pokoje, možná je to blbost možná né. Tak mi to nějak napadlo, aspoň by se třeba zas rozjeli nájemní vrazi hh

To přece jde.. šikovně vyčkávat a užít HIDE

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:16 08. Sep 2011
by kucik
Taky už mě to napadlo, ale je holt na zvážení, jestli by nebylo trochu drsný, kdyby se dalo vkrást i do dveří zamčenejch na klíč. Tohle řešit radši přes DM.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:12 08. Sep 2011
by Pajule
ok tak jo, byl to jen uhm návrh

johoho
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:37 08. Sep 2011
by Hafen
Da se to resit tim ze majitel dveri a klice by si mohl za penize vylepsovat DC dveri. Prece jen dostat postavu na uroven kdy by mela 60+ otevirani dveri neni tak jednoduche.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:50 08. Sep 2011
by davidsoft
Hafen wrote:Da se to resit tim ze majitel dveri a klice by si mohl za penize vylepsovat DC dveri. Prece jen dostat postavu na uroven kdy by mela 60+ otevirani dveri neni tak jednoduche.
Majitel dveri je hostinec, nebo mesto. Pokoje/byty se, pokud vim, jen pronajimaji.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:17 08. Sep 2011
by KaTo
...že bych jako majitel dveří (a DEXař) je zapasťoval? DC na otevření klidně nechám 18

, hehehe.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:43 09. Sep 2011
by davidsoft
Příkaz na vyvolání zranění na vlastní postavě. Např.:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:02 11. Sep 2011
by Molly23
Pravidlo, že když postava vypije třeba pivo, aby vypil i hráč, aby to bylo autentické.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:06 11. Sep 2011
by Derken-
Chudák Bers

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:54 11. Sep 2011
by Lord_Berserk
Molly23 wrote:Pravidlo, že když postava vypije třeba pivo, aby vypil i hráč, aby to bylo autentické.

Pisu si - Molly23 ... velky sponzor lihoviny

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:18 14. Sep 2011
by mandos
Nedávno mě napadlo, bylo by možné vytvořit "dynamickou zbraň" pro nástroje, aspoň třeba loutnu a kytaru?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:30 14. Sep 2011
by Myrpa
A co to je "dynamická zbraň"? Určitě by šlo dát dynamit do loutny. To jo.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:36 14. Sep 2011
by mandos
No jako že by se zobrazovaly na postavě podobně jako to je u zbraní třeba když odložim meč mam ho u pasu, nevim jak jinak se to jmenuje.