Page 103 of 329
Re: Vtípky
Posted: 11:13 19. Feb 2011
by Molly23
Tohle mě trošku pobavilo
http://www.youtube.com/watch?v=lQG01MMZ ... re=related
Hele lidi měli by jsme udělat taky písnčku! A v létě natočíme klip!
Re: Vtípky
Posted: 12:29 19. Feb 2011
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 02:18 20. Feb 2011
by slencak
*Projíždí se král elfů se svou družinou po lesním království,tady keř, tamhle strom, hele králík*..............
*když po chvíli minou jeskyni,ozve se* Jeden trpaslík proti nejlepšímu elfovi! Zbavte mě té lůzy
*nakrčí král nos* *Nejlepší z nejlepších mizí ve tmě* Třísk prásk aůůů bum
*letí ven meč* Jeden trpaslík proti deseti nejlepším elfům!
*ozve se z jeskyně* On se nám vysmívá Zaječí pracičko?!
*pohoršeně král* *deset rozzuřenej elfů mizí v díře* Mamíííí , za uši né prásk
*vykutálí se štít* Jeden trpaslík proti celýmu oddílu!
*ozve se zase z jeskyně* *král vzteky bez sebe zavelí* Na ně! Zasypte tu smradlavou noru!
*oddíl mizí v temný díře* To né! Jauvajs,
sem jeden z vás..né ty uši nejsou pravý ááá
*vykutálí se ušák* Utíkejte
*na krále* Je to podlá léčka! Jsou tam zalezlí dva!

G + G
Re: Vtípky
Posted: 19:02 20. Feb 2011
by Prasokralik
Asi si tam za elfy přijdu s Rienem -.- a uvidíme Gorhunku
Jinak
Dragon terror Patrol!
Re: Vtípky
Posted: 22:45 22. Feb 2011
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 23:35 22. Feb 2011
by marii
Re: Vtípky
Posted: 13:26 23. Feb 2011
by Jkerry
Re: Vtípky
Posted: 21:12 23. Feb 2011
by slencak
Re: Vtípky
Posted: 00:30 24. Feb 2011
by Bahnak
Re: Vtípky
Posted: 21:35 24. Feb 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 16:25 25. Feb 2011
by slencak
Re: Vtípky
Posted: 16:39 25. Feb 2011
by Urlraen
slencak wrote:http://www.loupak.cz/video/tv-a-radio/6252-wipeout-to-nejlepsi-5-dil-kompilace

Heh tak to bylo dobrý

Re: Vtípky
Posted: 17:19 25. Feb 2011
by Radim
slencak wrote:http://www.loupak.cz/video/tv-a-radio/6252-wipeout-to-nejlepsi-5-dil-kompilace

To nemá fakt chybu

Re: Vtípky
Posted: 21:22 25. Feb 2011
by marii
slencak wrote:http://www.loupak.cz/video/tv-a-radio/6252-wipeout-to-nejlepsi-5-dil-kompilace

..by chtelo na thalijsky sraz takovou drahu:D
Re: Vtípky
Posted: 21:33 25. Feb 2011
by -RoF-