Page 103 of 329

Re: Vtípky

Posted: 11:13 19. Feb 2011
by Molly23
Tohle mě trošku pobavilo :D
http://www.youtube.com/watch?v=lQG01MMZ ... re=related
Hele lidi měli by jsme udělat taky písnčku! A v létě natočíme klip!

Re: Vtípky

Posted: 12:29 19. Feb 2011
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 02:18 20. Feb 2011
by slencak
*Projíždí se král elfů se svou družinou po lesním království,tady keř, tamhle strom, hele králík*..............*když po chvíli minou jeskyni,ozve se* Jeden trpaslík proti nejlepšímu elfovi! Zbavte mě té lůzy *nakrčí král nos* *Nejlepší z nejlepších mizí ve tmě* Třísk prásk aůůů bum *letí ven meč* Jeden trpaslík proti deseti nejlepším elfům! *ozve se z jeskyně* On se nám vysmívá Zaječí pracičko?! *pohoršeně král* *deset rozzuřenej elfů mizí v díře* Mamíííí , za uši né prásk *vykutálí se štít* Jeden trpaslík proti celýmu oddílu! *ozve se zase z jeskyně* *král vzteky bez sebe zavelí* Na ně! Zasypte tu smradlavou noru! *oddíl mizí v temný díře* To né! Jauvajs,
sem jeden z vás..né ty uši nejsou pravý ááá *vykutálí se ušák* Utíkejte *na krále* Je to podlá léčka! Jsou tam zalezlí dva! :viking: G + G

Re: Vtípky

Posted: 19:02 20. Feb 2011
by Prasokralik
Asi si tam za elfy přijdu s Rienem -.- a uvidíme Gorhunku

Jinak Dragon terror Patrol!

Re: Vtípky

Posted: 22:45 22. Feb 2011
by -RoF-
Uuufff jakoo noo :D :D :D :D :D Někdy je to muselo řádně bolet :D :twisted:

http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=7894

Re: Vtípky

Posted: 23:35 22. Feb 2011
by marii
:D :D :D 8)

Re: Vtípky

Posted: 13:26 23. Feb 2011
by Jkerry
abdul_comic.jpg

Re: Vtípky

Posted: 21:12 23. Feb 2011
by slencak

Re: Vtípky

Posted: 00:30 24. Feb 2011
by Bahnak
ani nevím proč, ale děsně mě to rozesmálo:
http://www.youtube.com/watch?v=xPH2lTTX ... re=related

Re: Vtípky

Posted: 21:35 24. Feb 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 16:25 25. Feb 2011
by slencak

Re: Vtípky

Posted: 16:39 25. Feb 2011
by Urlraen
slencak wrote:http://www.loupak.cz/video/tv-a-radio/6252-wipeout-to-nejlepsi-5-dil-kompilace :lol:
Heh tak to bylo dobrý :D

Re: Vtípky

Posted: 17:19 25. Feb 2011
by Radim
slencak wrote:http://www.loupak.cz/video/tv-a-radio/6252-wipeout-to-nejlepsi-5-dil-kompilace :lol:
To nemá fakt chybu :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 21:22 25. Feb 2011
by marii
slencak wrote:http://www.loupak.cz/video/tv-a-radio/6252-wipeout-to-nejlepsi-5-dil-kompilace :lol:
..by chtelo na thalijsky sraz takovou drahu:D

Re: Vtípky

Posted: 21:33 25. Feb 2011
by -RoF-
-RoF- wrote:Uuufff jakoo noo :D :D :D :D :D Někdy je to muselo řádně bolet :D :twisted:

http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=7894
:D :D :roll: Ale jinak jo to video je dobré, se člověk zasměje :D