Page 103 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:26 30. Apr 2014
by Fryn
Pro mě by byla nejlepší volbou hospoda u Džbánu (znám to tam a při cestě z práce bych mohl vystoupit jen kousek od ní :) ).
Nebráním se ale i ostatním dvěma navrhovaným místům, jen mě k nim bude pak muset někdo telefonicky navést (už je moc pozdě a já jsem pořádně unavený, abych studoval cestu).
Jinak bych se měl dostavit nejdřív přibližně kolem 18:30.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:29 30. Apr 2014
by Bahnak
OK, start v 17:00 u holečků

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:40 30. Apr 2014
by Absinthorix
Fryn wrote:Pro mě by byla nejlepší volbou hospoda u Džbánu (znám to tam a při cestě z práce bych mohl vystoupit jen kousek od ní :) ).
Nebráním se ale i ostatním dvěma navrhovaným místům, jen mě k nim bude pak muset někdo telefonicky navést (už je moc pozdě a já jsem pořádně unavený, abych studoval cestu).
Jinak bych se měl dostavit nejdřív přibližně kolem 18:30.
Od Džbánu - resp. z Divoké Šárky je to jen 3 zastávky :) autobusem 179 a výstup na zastávce Petřiny :) kousíček pak zpátky - autobus jede přímo okolo, stačí koukat z okna nalevo

Edit: Dorazím o chlup pozdějš, v 17:00 teprve budu končit na Kladně

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:54 30. Apr 2014
by Bahnak
Jojo, Fryna si tam pak donavigujem.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:33 01. May 2014
by Absinthorix

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:14 01. May 2014
by Bahnak
Moc to řve, bolí mě hlava a vůbec nejedu bomby.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:36 01. May 2014
by Absinthorix
Já se rozbombil solidně :lol: ale už je to OK, jen mám třetihorní hlad :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:40 01. May 2014
by J.F.Payne
To zní dobře... a zrovna jsem chyběl! :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:50 01. May 2014
by Absinthorix
J.F.Payne wrote:To zní dobře... a zrovna jsem chyběl! :D
Volal jsem ti na obě čísla a nebyl jsi dostupný. 30letá kořala celkem měla úspěch

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:04 01. May 2014
by Nalkanar
To, že má Jari číslo na boha, neznamená, že máte boha otravovat u grilovaného masa a piva. A Bahňáka je easy poznat, když se snaží tvářit děsně nenápadně a z hlasu jde slyšet, jak je vybombený na kaši. :roll:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:04 01. May 2014
by Absinthorix
Nalkanar wrote:To, že má Jari číslo na boha, neznamená, že máte boha otravovat u grilovaného masa a piva. A Bahňáka je easy poznat, když se snaží tvářit děsně nenápadně a z hlasu jde slyšet, jak je vybombený na kaši. :roll:
To ještě vůbec nebyl právě :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:10 01. May 2014
by Bahnak
Jo no, těch piv ještě nebylo tolik v tu chvíli.
Kořka mě každopádně dorazila.
Právě snídám kafe, ale nelíbí se mi, jak se na mě to kafe kouká.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:24 01. May 2014
by KaTo
Díkybohům a všem svatejm, že jsem včera musel na ouřad a tak mě Jarri nemohl zlomit :twisted: :lol: :lol: ! A těch pár piv s mandosem byla napohodu.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:11 01. May 2014
by Molly23
Lamýýýýýýýýýýýýýý
Image

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:19 01. May 2014
by Pajule
Náhodou, mluvilo se s nima fajne, jen teda ten řev kolem.. :mrgreen: