Page 103 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:42 09. Dec 2013
by sandoftime
Puxina wrote:A proto má vylepšený únik a lepší skrývání a tichý pohyb než čistý tulák.

To není tka uplně pravda, tulák má na tichý pohyb zdarma bonusové odbornosti. A to ostatní má tulák taky. Kdejaký bard je hopsálek a Hraník ostrouhá. Nemyslím si že je to správné.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:42 09. Dec 2013
by sandoftime
Mok wrote:Lepší hide a sm nemá díky obratnosti, ale díky tomu, že "se vyzná" v přírodě.
A taky to funguje pouze v přírodě.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:43 09. Dec 2013
by Puxina
sandoftime wrote:Puxina wrote:A proto má vylepšený únik a lepší skrývání a tichý pohyb než čistý tulák.

To není tka uplně pravda, tulák má na tichý pohyb zdarma bonusové odbornosti. A to ostatní má tulák taky. Kdejaký bard je hopsálek a Hraník ostrouhá. Nemyslím si že je to správné.
Nepříjde mi, že by hranda byl oslabený, má skrytí jako SD a dle mě dostatečně posílil.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:45 09. Dec 2013
by Aulus
Ale bard a tulák mají jen 3/4 AB, tak v něčem tu výhodu mít musí. Osobně si myslím, že čistý hraničář už teď patří k tomu nejsilnějšímu, co je na výběr. Proti původnímu nwn je to asi nejvíce posílené povolání.
EDIT: Tulák navíc nemá výcvik.

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:50 09. Dec 2013
by sandoftime
Aulus wrote:Ale bard a tulák mají jen 3/4 AB, tak v něčem tu výhodu mít musí. Osobně si myslím, že čistý hraničář už teď patří k tomu nejsilnějšímu, co je na výběr. Proti původnímu nwn je to asi nejvíce posílené povolání.
Nemá zákeřné, nemá otevírání zámků, nemá bonus feat každé dva levely, nemá bardí píseň a tak dál
A s posílením máš pravdu, možná opravdu nejvíc, ale když je něco naprosto k ničemu, pak dorovnáním toho samého do hratelných mezí není přesílením. A NT není tne kdo si uvědomil naprostou zbytečnost rangera jako classy ve třetí edici, to už byli tvůrci dnd a jejich rozdíl hraničáře mezi třetí a tři a půltou edicí. Hraničář na NT je prostě hraničář ze 3.5 edice, naprostá kopie, to není výtka, to je fakt.
Každopádně dost už o tom, je to prkotina, jde o jeden skill.
Ale můj názor mi stejně nevyvrátíte, hranda má mít akrobacii jako plnohodnotný dexař!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:52 09. Dec 2013
by Krysak
Ranger je v současnsoti jedno z nejlepších povolání, nějaké další posilování tím, že by se ani nemusel lomit na tumble by znamanalo vytvoření buildů, které tu nikdo nechce. Podle mne ted je ranger z hlediska zábavnsoti a hratelnosti jednicka. Na sílu buildu ho drtí jen barbar.
Aragorn není dobrý příměr. Za chvíli by se mohli ozvat magové, že Raistlin zabil všechny prstem a že to chtějí taky. Dufám, že GM tým bude k podobným ušákovinám hluchý.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:05 09. Dec 2013
by J.F.Payne
Ranger je super, co víc si přát, než zkombinovat HIPS, skvělé bojové schopnosti a milion útoků za kolo?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:08 09. Dec 2013
by sandoftime
J.F.Payne wrote:Ranger je super, co víc si přát, než zkombinovat HIPS, skvělé bojové schopnosti a milion útoků za kolo?
Tu akrobacii...
Ale jinak jo, 3.5kovej ranger je bezvadná classa, ale to nen žádná novinka tak to funguje, pokud jis měl tu čest hrát nwn 2, už dávno
A zas abych jen neposiloval, když už tu padly ty argumenty "něčím to vyvážit musíme" ve 3.5tce má mít HIPS jenom v divočině. Na NT ho má všude. To vám nevadí? Ale akrobacii nezkousnete? Já to nechápu. Ale ok, už mlčím, rozcupovali jste mě jak hejno piraní.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:17 09. Dec 2013
by Rejty
HIPS měl mít původně jen v divočině, ale nešlo to udělat.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 22:39 09. Dec 2013
by G-ladiator
Tumble (akrobacie) ti v 3.5 nedává body do AC, ale zlehčuje ti pády z výšky.
Navíc, když je posílen tím, že nešlo vypnout HIPS v nepřírodních lokacích, proč ho posilovat tím, že mu dáme akrobacii?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 22:43 09. Dec 2013
by Puxina
Nevím proč se snažíte měnit názor králika, když na vás stejně prdí. Tak kašlete na něj. On si může psát co chce, stejně mu to vedení, díky jeho brečení nezmění. Tak co?

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 22:56 09. Dec 2013
by Mok
Puxina wrote:
Nepříjde mi, že by hranda byl oslabený, má skrytí jako SD a dle mě dostatečně posílil.
Souhlas, sice nema akrobku, ale má spoustu jiných předností... a kdo o tu akrobku hodně stojí, tak ať si tam nacpe třeba šermíře.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:32 10. Dec 2013
by kokosak
No, když je řeč o underpowered classách, tak takovej řekněme černokněžník má úplný prd

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:36 10. Dec 2013
by Shaman88
kokosak wrote:No, když je řeč o underpowered classách, tak takovej řekněme černokněžník má úplný prd

Ono se to zlepší jak se budou postupně zavádět určité systémy.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:38 10. Dec 2013
by kokosak
Shaman88 wrote:
Ono se to zlepší jak se budou postupně zavádět určité systémy.
Myslíš "kill-on-sight" skill pro warlocka?

Ale jestli je něco v plánu, tak se klidně poděl
